Juist omdat Rafa niet meedoet lijkt me. Federer zal wel weer een toernooiwinst willen (zijn manier van ritme opbouwenquote:Op zaterdag 12 april 2008 16:05 schreef XL het volgende:maar omdat ik voorafgaand aan het seizoen dacht dat Rafael Nadal dit toernooitje ook altijd speelde (waarom zou Fed anders juist dit toernooi uitzoeken??) nam ik het op in de kalender voor de XL Tennisgame.
Ik zou in Federer's positie juist tegen Nadal willen spelen. Het is de beste training en je treft hem sowieso pas in de finale.quote:Op zaterdag 12 april 2008 16:17 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
[..]
Juist omdat Rafa niet meedoet lijkt me. Federer zal wel weer een toernooiwinst willen (zijn manier van ritme opbouwen) en om dan Rafa tegen te komen op gravel lijkt me niet echt bevoordelijk voor je kansen.
![]()
Maar goed idee om een topic te maken: jouw game zorgt automatisch voor in ieder geval wat interesse in dit toernooi. Tenminste, totdat velen eruitvliegen.(Dit lijkt me een moeilijk toernooi om te spelen)
Ben zelf vooral benieuwd of Davydenko zijn vorm weet door te trekken tot dit toernooitje...
Hij schreef zich al in november inquote:Op zaterdag 12 april 2008 18:46 schreef VerdwaasdeVogel het volgende:
Normaal gesproken, ja. Onder deze omstandigheden denk ik dat het belangrijker is voor Federer veel ritme en zelfvertrouwen op te doen. Een toernooitje winnen voor de boost die dat geeft lijkt mij veel meer prioriteit te hebben. Hij weet dat hij Nadal op gravel kan verslaan, dus daarvoor hoeft hij het niet te doen en als hij Nadal in de finale van RG treft, heeft hij sowieso veel gravelervaring achter de rug. Daarnaast is winnen in Estoril (van Nadal) en later verliezen op RG wel erg naar.
Ik denk het niet op dit moment en ook niet tegen Djokovic. Elke nederlaag geeft die jongens een groter mentaal voordeel dan dat ze nu toch al hebben na de afgelopen maanden.quote:Op zaterdag 12 april 2008 18:30 schreef XL het volgende:
[..]
Ik zou in Federer's positie juist tegen Nadal willen spelen. Het is de beste training en je treft hem sowieso pas in de finale.
Neuh, ik mis aleen 327MB aan plaatjes.quote:Op zaterdag 12 april 2008 19:27 schreef BliksemSchigt het volgende:
Er valt niets op af te dingen hoor, APK.
quote:
Apr 14quote:
Go Gaba !!!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |