Ik weet niet wat ze hebben hem gegeven hebben, maar hij klinkt nog gedrogeerder dan normaal.quote:Op vrijdag 11 april 2008 10:47 schreef Jewscky1 het volgende:
Die smerige RAT is helemaal niet naar de tandarts geweest,anders piep je wel even anders,en ga je niet op een skelter zitten.
Hij had het over na dat hok. Beveiliging en chauffeur zijn al geregeld via zijn managementbureau. Managementbureau....hoe dan?quote:Op vrijdag 11 april 2008 10:47 schreef akveor het volgende:
Brian spreekt uit dat hij weer optredens heeft. Hoe is dat mogelijk nu we de finale fase in zijn gegaan.? Dat klop voor geen meter. (Of bedoelt ie nu na de Kooi).
Ik dacht dat ie achter bedoelde?quote:Op vrijdag 11 april 2008 10:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hij had het over na dat hok. Beveiliging en chauffeur zijn al geregeld via zijn managementbureau. Managementbureau....hoe dan?
Broertje durft het niet te zeggen als die RAT eruit is,dat hij af gaat als een gieterquote:Op vrijdag 11 april 2008 10:55 schreef trettie het volgende:
Kennie heeft het helemaal onder controle, het tijdperk na de kooi!
Dat gaat dus vette ruzie opleveren!
dat zie je nu al!
tuurlijkkkkk daarom worden zijn nieuwe liedjes ook niet uitgebracht voor in de winkel dat verkoopt toch niet van zo een debiel .quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:03 schreef Marrije het volgende:
Kenneth denk dat samenwerking met andere artiesten vanzelf komt aanwaaien.
quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:09 schreef noekje het volgende:
Claire zegt dat met de ontslagronde er iemand weg moet.
Als Claire weg moet dan begrijpt ze dat. Dat ziet ze als haar werk. Zoiets zei ze.
Dat is zo fijn aan Claire, zij heeft voor alles begrip.quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:09 schreef noekje het volgende:
Claire zegt dat met de ontslagronde er iemand weg moet.
Als Claire weg moet dan begrijpt ze dat. Dat ziet ze als haar werk. Zoiets zei ze.
Vind ik ook Jaap heeft na zijn terror periode maanden niets gedaan. Hij doet alleen iets als de redaktie het aanhem vraagt.quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:12 schreef Marrije het volgende:
Anouk vindt dat Huub Jaap weg moet stemmen en voor Claire moet kiezen.
Het is inderdaad wel grappig dat Claire blijft zeggen dat het huwelijk echt is en dat Anouk blijft zeggen dat Huub alles voor het spel doet.quote:Op vrijdag 11 april 2008 11:13 schreef T-lex het volgende:
[..]
![]()
Gaby ging ook altijd weer weg als ze klaar was met d'r werk...dus klopt wel.![]()
Die vriendin is vrij duidelijk met d'r uitleg hoe ze over dat huwelijk denkt...Claire wil het alleen niet echt horen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |