lol, nee dat nietquote:Op dinsdag 15 april 2008 01:31 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Werkte jij ook bij www.topaanbieding.com?
quote:Jelko D'aine (161449405)
20 jaar en 87 dagen, redelijk in vorm, gezond
Een sympathiek persoon die evenwichtig en rechtvaardig is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een matig leider.
Volgende verjaardag: 10-05-2008
Nationaliteit: België
Total Skill Index (TSI): 8 250
Loon: 1 788 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: FC RKDEO
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: goed
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: uitmuntend
Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
Woehoe.quote:Money for former player
15-04-2008
Your team has received 116 280 ¤ because Joakim Danielsson (125747433), who was formerly a member of your squad, was recently sold for 3 876 000 ¤
Hoiquote:Op zondag 13 april 2008 18:33 schreef The_Hives het volgende:
Hey,
ik ben nieuw hier. Hattrick is dat een leuke game? Kan je het met meerdere mensen tegelijkertijd spelen?
bedankt voor het antwoord
quote:... Verslag eerste helft....
Deze helft was Wurdsje met 53 procent het meest aan de bal.
Wurdsje had met 57 procent balbezit een veldoverwicht.
mijn god...quote:Op zondag 13 april 2008 18:33 schreef The_Hives het volgende:
Hey,
ik ben nieuw hier. Hattrick is dat een leuke game? Kan je het met meerdere mensen tegelijkertijd spelen?
bedankt voor het antwoord
Verkocht voor 650k, met nog 3 weken blessure te gaan.quote:Op zondag 13 april 2008 22:07 schreef GeneraalUli het volgende:
[..]
Daar gaat de kans om mijn keeper te kunnen verkopen.
Thx je hielp mij herinneren dat ik Yurzinhoquote:Op woensdag 16 april 2008 13:42 schreef Wurdsje het volgende:
Verdikke helemaal vergeten dat ik vanochtend een wedstrijd had.. gelukkig had ik de opstelling zondag al gemaakt..
De wedstrijd mooi zonder blessures af kunnen sluiten en een 0 - 2 overwinning voor zover die er toe doet.. en een erg spannende 2de helft
[..]
Yankee_Onequote:16-04-2008 17:05 (Vriendschappelijk) The Yanks - FC RKDEO
Een YP van mij waarop slechts Fok!kers op hebben geboden speelt zijn eerste echte wedstrijd tegen een medeFok!ker.quote:Op woensdag 16 april 2008 15:38 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Thx je hielp mij herinneren dat ik Yurzinho zn Jeugdpull nog moest opstellen. (Die Yankee_One ook wilde hebben)
Laat dit nou mn 1e wedstrijd zijn met Yip in mn basis
[..]
Yankee_One
hoger nog!quote:Op woensdag 16 april 2008 14:10 schreef Yurzinho het volgende:
[..]
Ja??? Staat hij zo hoog bij je in aanzien????
quote:Op woensdag 16 april 2008 16:24 schreef ScudRaket het volgende:
[..]
Een YP van mij waarop slechts Fok!kers op hebben geboden speelt zijn eerste echte wedstrijd tegen een medeFok!ker.
Alle inteeltverhalen worden ineens werkelijkheid
quote:In de 44e minuut kwam, na fenomenaal samenspel op links, Yip Nieuwenhuis van RKDEO recht voor het doel uit. Een laatste schijnbeweging en hij scoorde voor de bezoekers.
quote:Siedo Aalmans van Yanks moest per brancard van het veld en keerde niet meer terug.
Denk jij na 2 winst partijen dat vvv kampioen wordt??quote:Op donderdag 17 april 2008 08:25 schreef Yurzinho het volgende:
Laatste twee wedstrijden weer eens gewonnen, en toch liepen na beide wedstrijden supporters weg.
Nepsupporters
quote:Op donderdag 17 april 2008 10:56 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Denk jij na 2 winst partijen dat vvv kampioen wordt??
Zo je supporters dus ook niet. Na weeen van de wedstrijden ervoor.
Edit:
Leuk dat zo iemand meteen 400.000 meer bied dan de vraag prijs maar ik hoop toch dat er nog overheen geboden gaat worden. Ik vind dit eerlijk gezegd een beetje weinig.![]()
[ afbeelding ]
Beetje weinig maar goed. dan had ik maar een ander tijdstip moeten nemen.quote:17-04-2008 van FC RKDEO aan Fc Little D voor 1 548 000 ¤
Klopt maar als een redelijk van 17 al voor 500.000 weg gaat vind ik een 20 jarige met uitmuntend en goed passen meer waard.quote:
Daarom zei ik al ik had een ander tijdstip moeten nemenquote:Op donderdag 17 april 2008 18:53 schreef One_conundrum het volgende:
true, mooie leeftijd om door te trainen, maar daar heeft niemand geld voor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |