Waarom niet ? Niet alle providers gebruiken hetzelfde netwerk.quote:Op maandag 31 maart 2008 16:24 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Met een andere provider krijg je echt geen beter ontvangst hoor...
Je moet ook niet naar de winkel gaan, maar naar de klantenservice bellen.quote:Op maandag 31 maart 2008 16:36 schreef Kraanwater het volgende:
Nou ik ben al aardig vaak naar de winkel geweest en elke keer kwamen ze weer met een mooi verhaal. Ik ben het nu alleen zat als ik gebelt word thuis moet ik eerst naar boven rennen en dan maar hopen dat ik iets bereik heb. En met andere abbo's heb ik wel bereik want me pa heeft kpn en gewoon vol bereik thuis.
Gaat niet lukken. TS is niet de enige in Nederland die slecht bereik heeft. Geen enkele aanbieder geeft dan ook aan dat je binnen bereik hebt. Daarom blijven ze ook niet in gebreke.quote:Op maandag 31 maart 2008 19:12 schreef geevee het volgende:
Zet in je aangetekende brief dat door het slechte bereik ze in gebreken zijn en geef ze een periode van 2 weken om het problleem op te lossen en dat je na die tijd het contract wenst te ontbinden wegens wanprestatie.
Zet in je brief dat je een reactie van hun wenst en dat bij geen reactie hunnerzijds je ervan uitgaat dat zij dit met je eens zijn en het contract automatisch is ontbonden,dit dwingt ze met een reactie te komen,immers geen reactie is stilzwijgend accoord gaan met je eisen.
Laat ons even weten hoe het afloopt en veel succes!
Ze beloven dus niet dat het bij jou thuis werkt, dus wat is de wanprestatie? Ik zou eerder hopen op coulance van je provider.quote:Het Netwerk werkt door middel van verspreiding van radiosignalen. Aangezien deze signalen kunnen worden gestoord door een externe bron en/of door atmosferische omstandigheden en afhankelijk zijn van de radiodekking van het Netwerk, kan de kwaliteit van een verbinding niet overal en altijd worden gewaarborgd. T-Mobile verstrekt dan ook geen garantie dienaangaande.
Dat zal wat worden, als alle off-topic post weggehaald worden.quote:Op dinsdag 1 april 2008 12:16 schreef Sjeen het volgende:
Koddig of niet... totaal offtopic, dus weggehaald
Persoon in kwestie bedoelde met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid 'klagen'... Ik neem aan dat je dat zelf ook had kunnen verzinnenquote:Op dinsdag 1 april 2008 12:17 schreef Artbij het volgende:
[..]
Dat zal wat worden, als alle off-topic post weggehaald worden.
En in mijn geval was het een oprechte vraag. Wat is klachen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |