Vaders kant is toch een Fintelman, rijke industieel of zoiets. Hij wilde niks meer te maken hebben met Netty, Brian of Kenneth, zelfs geen allimentatie betalen.quote:Op donderdag 27 maart 2008 20:11 schreef Leandra het volgende:
Als hij een oom aan vaders kant is dan verbaast het me niet zo, ik heb niet het idee dat er nog veel contact is geweest tussen vader een zoons Kubatz sinds de scheiding van de ouders, dan wel sinds de verhuizing naar Bonaire.
Dit lijkt me nou niet echt promotie waarvan ze enorm gaan stijgen in de populariteitscijfers...quote:Op donderdag 27 maart 2008 20:10 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Kan mij niet voorstellen, dat hier niets achter zit ........ het kan toch niet zo zijn,
dat de FEBO zo losgeslagen is en al dit soort onzin erin moet gooien ter promotie
van de bosmongolen.
yep.... verstandige ventquote:Op donderdag 27 maart 2008 20:15 schreef JEEtjuuh het volgende:
is de vader van rat er vandoor gegaan
Hmmz... dan zijn Brian en Kenneth dus ook buitenechtelijk?? En dan zou Kubatz de naam zijn die ze van hun moeder hebben, en dat zou dan niet de Poolse naam zijn die ze van hun vader hebben??quote:Op donderdag 27 maart 2008 20:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vaders kant is toch een Fintelman, rijke industieel of zoiets. Hij wilde niks meer te maken hebben met Netty, Brian of Kenneth, zelfs geen allimentatie betalen.
Netty is de Fintelman toch? Pa is de Kubatz.quote:Op donderdag 27 maart 2008 20:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Vaders kant is toch een Fintelman, rijke industieel of zoiets. Hij wilde niks meer te maken hebben met Netty, Brian of Kenneth, zelfs geen allimentatie betalen.
Ja, en brian is daar ooit weer eens aan de deur geweest voor contact, maar zijn vader wou niets met hem te maken hebben.quote:Op donderdag 27 maart 2008 20:15 schreef JEEtjuuh het volgende:
is de vader van rat er vandoor gegaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |