quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:15 schreef Deisyy het volgende:
Amanda: De gouden kooi is het tofste programma
Claire: Vooral Amanda met haar pruik
Jaap is wat de redaktie wil niets maar dan ook niets doet Jaap uit zijn eigen. Jaap is de marionet van de redaktie altijd al geweest. Ze hebben een autist gevonden die dit soort klusjes voor de redaktie wel wil opknappen.quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:14 schreef Dementor het volgende:
Volgens Jaap heeft de kok het gedaan
Terror Jaap is nu Emo Jaap
waarschijnlijk welquote:
Brian, hoezo?quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:17 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
waarschijnlijk wel
wie was nu ook o weer de tijdbom in dat huis ?
Oh, wat leuk, ook fokkertjes van het vroegere uur op DGKquote:Op dinsdag 8 april 2008 23:16 schreef Xenia het volgende:
Wat is die dikke druiloor een vreselijk slechte acteur.
quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:08 schreef mazaru het volgende:
Dit is inderdaad focking niet normaal.
Wat denk je als Claire die tafel tegen haar kin aan had gekregen?
Jaap draait gewoon helemaal door, wat een gore lafaard! Dat zou die nou eens tegen die rat moeten durven doen, maar die rat zou hem vermoorden, en dat weet hij
[ afbeelding ]
De geen die wordt aangepakt maarja de kindjes van god mogen niet worden aangepakt dus tja.quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:17 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
waarschijnlijk wel
wie was nu ook o weer de tijdbom in dat huis ?
Ik wacht nog '' op de manier waarop.''quote:Op dinsdag 8 april 2008 23:14 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En Claire kan alleen maar zeggen "Top Jaap"hahahaha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |