Eindhoven, eat your heart out.quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:33 schreef HeatWave het volgende:
Echt man, Ajax wordt bijna elk jaar kampioen!
Dit jaar bijna
Vorig jaar bijna
2 jaar terug bijna
Daar heeft PSV niet van terug.
Groningen okquote:Op zaterdag 12 april 2008 11:47 schreef Pizzakoppo het volgende:
Twente gaat winnen!!!!
quote:'Gai Assulin op lijstje Ajax'
Supertalent Gai Assulin van FC Barcelona staat op het lijstje van Ajax. De net 17-jarige vleugelaanvaller van de Catalanen zou voor één jaar gehuurd kunnen worden. Dat weten betrouwbare bronnen vandaag aan Europe Soccer te melden.
De snelle en dribbelvaardige speler geldt als één van de grootste talenten binnen de jeugdopleiding van 'Barca'. De Israeliër, die onlangs zijn debuut maakte voor het nationale elftal , komt op dit moment nog niet in aanmerking voor een vaste plaats in het eerste team. Om de speler wat ervaring op te laten doen zou Barcelona van plan zijn de speler, na het tekenen van een 3-jarig contract, te verhuren.
Ajax zou daar geen problemen mee hebben en zou de speler voor 1 jaar willen huren. Ook Assulin zou niet onwelwillend tegenover een vertrek staan naar Amsterdam. De speler woonde eerder in Nederland en België in verband met zijn vaders werk. Assulin beheerst dus de Nederlandse taal enigzins.
Omdat Assulin nog geen contract heeft getekend zijn andere clubs ook nog in de race voor de international. Onder meer Tottenham, Manchester City, Arsenal en Chelsea strijden om de handtekening van de aanvaller. De verwachting is dat de speler zijn toekomst verbindt aan de Catalanen, aangezien de familie van Assulin zich ook in Barcelona heeft gevestigd.
Kan nog toch? PSV haalt nog 1 punt in de komende 2 wedstrijden en Ajax wint beide wedstrijden.quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:48 schreef denthemen het volgende:
Op doelsaldo kampioen worden lijkt me wel wat
Zou volgens mij uniek zijn in de voetbalhistorie. 2 seizoen achter elkaar een kampioen die op doelsaldo kampioen wordt.quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:48 schreef denthemen het volgende:
Op doelsaldo kampioen worden lijkt me wel wat
Kan ja, gebeurt alleen nietquote:Op zaterdag 12 april 2008 11:57 schreef Suijk het volgende:
[..]
Kan nog toch? PSV haalt nog 1 punt in de komende 2 wedstrijden en Ajax wint beide wedstrijden.
Komt helemaal goed met Bassiequote:Op zaterdag 12 april 2008 11:53 schreef M0NTANA het volgende:
Ajax, de eeuwige tweede, deze eeuw dan.
Je weet het niet. Ik hoop echt dat PSV verliest morgen, al die geplande festiviteiten etc gaan dan niet door, nog een klapje erbij...quote:
Ze konden geen betere tegenstander treffen, want Twente is zelf ook nog in de race voor een plek bij de eerste vijf. Ajax, Heerenveen en NAC lijken zeker, de overige plek gaat tussen Twente en Feyenoord.quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:59 schreef Suijk het volgende:
[..]
Je weet het niet. Ik hoop echt dat PSV verliest morgen, al die geplande festiviteiten etc gaan dan niet door, nog een klapje erbij...
En dat kan volgens mij ook alleen in Nederland want zover ik weet telt bij een gelijke stand overal het onderlinge resultaat..quote:Op zaterdag 12 april 2008 11:57 schreef jna het volgende:
[..]
Zou volgens mij uniek zijn in de voetbalhistorie. 2 seizoen achter elkaar een kampioen die op doelsaldo kampioen wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |