Nee, maar je duikt er toch wel de koffer mee in, he!!!quote:Op woensdag 19 maart 2008 13:15 schreef MissBliss het volgende:
Dat is ook weer zo
Ik krijg zo een Fokker op bezoek, staat dat gelijk aan trouwen dan?![]()
quote:Op woensdag 19 maart 2008 13:15 schreef MissBliss het volgende:
Dat is ook weer zo
Ik krijg zo een Fokker op bezoek, staat dat gelijk aan trouwen dan?![]()
Wel een goed idee, maar helaas heb ik geen soep hier op het werkquote:Op woensdag 19 maart 2008 14:49 schreef oh-oh het volgende:Ow ik ben echt bek af, tis vreeeeeeselijk druk op kantoor en ik wil alleen maar slapen.
Zo maar ff een soepje maken, en vanaaf lekker vroeg naar bedje toe.
En jij staat er ook om bekend dat je elke vent die je mailt ook neukt? Nee, nou zij welquote:Op woensdag 19 maart 2008 13:13 schreef nokwanda het volgende:
ik mail met wel meer fokkers. Als ik daar allemaal geyle neuckseks me had kon ik wel aan de gang blijven, zeg
Gelukkig neuck ik geen enkele vent waarmee ik mailquote:Op woensdag 19 maart 2008 15:19 schreef Qwea het volgende:
[..]
En jij staat er ook om bekend dat je elke vent die je mailt ook neukt? Nee, nou zij wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |