quote:Op zondag 13 april 2008 03:37 schreef Wallinator het volgende:
Zogenaamde "slimme" stoplichten die rijen auto's laten wachten en een lege rijstrook groen geven (Amsterdam).
quote:Op zondag 13 april 2008 05:24 schreef Bolkesteijn het volgende:
EHB is wel een goeie inderdaad. Ik begin al te schuimen als ik die kop weer eens op TV zie.
En dan nog die smerige praatjes met als doel de vrijheden die bestaan en bestonden op internet nog verder in te perken. En dan met zo'n flut-argument als kinderporno. Ik durf te wedden dat hij net als Donner niet eens een PC thuis heeft.quote:Op zondag 13 april 2008 05:27 schreef nattermann het volgende:
[ afbeelding ]
Wat heeft die kerel een ontzettende rotkopom nog maar niet te spreken over zijn accent/manier van spreken
![]()
![]()
![]()
Concrete voorbeelden? Ik vind dat altijd wel leuk.quote:Op zondag 13 april 2008 05:42 schreef sig000 het volgende:
Bureaucratie.
Probeer maar eens een huis te bouwen/verbouwen in dit land.quote:Op zondag 13 april 2008 05:43 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Concrete voorbeelden? Ik vind dat altijd wel leuk.
Ik heb nu alleen een computer, stapel boeken, fiets en OV-studentenkaart (lekker overzichtelijkquote:Op zondag 13 april 2008 05:50 schreef sig000 het volgende:
[..]
Probeer maar eens een huis te bouwen/verbouwen in dit land.
Je gaat niet eeuwig student blijven neem ik aan.quote:Op zondag 13 april 2008 05:51 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik heb nu alleen een computer, stapel boeken, fiets en OV-studentenkaart (lekker overzichtelijk).
Ik denk niet dat ik ooit een huis ga kopen in Nederland.
Nee, dat klopt. Maar ik ga echt niet in Nederland een huis kopen met de huidige prijzen. Afstuderen lijkt mij eigenlijk een goed moment om over de grens te kijken. Azië of de VS/Canada is mijn plan want ik pas gewoon echt niet in de Nederlandse cultuur.quote:Op zondag 13 april 2008 05:55 schreef sig000 het volgende:
Je gaat niet eeuwig student blijven neem ik aan.
Zelf zit ik hard te denken om in Duitsland te gaan wonen.quote:Op zondag 13 april 2008 05:59 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nee, dat klopt. Maar ik ga echt niet in Nederland een huis kopen met de huidige prijzen. Afstuderen lijkt mij eigenlijk een goed moment om over de grens te kijken. Azië of de VS/Canada is mijn plan want ik pas gewoon echt niet in de Nederlandse cultuur.
Troost je, een groot deel van de werkzame bevolking komt nu met een stuk in de kraag en lege portemonnee weer net thuis.quote:Op zondag 13 april 2008 06:03 schreef nummer_zoveel het volgende:
Op zondagochtend om kwart voor zes opmoeten om naar je werk te gaan!
spreek voor jezelfquote:Op zondag 13 april 2008 06:09 schreef sig000 het volgende:
[..]
Troost je, een groot deel van de werkzame bevolking komt nu met een stuk in de kraag en lege portemonnee weer net thuis.
En lekker bier. Ik hou niet van voetbal dus een moffensyndroom heb ik ook geen last van en zo'n Oktoberfest lijkt mij erg tof dus Duitsland is tof. Verder maken ze mooie auto's, hebben ze veel technologie in huis, de MP is een natuurkundige, en je mag je auto gebruiken waar deze voor bedoeld is.quote:Op zondag 13 april 2008 06:06 schreef sig000 het volgende:
Zelf zit ik hard te denken om in Duitsland te gaan wonen.
Heb geen last van moffensyndroom en kan 't prima vinden met die autochtonen daar.
Nee heb jaren in ploegendienst gewerkt en dan erger je weer aan al die saaie mensen die maandag t/m vrijdag van 8-17u werken.quote:
Daar kan ik het overigens gewoon mee eens zijn.quote:Op zaterdag 12 april 2008 22:31 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Mensen op racefietsen die met een gangetje van veertig over het fietspad scheuren, tal van verkeersregels (met name voorrangsregels) aan hun laars lappen en vaak ook nog eens enorm opgefokt zijn.
Mensen die een willekeurig woord midden in een zin met een hoofdletter schrijven.quote:Op zondag 13 april 2008 11:26 schreef hans26 het volgende:
Mensen die Generaliseren.....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |