De eerste stap is daar zelfs al mee gezet met Pato(quote:Op maandag 31 maart 2008 22:23 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ze hebben een middenveld dat gewoon geballanceerd is en super is. Dat doe je niet weg. Als je kijkt naar Milan... die doen weinig weg wat goed is . Hun middelveld is hun sterkste wapen.. Pierlo/Kaka/ Seedor/ Gatuso/ Ik denk dat ze wel gaan verjongen maar niet verkopen. Dus dat ze in het team groeien.
quote:Groenendijk verbijsterd over vertrek bij Ajax
31/03/2008 23:00
De mededeling dat er voor Aphons Groenendijk na dit seizoen geen plaats meer is in de technische staf van Ajax, is bij de Leidenaar totaal verkeerd gevallen.
Aan het einde van vorig seizoen kreeg Groenendijk van Ajax een forse salarisverhoging omdat hij zijn werk als assistent-trainer zo goed deed. Daarna kreeg de ex-prof ook nog eens te horen dat de Amsterdammers hem graag wilden behouden, ondanks het feit dat er door de komst van Marco van Basten en zijn kompanen John van 't Schip en Rob Witschge in ieder geval geen plaats bij de A-selectie zou zijn.
'Ik vraag me af welke criteria er zijn gehanteerd', zegt Groenendijk tegen Voetbal International. 'Drie jaar geleden begon ik als trainer bij de A-jeugd. Zeven spelers waarmee ik in die periode werkte, onder wie Gregory van der Wiel, Siem de Jong en Jan Vertonghen zitten nu bij de A-selectie.'
'Van der Wiel wilde stoppen met voetbal, hij zat helemaal kapot omdat Ajax hem had verhuurd aan Haarlem', vervolgt Groenendijk. 'Ik ben met hem aan de slag gegaan en inmiddels is zijn contract twee keer opengebroken en is hij volgens kenners een vermogen waard.'
'Ik geef dit voorbeeld omdat ik weet dat die jongens vinden dat ik goed werk lever. Met alle liefde heb ik zeeën van tijd in ze gestoken en met succes. Ik vind daarom dat ik dit niet heb verdiend.'
Groenendijk had vurig gehoopt dat Ajax in de opleiding een plaatsje voor hem zou vrijmaken. 'Ze zeggen dat dit echter niet mogelijk is omdat daar mensen met doorlopende contracten zitten. Volgens mij is kwaliteit echter belangrijker dan een doorlopend contract. Blijkbaar is goed werk leveren niet voldoende om bij Ajax een nieuw contract te krijgen.'
Zo blijkt maar weer eens dat Ajax qua bestuur nergens op slaat. een "quote:Op maandag 31 maart 2008 23:34 schreef toma het volgende:beetje vreemde situatie van Groenendijk. Hij krijgt salaris verhoging maar een jaar later wordt hij ontslagen
Heel heel triest ja.. Johnny misbruiken voor meer play-off bezoekers..quote:Op maandag 31 maart 2008 23:45 schreef devv05 het volgende:
Afscheid tijdens de play-offs, dat zou echt triest zijn
Tyfus zooiquote:Op maandag 31 maart 2008 23:45 schreef devv05 het volgende:
Afscheid tijdens de play-offs, dat zou echt triest zijn
Nee dit doen ze om de arena dan juist vol te krijgen.quote:
en volgens mij liggen van Basten en Seedorf elkaar niet zo. Best veel problemen gehad in zijn tijd bij het Nederlands Elftal. Maar Seedorf zou wel fantastisch zijn inderdaad.quote:Op maandag 31 maart 2008 22:23 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ze hebben een middenveld dat gewoon geballanceerd is en super is. Dat doe je niet weg. Als je kijkt naar Milan... die doen weinig weg wat goed is . Hun middelveld is hun sterkste wapen.. Pierlo/Kaka/ Seedor/ Gatuso/ Ik denk dat ze wel gaan verjongen maar niet verkopen. Dus dat ze in het team groeien.
bedankt voor de reclamequote:Op maandag 31 maart 2008 20:49 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Deze http://www.fr-fotopage.nl/ ziet er ook erg strak uit hoor
weet je hoeveel kezman toen scoordequote:Op dinsdag 1 april 2008 00:36 schreef toma het volgende:
[..]
Het is dat het 1 April is anders zou ik je nog bijna serieus nemen.
Z'n contract loopt af, en er komt een nieuwe technische staf. Ik vind het niet zo raar.quote:Op dinsdag 1 april 2008 00:31 schreef BobbyHill het volgende:
Groenendijk weg. Ze zijn weer lekker bezig daar![]()
quote:Op dinsdag 1 april 2008 00:38 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
weet je hoeveel kezman toen scoorde
36 keer ofzo?quote:Op dinsdag 1 april 2008 00:38 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
weet je hoeveel kezman toen scoorde
Het gaat erom dat ie geen positie krijgt bij de jeugd.quote:Op dinsdag 1 april 2008 00:43 schreef Radegast het volgende:
[..]
Z'n contract loopt af, en er komt een nieuwe technische staf. Ik vind het niet zo raar.
Blind's assistenten zoals Van der Lem moesten toch ook weg toen Herr Henk kwam?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |