Slechte timing om dat te vragen, zo aan het begin van de C&S-showquote:Op woensdag 26 maart 2008 16:18 schreef Sirolf het volgende:
Is er iemand trouwens al een jubileum-OP aan het voorbereiden?
Ben zelf helaas nu niet instaat om het te doen, helaas...quote:Op woensdag 26 maart 2008 16:18 schreef Sirolf het volgende:
Is er iemand trouwens al een jubileum-OP aan het voorbereiden?
Oh, daar merk ik weinig van.quote:Op woensdag 26 maart 2008 16:25 schreef Piles het volgende:
[..]
Slechte timing om dat te vragen, zo aan het begin van de C&S-show
quote:Hans Kazan goochelt op de radio
Hans Kazan geeft vrijdag een goochelcursus aan Sander Lantinga. De goochelaar is dan te gast in De Coen & Sander Show op radiozender 3FM. Dat heeft jongerenomroep BNN laten weten. Roel van Velzen, die de rol van gastpresentator op zich neemt, verzorgt de muzikale begeleiding bij de goochelkunsten.
Hoe de magie van Kazan moet overkomen via de radio, is nog onduidelijk. "Bij een radioprogramma bedenk je 's ochtends wat je 's middags gaat doen", weet een woordvoerder. "We gaan het radiotechnisch zo leuk mogelijk aankleden en alles is te volgen via een webcam op onze site."
Wegens een vakantie van Coen Swijnenberg nemen deze week gastpresentatoren de honneurs waar. Naast Van Velzen nemen Arie Koomen en Erik de Zwart plaats naast Lantinga.
© [Copyright 2008, Novum]
Laatst gewijzigd: woensdag 26 maart 2008, 12:46
hij stond eerder vandaag goed volgens mij. iemand met de instellingen lopen kutten?quote:Op woensdag 26 maart 2008 16:33 schreef Feivel1 het volgende:
Hoe ze de webcam nu hebben (widescreen).
Gefeli nog trouwens, Ekdom.
I guess.quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:15 schreef Againzender het volgende:
[..]
hij stond eerder vandaag goed volgens mij. iemand met de instellingen lopen kutten?
ik luister niet, wat is de vraag?quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:25 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
I guess.
Wat een onmogelijke prijsvraag trouwens.
Nee, ze hebben het webcam-formaat aangepast, maar vervolgens de camswitch op de 'oude' camera gezet (die nog gewoon 4:3 is). Enkel de Freaknacht-camera's zijn 16:9.quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:15 schreef Againzender het volgende:
[..]
hij stond eerder vandaag goed volgens mij. iemand met de instellingen lopen kutten?
Je noemt iets 'mooi' tijdens 4 en 7. Hm, toch eens kijken wat er op de radio was danquote:
Heh, camswitch op huh?quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:52 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Nee, ze hebben het webcam-formaat aangepast, maar vervolgens de camswitch op de 'oude' camera gezet (die nog gewoon 4:3 is). Enkel de Freaknacht-camera's zijn 16:9.
Niet.quote:Op woensdag 26 maart 2008 17:59 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
Heh, camswitch op huh?
Leg eens uit hoe ik van dit afschuwelijke formaat afkom.
Gefeliquote:Op woensdag 26 maart 2008 18:38 schreef Sersjee het volgende:
Goedenavond![]()
Met snooker gewonnen van m'n vader, mijn week is goed![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |