Zoiets kun je ook niet echt op film vast leggen. Maar voor 1dagje op het festival vind ik dat ze het toch redelijk hebben kunnen laten zien. Wat ik wel miste was het feesten in de barretjes 's nachtsquote:Op zondag 13 april 2008 21:23 schreef -skippybal- het volgende:
Ik vond het maaar matig wat ze bij 3 op reis lieten. Gaf niet echt een goed beeld.
In het echt is het veul toffer
Zulke dingen hangen toch echt van jezelf af..quote:Op maandag 14 april 2008 22:11 schreef dikkekaas het volgende:
Ik heb gister ook het stukje bij 3 op reis gezien, en nu wil ik al helemaal graag. Zit alleen een beetje met geld (sparen voor andere dingen enzo).. wat geef je ongeveer uit tijdens een weekje Sziget?
Mja, bier is iets meer dan een euro, avond eten een euro of 5, verder nog ontbijt/lunch/snacks/cocktails.quote:Op maandag 14 april 2008 22:11 schreef dikkekaas het volgende:
Ik heb gister ook het stukje bij 3 op reis gezien, en nu wil ik al helemaal graag. Zit alleen een beetje met geld (sparen voor andere dingen enzo).. wat geef je ongeveer uit tijdens een weekje Sziget?
Ik heb er terplekke ongeveer 170 euro uitgegeven, ik heb even na gezocht wat ik er gepint had. Ik heb er geloof ik nog wel een of twee tientjes van liggen. Maar dan moet ik wel zeggen dat ik niet zo veel alcohol drink en ook wel eens gewoon een avondje helemaal geen drankjes heb gekocht omdat ik wat bij de tent rond hing met mijn sapjes of een flesje wijn uit de supermarkt. Ik ben ook al snel tevreden met water en zo nu en dan een biertje. Ik ben wel 3 keer naar een badhuis geweest geloof ik en ik ben er toen van maandag tot woensdag (een week later dus) geweest.quote:Op maandag 14 april 2008 22:11 schreef dikkekaas het volgende:
Ik heb gister ook het stukje bij 3 op reis gezien, en nu wil ik al helemaal graag. Zit alleen een beetje met geld (sparen voor andere dingen enzo).. wat geef je ongeveer uit tijdens een weekje Sziget?
Ah oké, dat valt dan opzich nog best mee, maar je geeft al aan niet zo veel alcohol te drinken. Niet dat ik nou zo'n zuiperd ben maar ik denk dat mijn drankrekening dan iets hoger zou zijn. Toch maar eens even kijken of ik niet nog ergens wat geld vandaan kan toverenquote:Op maandag 14 april 2008 22:45 schreef maok het volgende:
[..]
Ik heb er terplekke ongeveer 170 euro uitgegeven, ik heb even na gezocht wat ik er gepint had. Ik heb er geloof ik nog wel een of twee tientjes van liggen. Maar dan moet ik wel zeggen dat ik niet zo veel alcohol drink en ook wel eens gewoon een avondje helemaal geen drankjes heb gekocht omdat ik wat bij de tent rond hing met mijn sapjes of een flesje wijn uit de supermarkt. Ik ben ook al snel tevreden met water en zo nu en dan een biertje. Ik ben wel 3 keer naar een badhuis geweest geloof ik en ik ben er toen van maandag tot woensdag (een week later dus) geweest.
Laatste keer op Lowlands (2004) heb ik zoiets ongeveer uitgegeven voor alle dagen samen (en ik denk nog niet eens), voor lol heb ik maar weinig geld nodigquote:Op maandag 14 april 2008 22:59 schreef pfaf het volgende:
170! Ik weet dat Sziget relatief goedkoop is, maar op een normaal festival geef ik dat bijna per dag uit.
't Is geen voorwaarde, maar het vliegt bij mij altijd de portomonee uit.quote:Op maandag 14 april 2008 23:06 schreef maok het volgende:
[..]
Laatste keer op Lowlands (2004) heb ik zoiets ongeveer uitgegeven voor alle dagen samen (en ik denk nog niet eens), voor lol heb ik maar weinig geld nodig
Dat heeft volgens mij iedereen, zo van: Hè, ik had net toch nog gepintquote:Op maandag 14 april 2008 23:08 schreef pfaf het volgende:
[..]
't Is geen voorwaarde, maar het vliegt bij mij altijd de portomonee uit.
HEb ik ook last van, ik had op Lowlands echt van die buien dat ik echt alles kocht en dronkquote:Op maandag 14 april 2008 23:08 schreef pfaf het volgende:
[..]
't Is geen voorwaarde, maar het vliegt bij mij altijd de portomonee uit.
zie 10/15 posts boven jequote:Op dinsdag 15 april 2008 00:17 schreef -skippybal- het volgende:
Babyshambles staan nu trouwens ook bij LastFM.
Zelfs als dat al waar zou zijn, is de kans natuurlijk niet al te groot Doherty en co er ook zullen staan
En door al die kraampjes etc komt de echte consument in me naar boven. Zelfs zonder honger houd ik het niet lang uit voor een eettent.quote:Op dinsdag 15 april 2008 00:21 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
HEb ik ook last van, ik had op Lowlands echt van die buien dat ik echt alles kocht en dronk
Ik ga dit jaar weer. Was er in 2006 ook. Toen heb ik 400 euro uitgegeven, inclusief vliegtickets en festivalkaartje.quote:Op maandag 14 april 2008 22:11 schreef dikkekaas het volgende:
Ik heb gister ook het stukje bij 3 op reis gezien, en nu wil ik al helemaal graag. Zit alleen een beetje met geld (sparen voor andere dingen enzo).. wat geef je ongeveer uit tijdens een weekje Sziget?
Zo ging het bij mij ook ongeveer vorig jaarquote:Op dinsdag 15 april 2008 09:34 schreef Sukilove het volgende:
[..]
Ik ga dit jaar weer. Was er in 2006 ook. Toen heb ik 400 euro uitgegeven, inclusief vliegtickets en festivalkaartje.
Ik geloof ongeveer 200 ter plaatse, inclusief 1 nachtje na het festival in een jeugdherberg, 1 keer naar het badhuis, avondeten uit die kraampjes of in restaurantjes in Budapest, verschillende gadgets en kledingstukken en elke avond tot 10 uur 's ochtends feesten.
Maar wel ook elke ochtend naar die grote supermarkt, voor ontbijt, fruit en water.
Chillen op de heuvel bij de World Music en een beetje frisbees gooienquote:Good news for all of you planning to go to Sziget and dance all night. Sziget Festival’s Spanish site confirms Carl Cox turning the tables at the Party Arena on the 15th. Also mentioned is Kymani Marley, son of reggae legend Bob Marley, who will be playing the festival’s World Music Stage.
En niet te vergeten Babyshamblesquote:According to Sziget’s Last.fm page, the latest name for this year’s festival are Pete Doherty’s Babyshambles. We’ll keep you posted if any other new names pop up.
Ik zit in elk geval bij je in de treinquote:Op vrijdag 18 april 2008 14:55 schreef -skippybal- het volgende:
Ok, ik heb dus al m'n treinticket besteld he, maar m'n medeganger nog niet. Hij kon het nog niet betalen en ik kon het niet voorschieten want zat ook behoorlijk krap.
En nu is het dus uitverkocht
Ach ja, zal wel tof worden in een trein vol Sziget-gangers en een zooitje bier in de tas
Tof! Dan gaan we gewoon even samen een biertje drinken terwijl we door Duitsland cruisenquote:Op zaterdag 19 april 2008 01:32 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Ik zit in elk geval bij je in de trein
Zie ik je danquote:Op zaterdag 19 april 2008 02:07 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Tof! Dan gaan we gewoon even samen een biertje drinken terwijl we door Duitsland cruisen
Juicyhill is een kloon van mijquote:Op zondag 20 april 2008 23:20 schreef CasB het volgende:
Hoe weten jullie nou weer in welke trein jullie zitten
Mja, zo goed nieuws vind ik dat niet echt.quote:Op maandag 21 april 2008 08:34 schreef koen_pijl het volgende:
More good news for metal fans, this time. German thrash-metallers Dew Scented will be playing this year’s Sziget, on August 15th. The news is also confirmed on their official site.
Bron: Szigetnews.com
Hmmzz, moet niet teveel nederlandse muziek worden. Ik hou niet van Nederlandse muziek, daarom trek ik ook die kant op.quote:Op maandag 21 april 2008 16:50 schreef XxxPimxxX het volgende:
Ziggi () en Moke ook. Allemaal 'wel leuk', hoop nog steeds op wat goede Belgische namen.
Vet voor henquote:Op maandag 21 april 2008 14:35 schreef ruud.nl het volgende:
Voicst op Sziget.
http://www.nu.nl/news/153(...)_muziekfestival.html
Voicst vind ik ook wel goed, maar geen fan van hun. Maar ik zou het inderdaad tof voor hun vinden als hun groot zijn.quote:Op maandag 21 april 2008 19:25 schreef EvilWasp het volgende:
[..]
Vet voor hen![]()
Zij verdienen het in mijn ogen om wel redelijk groot te worden.
Maar die komen al bij het Nederlandse Sziget feestquote:Op maandag 21 april 2008 23:59 schreef -skippybal- het volgende:
Voicst is leuk, ook al is het tweede album minder imho.
En dat gaat echt zo'n Nederlandse enclave worden dan, ne als vorig jaar met de Amsterdam Klezmer Band. Wat een feestje was dat
Ik wel denk!quote:Op dinsdag 22 april 2008 08:45 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Maar die komen al bij het Nederlandse Sziget feest
Maar wie gaan er naar het feest in de Melkweg?? de vvk is al begonnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |