Gaat gelijk op maar Chelsea is licht in het voordeel.quote:Op zondag 23 maart 2008 17:50 schreef dndiek het volgende:
Wie is de bovenliggende partij?
Thanks Remote!quote:Op zondag 23 maart 2008 17:30 schreef Remote het volgende:
[..]
Inmiddels een werkende gevonden: sop://broker.sopcast.com:3912/47287
Waar heb jij het over? Volgens mij is het evenvaak zo geweest dat iedereen op de helft van Arsneal stond als iedereen op de helft van Chelsea. Of vind je Arsenal ook laf en behoudend?quote:Op zondag 23 maart 2008 17:54 schreef Cyberia18 het volgende:
In ieder geval Arsenal kwam er 1 of 2 keer mooi uit maar daarmee is alles gezegd. Dat laffe, behoudende spel van Chelsea![]()
wie?quote:
waarschuwing: hij gaat je zo vertellen dat die man Bennet heet. Met een Equote:
Nu nog alleen maar ff vasthoudenquote:Op zondag 23 maart 2008 14:40 schreef DutchGooner het volgende:
Maar goed, ik voel dat Chelsea zijn eerste thuisnederlaag sinds mensenheugenis gaat oplopen en meestal heeft mijn gevoel gelijk
Fabregas is geniaal!quote:Op zondag 23 maart 2008 18:25 schreef pfaf het volgende:
Cesc speelt ook weerhoor. Dat steekballetje de eerste helft was de mooiste bal die ik dit jaar gezien heb.
Beide joden hequote:Op zondag 23 maart 2008 18:33 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ballack eruit voor Beletti? Grant is familie van Koster?
STFUquote:Op zondag 23 maart 2008 18:39 schreef sjimz het volgende:
Ik zie Chelsea nog wel de 2-1 maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |