als je teletekstsuporter bent wel jaquote:Op zondag 6 april 2008 16:15 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Met matigheid zou ik ook wel 4 jaar op rij kampioen willen worden hoor.
Wenger zal zich wel weer flink bedenkt hebben.quote:Op zondag 6 april 2008 16:16 schreef Breach het volgende:
[..]
En die wil dan naar de Europese topHoop dat ie nog een keertje Materazzi ofzo tegenkomt, dan weet ie wanneer ie wel en niet moet janken.
Ga toch op de steigers staan mongool.quote:Op zondag 6 april 2008 16:17 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Ajax heeft inderdaad grootse dingen laten zien dit jaar.
Bky is alleen geschorst.quote:Op zondag 6 april 2008 16:18 schreef Rumille het volgende:
En Ajax moet nog tegen Hrcls.
Die scoort niet tegen Cahaisquote:Op zondag 6 april 2008 16:16 schreef Rumille het volgende:
[..]
Dat komt wel goed. Huntelaar in vorm is al 1-0 voor.
quote:Op zondag 6 april 2008 16:17 schreef emileuitapeldoorn het volgende:
[..]
als je teletekstsuporter bent wel ja
Je hebt het dus niet zelf gezien? Langs de lijn zit er vaak genoeg naast hoor.quote:Op zondag 6 april 2008 16:18 schreef Leso_Varen het volgende:
Volgens Langs de Lijn verdiende Boakye toch echt al eerder rood, dus terecht geschorst.
Nee, ik heb niets gezien, maar Andy Houtkamp zei een aantal keer dat Boakye een aantal beuken aan Afellay had uitgedeeld, dus dat hij daarvoor rood had moeten krijgen.quote:Op zondag 6 april 2008 16:19 schreef Blawh het volgende:
[..]
Je hebt het dus niet zelf gezien? Langs de lijn zit er vaak genoeg naast hoor.
Ook als stadionsupporter.quote:Op zondag 6 april 2008 16:17 schreef emileuitapeldoorn het volgende:
[..]
als je teletekstsuporter bent wel ja
Penders ook niet, maar het is toch algemeen bekend dat Huntelaar het niet zo makkelijk heeft tegen goede verdedigers als tegen een Keller of Rahimquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |