Ik zie dat ik hetzelfde plaatje heb uitgekozen als jij, sorry maar ik wilde even snel reageren, ik zit nu op mijn werk en heb me snel opnieuw geregistreerd omdat ik wel even op je topic wilde reageren.
Ik hoop echter dat Maurice eruit gaat want dat vind ik toch wel zo'n watje.
Iemand die zo weinig kan mag er gewoon niet inzitten na de volgende stemming!!!
quote:
op 11-02-1999 om 01:55 PM schreef Maup het volgende:
Daar probeert ze dus nu Bart alvast te nomineren, door hem steeds buiten de groep te zetten. Karin,Ruud en Willem tegen Bart. Dit zie je toch steeds weer dat zij hen tegen Bart opzet.
Is het niet zo dat daar naar vanavond verandering in komt, omdat de hele groep verandert en dat haar invloed mischien een stuk minder wordt. Ze kan juist doordat ze mensen tegen Bart opzet minder geliefd worden lijkt me.
Lief dat je je plaatje verandert hebt!
Momenteel heeft Karin de aandacht van de mannen bij gebrek aan wat beters. Ik kan me heel goed voorstellen dat het dominante gedrag van Karin door zowel Ruud als Willem niet wordt gewaardeerd. Tuurlijk leuk als Karin Bart weer eens te kakken zet maar dat begint op te vallen en er wordt niet echt op gereageerd door de mannen... ja, af en toe een opmerking meer niet.
Als we even aannemen dat Anouk en Cyrille het huis betreden dan zal Karins positie snel verzwakken: twee leuke meiden die de bewoners al kennen, er niet onaardig uitzien en bovendien weten hoe Karin nu bezig is de boel naar haar hand te zetten... laat de volgende nominatieronde maar komen --> exit Karin.
Ik vind het, ondanks het hele commerciële gebeuren er omheen, een goede zet van Veronica. Deze actie brengt zeker wat leven in het huis, je moet er toch niet aan denken dat we nog 60 dagen de huidige groep te zien krijgen... Daarbij komt dat Hummie Bart als de potentiële winnaar noemde bij BvD. In de nieuwe situatie is voor hem in ieder geval (waarschijnlijk) die kans weer groter geworden...
Ik zal niet snel iemand verdedigen maar ik heb toch het gevoel dat Karin benadeeld wordt. Ze is in elk geval de enige die niet als een soort zombie de resterende dagen in het huis wil doorbrengen. Maar dat zal ook wel als gezeik worden gezien (in ieder geval door Bart).
Jammer.
Karin is my heroine!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |