verklaart een boel.quote:Op donderdag 3 april 2008 00:34 schreef Xenia het volgende:
Dit hele scenario hebben Jaap en Huub vorige week al lang doorgesproken. Huub zou met Claire gaan trouwen en dan kon Jaap leuk allerlei fases door: verdrietige Jaap, stille Jaap, boze Jaap, overloop Jaap. Ze (Huub en Jaap) werden er allebei helemaal opgewonden van. Zou geweldige tv opleveren.
Jaap MOET gewoon Claire kwijt. H en C samen zijn te gevaarlijk, B en A staan 12 uur per dag op scherp. B en A zijn elkaars grootste vijanden.quote:Op donderdag 3 april 2008 00:36 schreef akveor het volgende:
Wat een onzin van Jaap om Claire weg te krijgen: Omdat ie een finaleplaats Amanda en Brian meer gunt. Het gaat er toch om dat hij wil winnen? Jaap is laf.
Nee precies Jaap die had mooi bij Nadia en Dennis moeten blijven. En idd Huub had Jaap op diens 2de ontslagronde weg moeten stemmen.quote:Op donderdag 3 april 2008 00:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Duh duh Huub, jij bent verantwoordelijk voor deze situatie, niet Jaap!!
Nou je het zegtquote:Op donderdag 3 april 2008 00:38 schreef cindy10 het volgende:
Is het jullie al opgevallen hoeveel brian met dat stijle haar op Wacko jacko lijkt???
Absoluut, hij probeert met alle macht Claire veilig te stellen als backup......vandaar ook dat huwelijk....de enige echte redenquote:Op donderdag 3 april 2008 00:38 schreef T-lex het volgende:
Huub = Pussy
Huub is zeker slim.......hopelijk trapt Jaap er niet in....eruit met Clairequote:Op donderdag 3 april 2008 00:40 schreef Guuskeee het volgende:
Huub is slim... Hij houd Claire erin, En speelt Jaap eruit samen met B en A. Daarna los op B en A. Hij gokt erop dat ze met z'n tweeen overblijven, en dan stapt Huub op: Claire wint, zonder 1 enkele boete. Ze zijn getrouwd, dus 50/50...
En Huub zegt precies dezelfde dingen als wij schrijven.quote:Op donderdag 3 april 2008 00:41 schreef HoneyBunny het volgende:
Kom op zeg, die 2 zitten een showtje met veel plezier op te voeren. Ze gaan gewoon met zn vijfen naar de finale, tussen Jaap en Huub zit niets verkeerd, die hebben dit vooraf besproken! at merk je al door de humor opmerkingen tussendoor die ze maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |