abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57972938
in dat soort gevallen mogen die straffen wel wat meer omhoog
  vrijdag 11 april 2008 @ 01:23:54 #27
38396 mazaru
Geloof niet alles wat je denkt
pi_57972978
Inderdaad een walgelijke zaak.
Van mij mogen de Brazilianen die gasten komen halen, zodat ze alsnog hen verdubbelde straf daar kunnen uitzitten.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een uitdaging 💖
  vrijdag 11 april 2008 @ 01:32:00 #28
209360 Druuna
Veel Beloven en Weinig Geven,.
pi_57973068
Ik was ooit als 12 jarige op een vip party, heb nog nooit zoveel vieze geile oude kerels bij elkaar gezien, die mij wel konden verslinden met hun ogen.
Dat vergeet ik nooit weer
De rijken vervelen zich vaak zo intens dat ach, wat moet je nog meer doen he?
"Het is vele malen moeilijker een vooroordeel te splitsen,
dan een atoom."
  vrijdag 11 april 2008 @ 01:37:07 #29
122997 zquing
Drama Junk
pi_57973136
ik lees alleen dat ze verdacht waren en niet veroordeeld zijn voor hun feiten in Nederland.


neemt natuurlijk niet weg dat als ze echt schuldig zijn dat de nederlandse rechtstaat weer eens gefaald heeft
"Those unforgettable days, for them I live"
  zaterdag 12 april 2008 @ 12:06:28 #30
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_58000177
quote:
Op vrijdag 11 april 2008 01:23 schreef mazaru het volgende:
Inderdaad een walgelijke zaak.
Van mij mogen de Brazilianen die gasten komen halen, zodat ze alsnog hen verdubbelde straf daar kunnen uitzitten.
Idd, en laat ze dan de andere Nederlandse pedo's ook maar meenemen
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
pi_58001008
quote:
Op donderdag 10 april 2008 22:18 schreef Dagonet het volgende:

[..]

Ja, dat gebeurt daar regelmatig, cel met twintig man en een meisje van 16 om ze rustig te houden.

En geen haan die erna kraait, in een land met 7 miljoen straatkinderen en doodseskaders die er geregeld op uittrekken om een paar van die lastpakken te vermoorden .. wat dat aangaat is het ergens wel absurd, aan de ene kant doodseskaders die opereren met steun van de politie en een overheid die niets doet voor haar verweesde kinderen, en aan de andere kant zulke zware straffen voor misbruik .. iets van een put die gedempt wordt nadat het kalf verdronken is ?
pleased to meet you
pi_58001191
gronk is van chinese afkomst?
  † In Memoriam † zaterdag 12 april 2008 @ 13:17:06 #33
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_58001558
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 12:46 schreef moussie het volgende:

en een overheid die niets doet voor haar
Dan hebben de pedo's het hier toch maar goed nietwaar?
Hier helpen ze je tenminste aan een noodpaspoort zodat je die vreselijke straffen kunt ontlopen.
pi_58002281
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 13:17 schreef Loedertje het volgende:

[..]

Dan hebben de pedo's het hier toch maar goed nietwaar?
Hier helpen ze je tenminste aan een noodpaspoort zodat je die vreselijke straffen kunt ontlopen.
qua straf wel (en die mogen van mij idd wel hoger) .. qua beschikbaarheid van slachtoffertjes niet, daarvoor zijn wij hier te oplettend ..
terwijl het daar al decennia vrij normaal is dat kleine kinderen zichzelf aanbieden voor seksuele handelingen in ruil voor een bord met eten .. dat die enkeling die daar gepakt wordt een harde straf krijgt betekent alleen maar dat die niet genoeg mensen heeft omgekocht
pleased to meet you
pi_58003373
Is de braziliaanse rechtspraak zo goed dat we ervan uit kunnen gaan dat als ze daar schuldig zijn bevonden ze ook echt schuldig zijn?
Als het via een bedrijf is gegaan zou het best kunnen dat de meisjes niet zo hele erg minderjarig waren.
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  zaterdag 12 april 2008 @ 15:30:42 #36
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_58004077
Only in Les Pays Bas.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_58005076
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 15:30 schreef popolon het volgende:
Only in Les Pays Bas.
de OP is dan ook niet volledig .. het hoger beroep loopt nog
quote:
De Nederlandse kinderpornohandelaren Jerry K. en Johan T. zijn door het Braziliaanse federale hof bij verstek veroordeeld tot gevangenisstraffen van 21 en 17 jaar. In 'Sekstoerisme in Brazilië' toonde ZEMBLA in 2005 aan dat de twee ten onrechte van het Nederlandse consulaat in Rio de Janeiro noodpaspoorten hebben gekregen. Hierdoor konden ze naar Nederland vluchten.

K. en T. werden beschuldigd van het maken van en handel in kinderporno, waarvoor ze 24 Braziliaanse meisjes misbruikten. In 2003 hadden ze elf en achttien jaar celstraf opgelegd gekregen. Er werd een hoger beroep ingesteld.

Daarna vluchtten de twee naar Nederland, waar ze ook werden vervolgd. De rechtbank van Almere veroordeelde K. tot 240 uur taakstraf. T. werd niet in beschuldiging gesteld. Het Openbaar Ministerie is in beroep gegaan. Dit hoger beroep loopt nog.

Schending kinderrechten
Even leek het erop dat het Braziliaanse federale hof van justitie in Rio de Janeiro Nederland wilde aanklagen bij de Verenigde Naties vanwege schending van het internationale Kinderrechtenverdrag.

Het duo kon immers door toedoen van het consulaat het land uitvluchten. Oud-minister van Buitenlandse Zaken Bot heeft eerder al toegegeven dat het verstrekken van noodpaspoorten fout was.

De Braziliaanse president Lula da Silva liet echter weten geen reden te zien Nederland bij de VN op het matje te roepen.
http://tinyurl.com/6aeu7t
pleased to meet you
  zaterdag 12 april 2008 @ 17:07:27 #38
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_58005781
quote:
Op donderdag 10 april 2008 22:05 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Wellicht, maar Brazilië heeft genoeg problemen met schending van kinderrecht door zijn eigen burgers. Het is niet hun plaats te zeuren over 2 Nederlanders.

EN het is toch niet heel ongebruikelijk dat de overheid ingrijpt om 2 staatsburgers naar nl te halen en ze daar te berechten, dat de straffen dan wellicht wat laag zijn is en andere discussie.
En dat is dus nu net het probleem. Ze mogen naar het land van herkomst om daar de gehele straf uit te zitten.

Echter eenmaal in Nederland aangekomen moeten ze bij de OvJ komen, gaan ze even babbelen tot ze een bedrag overeengekomen zijn die natuurlijk direct op de prive rekening gestort wordt en kan de beste man weer verder gaan met zijn Pedo praktijken.

Lijkt inderdaad belachelijk, maar hoe meer ik dit soort berichten lees hoe meer ik er van overtuigd ben dat er een hoop corrupte teringlijders het wetboek van strafrecht vast hebben.
pi_58007293
Only in the Netherlands.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
  zaterdag 12 april 2008 @ 18:56:33 #40
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_58007628
Daar houdt Buitenlandse Zaken zich vooral mee bezig: "Nederlandse" criminelen in den vreemde zo snel mogelijk naar Nederland terughalen en ze op vrij voeten stellen. Want in het buitenland wordt nog wel echt gestraft, en dat is toch só sielig voor die lieve pedofielen, drugsmokkelaars en ander randvolk.
Bij aankomst in Nl wacht hen een huisje en een uitkering. Om alvast een goede start te kunnen maken.
The End Times are wild
  zaterdag 12 april 2008 @ 19:19:57 #41
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_58008015
quote:
Op zaterdag 12 april 2008 18:56 schreef LXIV het volgende:
Daar houdt Buitenlandse Zaken zich vooral mee bezig: "Nederlandse" criminelen in den vreemde zo snel mogelijk naar Nederland terughalen en ze op vrij voeten stellen. Want in het buitenland wordt nog wel echt gestraft, en dat is toch só sielig voor die lieve pedofielen, drugsmokkelaars en ander randvolk.
Bij aankomst in Nl wacht hen een huisje en een uitkering. Om alvast een goede start te kunnen maken.
Normaal gesproken zou ik zeggen ''Sarcasme FTW''. Maar helaas.
  † In Memoriam † maandag 14 april 2008 @ 01:08:45 #42
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_58035404
Update
quote:
PvdA wil spoeddebat over kinderpornozaak

DEN HAAG - De PvdA wil in een spoeddebat opheldering van minister Ernst Hirsch Ballin (Justitie) over de Braziliaanse kinderpornozaak.
Tweede Kamerlid Khadija Arib wil van hem weten of de Nederlanders Jerry K. en Johan T. niet alsnog kunnen worden uitgeleverd op basis van een aanvullend verdrag op het kinderrechtenverdrag, zei ze zondag.

De twee mannen lopen vrij rond in Nederland maar werden in 2003 in Brazilië veroordeeld tot elf en acht jaar voor het maken en verspreiden van kinderporno. Ze misbruikten 24 meisjes. In hoger beroep legde het Braziliaanse hof hen vorige week zwaardere straffen op: 21 en 17 jaar cel.

Van het Nederlandse consulaat in Rio de Janeiro kregen de mannen in afwachting van dat hoger beroep noodpaspoorten. Brazilië was boos maar verzocht tevergeefs om hun uitlevering. Beide landen hebben geen uitleveringsverdrag met elkaar.
pi_58036372
quote:
Op maandag 14 april 2008 01:08 schreef Loedertje het volgende:
Update
[..]
Hoorde op het nieuws dat het dus gaat om meisjes van ver onder de 12 ( ) die de meest ranzige sexuele handelingen moesten doen.

Heb trouwens nog steeds wel mijn twijfels bij de kwaliteit van de braziliaanse rechtspraak, maar als het waar is kunnen ze uitgeleverd worden.
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  maandag 14 april 2008 @ 08:50:08 #44
46960 StefanP
polemicist
pi_58036964
Nederland

Die verdomde kutkinderen moeten nu ook eens uitgeleverd worden... met hun verderfelijke uitlokkingspraktijken. Hoe durven ze die arme mannen zo uit te buiten. Het zijn juist slachtoffers! Gooi die kutkinderen maar eens voor tien jaar in de cel; misschien dat ze het dan afleren.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  maandag 14 april 2008 @ 08:52:47 #45
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_58036995
quote:
Op maandag 14 april 2008 07:01 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Hoorde op het nieuws dat het dus gaat om meisjes van ver onder de 12 ( ) die de meest ranzige sexuele handelingen moesten doen.

Heb trouwens nog steeds wel mijn twijfels bij de kwaliteit van de braziliaanse rechtspraak, maar als het waar is kunnen ze uitgeleverd worden.
Met dit soort halsmisdrijven zeg ik altijd maar zo: If you cant stand the heat, you'd better stay the hell out of the kitchen.

Je weet wat voor straffen je kan krijgen als je in dit soort landen overtredingen maakt.
Hetzelfde met drugsbezit in Thailand etc etc. De doodstraf is daar normaal, moet je er maar vanaf blijven.
pi_58038515
quote:
Op maandag 14 april 2008 07:01 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Hoorde op het nieuws dat het dus gaat om meisjes van ver onder de 12 ( ) die de meest ranzige sexuele handelingen moesten doen.

Heb trouwens nog steeds wel mijn twijfels bij de kwaliteit van de braziliaanse rechtspraak, maar als het waar is kunnen ze uitgeleverd worden.
Als je het vonnis leest, dan zie je dat het over meisjes ging waarvan niet goed kan worden vastgesteld of ze ouder zijn dan 16. Van een aantal was er door experts gemeld dat het om kinderen onder de 16 ging, maar later bleek dat ze wel ouder waren.

Dat ze in Brazilie voor lange tijd zouden worden opgesloten zegt natuurlijk niks, want mensenrechten bestaan daar niet. Waarom denk je dat ze uberhaupt naar zo'n land gegaan zijn en niet in Nederland de filmpjes hebben gemaakt?
  † In Memoriam † woensdag 16 april 2008 @ 10:20:08 #47
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_58083025
quote:
Bergenaar uitgeleverd aan VS


Tekstgrootte
16 apr 2008, 07:37 - BREDA - De 48-jarige J. de V. uit Bergen op Zoom is dicht bij een veroordeling in de VS tot levenslang. De Hoge Raad heeft de uitlevering goedgekeurd.

Zie ook:
'Dicht bij levenslang'
Voor de van tien zedendelicten verdachte De V. rest nog één strohalm: een humanitair verzoek aan de minister van Justitie om een stokje voor de uitlevering te steken. De V.'s raadsman mr. Baaijens heeft dat smeekschrift naar minister Hirsch Ballin onmiddellijk na de uitspraak van de Hoge Raad de deur uit gedaan. Volgens de door Interpol aangeleverde gegevens staat op de tien feiten gezamenlijk vijf keer levenslang plus nog eens 65 jaar gevangenisstraf.
Het kan dus ook wel op een correcte manier

Iemand nog nieuws over de kamervragen ?
  woensdag 16 april 2008 @ 11:04:14 #48
203980 Cylon_nr13
Sheik Yerbouti
pi_58084029
Je kunt je natuurlijk ook afvragen hoe het in godsnaam komt dat na berichten als deze de kinderpornoactiviteit in NL met een groot percentage stijgt....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')