Ik dacht eigenlijk dat dat over Lindi ging toen ze vorige week in de studio werd begroet. Ik had natuurlijk eerst op de site moeten kijken, daar lees ik nu dat Lindi inderdaad uit Birmingham komt. Bij Claire staat als woonplaats 'Tooting, Londen' en dat ze in Johannesburg is geboren.quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:29 schreef APK het volgende:
Dacht dat ze Birmingham zeiden vorige week...
Oh ja.quote:Op donderdag 1 mei 2008 23:54 schreef Wickedangel het volgende:
Ik dacht eigenlijk dat dat over Lindi ging toen ze vorige week in de studio werd begroet.
Ting Tong from Tooting.quote:Bij Claire staat als woonplaats 'Tooting, Londen' en dat ze in Johannesburg is geboren.
Ik vind hem wel sympathiek. Hij kwam op voor Sara toen zij neergesabeld werd door de anderen. Kevin was helemaal terecht weggestuurd (vond ik).quote:
I'm a nice jewish boy en dan slaat hij een kruis als hij de boardroom in moetquote:Op donderdag 8 mei 2008 14:55 schreef ASroma het volgende:
hehehehe eindelijk gerechtigheid![]()
die vieze jennifer's wat een vreselijke personen zijn dat
![]()
![]()
nu nog michael eruit, en raef moet natuurlijk winnen
hehehehe hij is ook echt zo fake..... mooi boardroom gedeelte dit keer. Heb me kapot gelachenquote:Op donderdag 8 mei 2008 16:11 schreef computergirl het volgende:
[..]
I'm a nice jewish boy en dan slaat hij een kruis als hij de boardroom in moet![]()
En hij wist niet wat kosher was....
Raef moet dan nog wel nog een keer projectleider zijn. Hij heeft in de aflevering van gisteren niks gepresteerd. Lee darentegen........Maar die gaat niet winnen.quote:Op woensdag 14 mei 2008 23:50 schreef Wickedangel het volgende:
Raef in dat berenpak![]()
Ik ga me nu aan een voorspelling wagen wat betreft de laatste vier: Raef, Lee, Lucinda en Claire. Mocht Alex bij de laatste vier zitten, dan wordt hij gefileerd door de expertsRaef mag van mij winnen.
quote:Op donderdag 15 mei 2008 14:02 schreef ASroma het volgende:
pfff sir allen is stiekem ook wel een beetje gecharmeerd van die michael.... zul je zien dat ie nog wint ook![]()
Roerend eens met het eerste, niet met het tweede. Raef was degene die de dure bruidsjurken pushte, waarvan ze er uiteindelijk drie verkochten. Plus dat ze daardoor ook de accessoires binnensleepten, wat ook weer geld opbracht. Dat hij er bij de bruidsstand zelf als een zoutzak bij stond, deed er eigenlijk niet meer toequote:Op donderdag 15 mei 2008 09:50 schreef computergirl het volgende:
Raef moet dan nog wel nog een keer projectleider zijn. Hij heeft in de aflevering van gisteren niks gepresteerd.
Helaas. Maar ze gaat het niet redden.quote:Ik denk dat Claire heel ver gaat komen.
in de commercial van Raef was geen enkele keer die doos met tissues (goed) te zien. OOk de naam werd niet genoemd!quote:Op donderdag 22 mei 2008 03:10 schreef APK het volgende:
Ik vind toch echt dat het verkeerde team gewonnen heeft.![]()
Goedkope Tell Sell shit verkiezen boven iets dat volgens mij met een back up campagne veel meer impact zou kunnen hebben.![]()
Hij is grappig (en erg aantrekkelijk), maar hij bakte er toch niet veel van als proj.leider.quote:Op donderdag 22 mei 2008 15:48 schreef ASroma het volgende:
Hoe dan ook zonde dat raef eruit is en erg kortzicht van sir allen om te zeggen dat hij alleen maar hot-air zou zijn. Tis gewoon een fantastische gast, alles wat hij aanraakt turns into gold![]()
Da's waar ook!quote:Op dinsdag 27 mei 2008 19:01 schreef Emmetje37 het volgende:
Normaal gesproken op woensdagavond maar voor vanavond een uitzondering gemaakt.
22.00 BBC1 The Apprentice
lijkt me wel logisch dat die eruit gaan jah (helene voegt gewoon weinig toe, en lucinda lijkt de laatste weken ook niet echt meer haar zelf te zijn) had het dit keer niet erg gevonden als michael nog een weekje mocht blijven. Sir allen was dit keer lekker fel en een beetje persoonlijk gerichtquote:Op woensdag 28 mei 2008 08:17 schreef computergirl het volgende:
[..]
Michael eruit bedoel je
Helene & Lucinda zijn de volgende (hoop ik)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |