someday they will rule the worldquote:Op donderdag 10 april 2008 15:16 schreef Seventees het volgende:
De meerkoeten in het vijvertje voor ons huis hebben gezinsuitbreiding gekregen
Mja, da's misschien ook weer zo...quote:Op donderdag 10 april 2008 15:37 schreef Sgele het volgende:
[..]
Al had ie gezegd "hai, ik ben een tafel" had jij 'm al laten zakken
gast je bent een rare vogelquote:
Da's gewoon een raar hertquote:Op donderdag 10 april 2008 15:43 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
hij niet alleen
[ afbeelding ]
vertel heb je nog meer op je geweten ?quote:
hahaquote:Op donderdag 10 april 2008 15:45 schreef Seventees het volgende:
Ik had beter moeten weten dan in een groep mannen te beginnen over de schattige eendjes in de vijver
*op Dracu wachten gaat*
quote:Op donderdag 10 april 2008 15:45 schreef Seventees het volgende:
Ik had beter moeten weten dan in een groep mannen te beginnen over de schattige eendjes in de vijver
*op Dracu wachten gaat*
* Sm0keZ houdt verstandig zijn mondquote:Op donderdag 10 april 2008 15:45 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
vertel heb je nog meer op je geweten ?
jaja , maar t kwaad is nu al geschiedquote:Op donderdag 10 april 2008 15:49 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
* Sm0keZ houdt verstandig zijn mond
quote:Op donderdag 10 april 2008 15:49 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
* Sm0keZ houdt verstandig zijn mond
Inderdaad, maar wat niet weet, wat niet deertquote:Op donderdag 10 april 2008 15:54 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
jaja , maar t kwaad is nu al geschied
Sm0kez en verstandig..ik kan de link niet echt leggenquote:Op donderdag 10 april 2008 15:49 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
* Sm0keZ houdt verstandig zijn mond
Ik zelf ook niet hoor, maar op een of andere manier heb ik een vermoeden dat het ook wel verstandig is om de link niet te leggenquote:Op donderdag 10 april 2008 15:57 schreef Sgele het volgende:
[..]
Sm0kez en verstandig..ik kan de link niet echt leggen
tot ineens je een stel kinderen op de stoep hebt staanquote:Op donderdag 10 april 2008 15:55 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Inderdaad, maar wat niet weet, wat niet deert
Lijkt me beter dat ik hier maar niet op ga reagerenquote:Op donderdag 10 april 2008 15:59 schreef WhiteLightning het volgende:
[..]
tot ineens je een stel kinderen op de stoep hebt staan
quote:Op donderdag 10 april 2008 15:59 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Lijkt me beter dat ik hier maar niet op ga reageren
Ja ik was je ook opeens kwijtquote:Op donderdag 10 april 2008 14:18 schreef WhiteLightning het volgende:
@ Lynda zal je vanavond weer toevoegen, ik heb geen idee waarom je uit de lijst verdwenen bent. gisteren stond je er nog in toen ik reageerde op sm0k3z zn postik kom hier op mn ewrk niet op hyves nl
Wij zijn gewoon goedquote:Op donderdag 10 april 2008 14:01 schreef Sm0keZ het volgende:Tralalaaaa... Examen gehaald met een 8,8
Beter lerenquote:Op donderdag 10 april 2008 16:11 schreef lynda het volgende:
[..]
Wij zijn gewoon goedJe moet alleen nog wel beter leren
idd minder bukake!!quote:Op donderdag 10 april 2008 16:16 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Beter lerenHeb je weer te diep in het glaasje gekeken ofzo?
Ik heb hier kostbare tijd van m'n vakantie overbodig zitten leren!
Als ik een dagje minder had geleerd had ik het waarschijnlijk ook wel gehaald
oh zat dat erinquote:Op donderdag 10 april 2008 16:20 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ik had het gewoon over glaasjes alcohol hoor![]()
Daarom juist sukkel!quote:Op donderdag 10 april 2008 16:16 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Beter lerenHeb je weer te diep in het glaasje gekeken ofzo?
Ik heb hier kostbare tijd van m'n vakantie overbodig zitten leren!
Als ik een dagje minder had geleerd had ik het waarschijnlijk ook wel gehaald
fijne avond Tripack.quote:Op donderdag 10 april 2008 16:51 schreef tripack het volgende:
mensen ik ga afsluiten. fijne avond en tot morgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |