Ik heb er dus zojuist anderhalf uur over gedaan om van mijn huis naar mijn huis te komen.quote:07:22 uur
Den Haag<->Rotterdam<->Dordrecht
Door een wisselstoring rijden er tussen
Den Haag, Rotterdam en Dordrecht minder
treinen.
Utrecht<->Rotterdam
Door een wisselstoring rijden er tussen
Rotterdam Centraal en Gouda geen
treinen.
Vertraging: 30-60 minuten.
quote:Op maandag 24 maart 2008 23:57 schreef Peterselieman het volgende:
een ov-studentenkaart is niet gelijk aan een OV-Jaarkaart, dus je mag in de ICE, maar dan wel met een toeslagticket.
Nou, ik had gisteren in de Ardennen nergens last van hoorquote:Op dinsdag 25 maart 2008 08:17 schreef Duvel het volgende:Extreme weersomstandigheden? Er ligt twee centimeter witte blubber op de stoep, stelletje bokkenlullen!!!![]()
![]()
Op zich weet ik waar ze zitten in Rotterdam, alleen heb ik niet zo'n pasje om binnen te komen...quote:Op dinsdag 25 maart 2008 08:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou, ik had gisteren in de Ardennen nergens last van hoorEn daar lag ook wel wat sneeuw
Extreme weersomstandigheden is wel zielig ja. Eigenlijk zou je bij wijze van troost dropsleutels moeten gaan uitdelen op zo'n verkeersleidingpost. Hier en daar een aai over de bol, en een kusje voor de meisjes tegen het huilen
Sneeuwfoto's willen we!quote:Op dinsdag 25 maart 2008 08:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou, ik had gisteren in de Ardennen nergens last van hoorEn daar lag ook wel wat sneeuw
Neuh. Ik kijk nu in Rotterdam uit op mooie witte sneeuwvlokken, en ik hoef me niet druk te maken over de puinhoop die er vanmiddag eventueel op het spoor ontstaat.quote:
Goede strategie.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:00 schreef knars het volgende:
Ik probeer altijd thuis te werken zodra er meer dan drie sneeuwvlokjes dreigen te vallen. Anders is de kans op traumatisch treinenuitval halverwege mn reis op station Dipshit (Woerden, Abcoude, die categorie) te groot.
Oh. Ik kijk nu in Rotterdam uit op mooie witte sneeuwvlokken, en ik hoef me wel druk te maken over de puinhoop die er vanmiddag eventueel op het spoor ontstaat.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:01 schreef Duvel het volgende:
[..]
Neuh. Ik kijk nu in Rotterdam uit op mooie witte sneeuwvlokken, en ik hoef me niet druk te maken over de puinhoop die er vanmiddag eventueel op het spoor ontstaat.
Ach, het valt vast mee.quote:Op dinsdag 25 maart 2008 12:30 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Oh. Ik kijk nu in Rotterdam uit op mooie witte sneeuwvlokken, en ik hoef me wel druk te maken over de puinhoop die er vanmiddag eventueel op het spoor ontstaat.
Jij hebt er zin in vandaag he?quote:
quote:Het is onbestaanbaar dat het spoornetwerk in Nederland nog steeds niet is opgewassen tegen het Nederlandse weer. De massale uitval door bevroren wissels, dinsdag tijdens de ochtendspits in Rotterdam, is de zoveelste regelrechte blamage.
Dat vindt Rover, de belangenorganisatie van reizigers in het openbaar vervoer. "Wanneer er een meter sneeuw valt, het 25 graden vriest of het is windkracht 10, dan heeft Rover begrip voor het ontstaan van problemen op het spoor", aldus de belangenorganisatie.
"Maar een paar centimeter doodgewone sneeuw bij dooiend weer mag nooit de oorzaak zijn van het totaal van slag raken van de railinfrastructuur. De wisselverwarmingen, die dienen om vastvriezen van de bewegende onderdelen van wissels te voorkomen, hadden gewoon hun werk moeten doen."
"Ja maar, ja maar... Het was wel de verkeerde soort sneeuw die is gevallen. Als er nu eens goede soort sneeuw was gevallen......"quote:Op dinsdag 25 maart 2008 13:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Jij hebt er zin in vandaag he?
Hier, vangen:
[..]
Ik zeg dat het kankeridioten zijn. Niet alleen om wat ze doen en laten en er dan over zeggen, maar zeker ook omdat ze denken dat iemand het echt gelooftquote:Op dinsdag 25 maart 2008 20:34 schreef Fixers het volgende:
Je kan zeggen wat je wilt over prutsrail, ze zijn wel erg goed in het bedenken van externe attributies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |