Het is van de makers van the wire, daarin werd een seizoen altijd rusitg opgebouwd en naar een ultieme climax toegewerkt. Dat verwacht ik hier ook welquote:Op donderdag 31 juli 2008 03:20 schreef neggix het volgende:
Hmm, vind het tegenvallen.... Je komt er niet diep in.. je raakt niet meegesleurd door de personages...
Dat vind ik echt matig.... Het heeft potentie, maar je kijkt alsof het grappig bedoeld is....
Een BOB heb je gelijk iets in je.. hier niet.... maar ik blijf toch kijken naar het eind, misschien is er verbetering
Het mooie van de wire vond ik ook dat elk seizoen zeg maar een laag hoger in rang was. Dus het begon op de straat, volgende seizoen waren de leveranciers van de flatten etc.. Dat was erg goed gedaan en geschreven, zeker ook een aanrader..quote:Op donderdag 31 juli 2008 12:56 schreef planethugo het volgende:
[..]
Het is van de makers van the wire, daarin werd een seizoen altijd rusitg opgebouwd en naar een ultieme climax toegewerkt. Dat verwacht ik hier ook wel
vette titel jaquote:
Mss is House of Saddam iets voor je.... .. minder snelle actie maar wel realistisch en uh over Iraqquote:Op woensdag 20 augustus 2008 05:11 schreef jordeeeh het volgende:
Inderdaad geweldige mini-serie. Weet iemand meer van zulk soort series?
Hmm k zou er binnekort eens naar kijkenquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 11:35 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Mss is House of Saddam iets voor je.... .. minder snelle actie maar wel realistisch en uh over Iraq
Was inderdaad goede afsluitingquote:Op maandag 25 augustus 2008 19:04 schreef TheVotary het volgende:
Lekker ontspannen potje football.![]()
Johnny Cash muziek helemaal geschikt om mee af te sluiten.![]()
Hehe dat was een droog stukje jaquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 14:52 schreef Meddo het volgende:
Zojuist aflevering 6 gekeken, geweldige seriealleen niet altijd even goed te volgen
de rookgranaat![]()
[ afbeelding ]
Alleen dra-ma-tisch geacteerd.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 11:35 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Mss is House of Saddam iets voor je.... .. minder snelle actie maar wel realistisch en uh over Iraq
Not to reign on your parade, maar er staan geen Rangers centraal in Generation Kill. Dit zijn Marines van First Recon Batallion, de special forces van het United States Marine Corps. Rangers zijn Army, 75th Ranger Batallion. Een heel ander krijgsmachtonderdeel. Wel allebei "elite".quote:Op donderdag 11 september 2008 14:33 schreef Strolie75 het volgende:
Een goede serie om hiernaast te kijken is Battleplan.
Deze documentaire reeks gaat over oorlogtactieken sinds WW1.
Aflevering 1 gaat over Blitzkrieg. Centraal staat de inval in Frankrijk tijdens WW2 en de Amerikaanse inval in Irak tijdens de 2e golfoorlog, en dan met name de snelle opmars van de Rangers die ook in Generation Kill centraal staat.
quote:Op zondag 18 januari 2009 16:06 schreef Rock-shocker het volgende:
Een van mijn favoriete stukjes is overigens gelinkt in mijn sig.
Ghehe Airsoft-Events. Leuk ook dat ze in promo-materiaal foto's van echte militairen gebruiken terwijl het in het echt neerkomt op een stel dunne nerds die militairtje spelen (generalisatie!). Leuk dat je gaat thoughquote:Op donderdag 28 augustus 2008 11:12 schreef agter het volgende:
Krijg na het zien van deze serie toch wel weer heel veel zin om te airsoften komende zondag.
[ link | afbeelding ]
Vond ik inderdaad ook. Ik vond de 'actie' in het boek zelfs interessanter dan in de tv-serie.quote:Op maandag 23 februari 2009 00:56 schreef Leffe het volgende:
Smaken verschillen uiteraard. Ik vind het boek inhoudelijk beter omdat het een objectievere visie weergeeft en meer in detail treedt, en dat het boek prettiger leest omdat het geschreven is door een academicus en niet door een voormalig pornoverhaaltjesschrijver.
Ja, hier heb je op zich wel een punt mee. Aan de andere kant, Wright reed mee met enlisted mannen en kreeg zijn informatie voornamelijk van hen. Zijn boek geeft dus voornamelijk weer wat er in hun ogen allemaal gebeurt. Fick's boek is een verslag van een langere tijdsperiode vanuit een andere invalshoek.quote:Op maandag 23 februari 2009 00:56 schreef Leffe het volgende:
Smaken verschillen uiteraard. Ik vind het boek inhoudelijk beter omdat het een objectievere visie weergeeft en meer in detail treedt, en dat het boek prettiger leest omdat het geschreven is door een academicus en niet door een voormalig pornoverhaaltjesschrijver.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |