Dat dacht ik dus ookquote:
Nope komt niet (meer) op sbs6-gemist te staan.quote:Op dinsdag 23 december 2008 23:34 schreef Ixnay het volgende:
Kan ik die uitzending van zondag ergens terugzien?
'In 2009 aanslagen op Wilders en Peter R.'quote:In 2009 zullen er aanslagen worden gepleegd op Peter R. de Vries en Geert Wilders. Althans, als we Peter van der Hurk mogen geloven, de winaar van 'Het Zesde Zintuig'. Zondag was de paranormaal begaafde Hagenaar te gast bij Life & Cooking, waar hij diverse voorspellingen deed.
"Er komen wat kleine aanslagen in Nederland", zei hij. "Waar? Wist ik het maar, want dan ga ik daar niet naartoe. Ik verwacht wel dat Peter R. de Vries en Geert Wilders een aanslag kunnen verwachten. Maar laten we hopen dat ik het mis heb." Daarnaast voorspelde Van der Hurk dat de kredietcrisis nog dieper gaat. Ook een tsunami is volgens hem niet uitgesloten.
Te triest voor woorden dat zulke mensen een podium krijgen om dergelijke lulkoek te verkondigen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:37 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
'In 2009 aanslagen op Wilders en Peter R.'
Het probleem is dat die aandachtsgeile sneue mensen of roepen wat scoort bij het grote publiek of iets pretenderen te voorzien waarvan jij en ik ook wel weten dat er een kansje van is. In beide gevallen is het lulkoek, waar niemand wat mee opschiet. Mensen als Carlo en Irene zijn dan precies wat ze nodig hebben.. Mensen die verder geen enkele verantwoordelijkheid dragen, maar er alleen maar zitten om in een oude jongens krentenbrood setting samen met de gasten wat open deuren in te trappen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:42 schreef ilona-scuderia het volgende:
Sorry hoor, maar kunnen we die paragnosten niet vervolgen voor hun demoniserende uitspraken in de media?
Echt schandalig dat er weer zo'n labiele paragnost in Life & Cooking zegt dat er mogelijk een aanslag op Peter komt in 2009, afschieten die labiele mensen die zich 'paragnost' noemen, stelletje oplichters...![]()
![]()
Waar het mij om gaat is dat De Telegraaf zo'n demoniserende uitspraak van een labiele fantast zomaar op de voorpagina van de site knalt, indirect werkt De Telegraaf zo ook mee aan het demoniseren van Peter. En dan nog ff voor Steve Brown; ze houden je in de gaten hoor, ouwe cokesnuivert...quote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:47 schreef Twerk het volgende:
[..]
Het probleem is dat die aandachtsgeile sneue mensen of roepen wat scoort bij het grote publiek of iets pretenderen te voorzien waarvan jij en ik ook wel weten dat er een kansje van is. In beide gevallen is het lulkoek, waar niemand wat mee opschiet. Mensen als Carlo en Irene zijn dan precies wat ze nodig hebben.. Mensen die verder geen enkele verantwoordelijkheid dragen, maar er alleen maar zitten om in een oude jongens krentenbrood setting samen met de gasten wat open deuren in te trappen.
True, maar daar zitten dat soort "kranten" niet mee.. Net zoals Carlo&Îrene.. als het maar scoort bij het grote publiek. Overigens denk ik niet dat Peter de Vries nog wat van Steve Brown heeft te vrezen in de toekomstquote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:56 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Waar het mij om gaat is dat De Telegraaf zo'n demoniserende uitspraak van een labiele fantast zomaar op de voorpagina van de site knalt, indirect werkt De Telegraaf zo ook mee aan het demoniseren van Peter. En dan nog ff voor Steve Brown; ze houden je in de gaten hoor, ouwe cokesnuivert...
Tja, alles voor de kijkcijfers hèquote:Op vrijdag 2 januari 2009 03:01 schreef Twerk het volgende:
[..]
True, maar daar zitten dat soort "kranten" niet mee.. Net zoals Carlo&Îrene.. als het maar scoort bij het grote publiek. Overigens denk ik niet dat Peter de Vries nog wat van Steve Brown heeft te vrezen in de toekomst
Oude jongens krentenbrood vind ik zo'n achterlijke uitdrukking maar goed kan jij niks aan doen.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:47 schreef Twerk het volgende:
[..]
Het probleem is dat die aandachtsgeile sneue mensen of roepen wat scoort bij het grote publiek of iets pretenderen te voorzien waarvan jij en ik ook wel weten dat er een kansje van is. In beide gevallen is het lulkoek, waar niemand wat mee opschiet. Mensen als Carlo en Irene zijn dan precies wat ze nodig hebben.. Mensen die verder geen enkele verantwoordelijkheid dragen, maar er alleen maar zitten om in een oude jongens krentenbrood setting samen met de gasten wat open deuren in te trappen.
Bedankt voor jouw zinnige bijdrage. Steek maar eens kaarsje op voor Peter ok?quote:Op vrijdag 2 januari 2009 03:53 schreef Regina7 het volgende:
[..]
Oude jongens krentenbrood vind ik zo'n achterlijke uitdrukking maar goed kan jij niks aan doen.
Ik hoop niet dat die paragnost gelijk krijgt.
Het is nieuws. Het stond ook op Nu.nl en ook vast op de frontpage van Fok.quote:Op vrijdag 2 januari 2009 03:09 schreef ilona-scuderia het volgende:
[..]
Tja, alles voor de kijkcijfers hè![]()
Ik vond dit gewoon laag van De Telegraaf, een oud-medewerker indirect demoniseren door een bericht te plaatsen van een labiel oplichtertje die zichzelf 'paragnost' noemt...
quote:Op vrijdag 2 januari 2009 02:39 schreef Twerk het volgende:
[..]
Te triest voor woorden dat zulke mensen een podium krijgen om dergelijke lulkoek te verkondigen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |