Daar had ik dit keer echt geen tijd voor, ik moest vrijwel direct na het stellen van de vraag weg en zou pas anderhalf uur later (nu dus) weer bij een pc zijn, vandaar.quote:Op donderdag 3 april 2008 12:31 schreef erkel het volgende:
Waarom heeft Tim niet het nieuwe topic geopend
quote:Op donderdag 3 april 2008 13:41 schreef PhysicsRules het volgende:
Jura
ik in Blanesquote:Op donderdag 3 april 2008 13:28 schreef Mascleta het volgende:
Ik ook weer in een hotelletje in Lloret de Mar
Ik zag veel later pas wat er precies stond in de laatste post, maar ik had geen zin om de post aan te passen of er nog over door te gaan.quote:Op donderdag 3 april 2008 13:40 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Daar had ik dit keer echt geen tijd voor, ik moest vrijwel direct na het stellen van de vraag weg en zou pas anderhalf uur later (nu dus) weer bij een pc zijn, vandaar.
Dank je Terpentin07!
Edison?quote:Op donderdag 3 april 2008 14:04 schreef PhysicsRules het volgende:
Wie wordt over het algemeen als uitvinder van de TV beschouwd, alhoewel het nog 40 jaar duurde voordat de TV daadwerkelijk gebouwd?
Dat kan natuurlijkquote:Op donderdag 3 april 2008 13:59 schreef erkel het volgende:
[..]
Ik zag veel later pas wat er precies stond in de laatste post, maar ik had geen zin om de post aan te passen of er nog over door te gaan.
die bedoel ik!quote:Op donderdag 3 april 2008 14:12 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Nipkov
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |