Precies. Er zijn tig modellen beschikbaar met 4x10".quote:Op zondag 23 maart 2008 16:56 schreef Doodkapje het volgende:
[..]
Onze bas-gitarist heeft een 4x10 combo (speelt ook gitaar)
Denk dat hij het labeltje bij de voeding leest en het opgenomen vermogen verwart met het vermogen van de eindtrapquote:Op zondag 23 maart 2008 11:52 schreef brother52 het volgende:
[..]
Die is 100 watt, geen 175. Dus met een 200 watt basversterker zul je wel goed zitten
valt mee, en tja, muziek maken is een dure hobby!quote:Op zondag 23 maart 2008 12:23 schreef KaMo het volgende:
[..]
http://www.feedback.nl/?b=51100439&a=141
http://www.feedback.nl/?b=ASHMAG410T300&a=141
Maar de prijzen
Valt inderdaad wel mee! Set van onze bassiste koste nieuw 1000 euro...quote:Op zondag 23 maart 2008 20:01 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
valt mee, en tja, muziek maken is een dure hobby!
Voor ik met een Peavey naar huis ga, mogen ze MIJ 1000,- geven.quote:Op zondag 23 maart 2008 20:07 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Valt inderdaad wel mee! Set van onze bassiste koste nieuw 1000 euro...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja? Nooit gezien anders. Ik ken 8, 10, 12, 15 en 18", maar geen 11".quote:
Ja ja, ik weet het... maar in samenwerking met de Ibanez BTB400 [actief] klinkt hij toch erg lekker hoorquote:Op zondag 23 maart 2008 20:59 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Voor ik met een Peavey naar huis ga, mogen ze MIJ 1000,- geven. [afbeelding].
Ruw heb je 2 figuurtjes voor barré accorden.quote:Op zondag 23 maart 2008 21:17 schreef Erosjuhhh het volgende:
Even een vraagje... als je een liedje met akkoorden hebt.. hoe weet ik welke fret ik moet hebben??
met tabs is t makkelijk.. maar met akkoorden? ik snap er geen hol van.. ergens online een makkelijk lijstje te vinden met hoe en wat? of duidelijk uitleg?
als ik de boeken erop nasla word ik niet wijzer!
| 1 |
| 1 |
Showen dan!quote:Op zondag 23 maart 2008 18:25 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Precies. Er zijn tig modellen beschikbaar met 4x10".
Overigens kom ik net van de bandphotoshoot en het gaat echt mooooooooi worden..
.
Wat?quote:Op zondag 23 maart 2008 22:56 schreef punkjunk het volgende:
[..]
Ruw heb je 2 figuurtjes voor barré accorden.
[ code verwijderd ]
en
[ code verwijderd ]
Op de 5e fret is je eerste figuurtje een A en je tweede een D . En zo kun je verder de akkoorden af gaan.
Ik heb wel eens een makkelijkere uitleg gezienquote:Op maandag 24 maart 2008 10:38 schreef punkjunk het volgende:
Ok.
Het eerste figuurtje is een F.
Het tweede figuurtje is een A#.
En zo kun je het figuurtje steeds één fret op schuiven om naar het volgende akkoord te gaan.
Twee mogelijkheden:quote:Op zondag 23 maart 2008 21:17 schreef Erosjuhhh het volgende:
Even een vraagje... als je een liedje met akkoorden hebt.. hoe weet ik welke fret ik moet hebben??
met tabs is t makkelijk.. maar met akkoorden? ik snap er geen hol van.. ergens online een makkelijk lijstje te vinden met hoe en wat? of duidelijk uitleg?
als ik de boeken erop nasla word ik niet wijzer!
Ach het makkelijkste is gewoon alle figuurtjes van de baré accoorden te leren. Deze toe te passen in de makkelijkste vorm en van daaruit uitberijden. Maar als je je fretboard niet kent en ook niet dat rijtje van a-a#-b-bes-c-d-d#-etc-etc kent kom je nergens.quote:Op maandag 24 maart 2008 12:27 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Twee mogelijkheden:
1. Er staat bij uit welke noten het akkoord bestaat en die vind je zelf op de fretboard en je maakt er je eigen greep van.
2. Elk akkoord heeft een naam. De meest logische greep ervoor is vaak vastgelegd in bijv 'chord finders'. Ik weet niet wat voor boekjes je geraadpleegd hebt, maar er zijn boeken waar alleen maar enorme lijsten aan akkoorden in staan en hoe je hen pakken kan (vaak met meerdere mogelijkheden). Online zijn zulke sites ook wel te vinden.
Ik snap wel wat punkjunk probeert te vertellen. Er zijn voor bepaalde soorten akkoorden standaard grepen/vormen die je over het fretboard kan verschuiven. Voor barré-akkoorden werkt dit bijv.
Alleen, in zijn uitleg lijkt hij erg uit te gaan van het feit dat de grondtoon de naam aan het akkoord geeft en zich daarom op de dikste snaar bevindt, maar zo makkelijk is het niet altijd.
Wat ik altijd makkelijk vind is als ik een akkoord tegenkom wat ik niet ken (ik weet ook niet uit mijn hoofd waar een Cmadd9 ofzo uit bestaat. Ik typ het gewoon in in google en klik op afbeeldingen en vaak krijg je er dan een plaatje van..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |