Wat de n$!k is een after diner mand?
Discussie was moeilijk te volgen, Ruud vond de stelling erg eenzijdig, was tevreden met huisje, boompje, beestje, had geen idee waar z'n genen precies zaten en hoe die door te geven. Na weer een tuininspectie was het onderwerp opeens voetbal geworden en vroegen de meisjes (C&A) of ze naar buiten mochten om wat te roken.
Jedi, aangezien je hebt bewezen over inside info te beschikken, kun je iets vertellen over die kennis van je? was dat iemand die zich al lang geleden heeft ingeschreven als (reserve)kandidaat, of staat ze ook bij Moeder Anne ingeschreven? En wat voor type was zij dan (Mona, Bianca, Anouk, Seriel of heel anders?)
quote:
op 11-06-1999 om 05:53 PM schreef Sorrow het volgende:
Gisteren was de stelling: "mensen zijn op deze aarde neergezet om voor nageslacht te zorgen, om hun genen door te geven."Discussie was moeilijk te volgen, Ruud vond de stelling erg eenzijdig, was tevreden met huisje, boompje, beestje, had geen idee waar z'n genen precies zaten en hoe die door te geven. Na weer een tuininspectie was het onderwerp opeens voetbal geworden en vroegen de meisjes (C&A) of ze naar buiten mochten om wat te roken.
Die stelling gaat waarschijnlijk ver boven hun pet. Het gaat namelijk om existentiele vragen als Why the fuck zijn wij hier? Dat is aan onze BB-ers niet besteed. Beter is:
Stelling:
>Het is vandaag Woensdag.
>Gras is groen.
of iets dergelijks.
Ruud is zo blij met deze stelling dat hij een dansje doet. Hij snapt 'm. En is het er 100% mee eens. Mannen produceren 24 uur per dag spermatozoiden en moeten dat kwijt. Ja toch jongens? Hij blijkt zelfs te weten hoe vaak wie al 'de hand aan zichzelf heeft geslagen', zelfs van de vrouwen.
Om een ranzig avondje sexpraatjes te vermijden zijn de anderen het er al snel "in z'n algemeenheid" mee eens.
Vervolgens het bekende ritueel: kunnen we geen andere stelling pakken... mogen wij van tafel om wat te roken...
quote:
Mijn grootste afgang
De bewoners besluiten na het eten er een stelling tegenaan te gooien. Vanavond is dat: mijn grootste afgang. In koor zingen ze het antwoord: Big Brother, Bíííííg Brother.
Waarom "besluiten" ze daartoe? Ik hoorde ze gisteren ook al zo iets zeggen. Ik heb het idee dat die doos leeg "moet", en dat het dus niet geheel vrijwillig gebeurt. Zeker mensen als Bart en Maurice doen dat niet vrijwillig. Heeft iemand daar een verklaring voor?
Mocht niemand hier antwoord op hebben, dan vraag ik bij deze aan onze internet-vrienden van de BB-site (ik weet zeker dat jullie dit lezen!) om de waarheid te achterhalen. Thx!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |