quote:De spitsstrook op de snelweg A1 bij Hoevelaken mag wel worden gebruikt. De extra rijbaan is 3 jaar dicht geweest omdat Verkeer en Waterstaat dacht dat de Raad van State dat had besloten.
Maar volgens de Raad is dat onjuist. Er is drie jaar geleden besloten dat de spitsstrook wel mag worden gebruikt, als het verkeer er niet harder rijdt dan tachtig kilometer per uur.
De spitsstrook ligt aan één kant van de snelweg, van Hoevelaken naar Barneveld. De ondernemersorganisatie VNO-NCW is blij dat de blunder is ontdekt en denkt dat er nu een einde komt aan drie jaar van onnodige files op de A1.(Bron: NOS)
De spitsstroken zijn over het algemeen een stukje smaller dan de normale stroken, daarom worden die alleen geopend als het druk is (de snelheid gaat dan ook omlaag via de matrixborden)quote:Op vrijdag 4 april 2008 16:40 schreef kalinho het volgende:
Ik begrijp sowieso niet waarom die spitsstroken maar een aantal uur per dagen open mogen? Het asfalt ligt er tóch?
En dacht je dat er ooit zo'n kutambtenaar ontslagen werd of zelfs maar zijn eindejaarsuitkering hoefde in te leveren?quote:Op vrijdag 4 april 2008 16:27 schreef leefmeuit het volgende:
vroegah was er zo'n programma "geld over de balk" of zoiets waarin alle overheidsblunders aan het licht kwamen.
inclusief een viaduct in een weiland in the middle of nowhere.
overheid word steeds minder capabel
Het probleem op de A1 bij Hoevelaken viel wel mee..quote:Op zaterdag 5 april 2008 01:41 schreef Dagonet het volgende:
En waarom zijn ze er nu wel achtergekomen eigenlijk? Je verleest de uitspraak en maakt een fout, da's één, okay. Maar waarom kom je er drie jaar later alsnog achter? Trok iemand de uitspraak uit de la en begon hij die voor de gein te lezen op de pot omdat hij toch íets moest doen tijdens het poepen?
Ik schat dat ik 1 keer per week in de file zat op de A1 tussen Hoevelaken en Barneveld, meestal op de terugweg.quote:Op zaterdag 5 april 2008 01:47 schreef -skippybal- het volgende:
Hihi, denken dat er een einde komt aan de files door één kutstrookje.
Zal wel een uitzendkracht zijn geweest.quote:Op zaterdag 5 april 2008 01:41 schreef Dagonet het volgende:
En waarom zijn ze er nu wel achtergekomen eigenlijk? Je verleest de uitspraak en maakt een fout, da's één, okay. Maar waarom kom je er drie jaar later alsnog achter? Trok iemand de uitspraak uit de la en begon hij die voor de gein te lezen op de pot omdat hij toch íets moest doen tijdens het poepen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |