Ik zat er heel ernstig over na te denken...... maar dit is wel de allerslechtste reclame die je je kan voorstellen.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:03 schreef Kinga het volgende:
God, wat een tyfus behandeling.... als je het ooit overwogen hebt, dan wil je niet meer als je dit gezien hebt.
Wil je nog?quote:Op zondag 16 maart 2008 16:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik zat er heel ernstig over na te denken...... maar dit is wel de allerslechtste reclame die je je kan voorstellen.
Valt echt wel mee, hoor. Zij zijn toch ook geen referentiekader.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik zat er heel ernstig over na te denken...... maar dit is wel de allerslechtste reclame die je je kan voorstellen.
Ik ook. Maar ik ga morgen wel even naar de apotheek voor dit middeltje.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:04 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik zat er heel ernstig over na te denken...... maar dit is wel de allerslechtste reclame die je je kan voorstellen.
Brian is wat pijn betreft een watje, hij kreeg van de week een schop die met hem trainde, auw auwquote:Op zondag 16 maart 2008 16:04 schreef Katewalker het volgende:
Nou ja zeg..als Brian al gek wordt van de pijn...dan hou ik het wel op wat scheercreme en een mesje om de drie dagen..wat een gekkenwerk..
Jaaa, ik zag de reclame daarvan. Ik geloof er geen hol van.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:10 schreef mazaru het volgende:
[..]
Ik ook. Maar ik ga morgen wel even naar de apotheek voor dit middeltje.![]()
http://members.home.nl/buysen/winkelbioxet.html
Moet je maar eens gaan zoeken met google.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:11 schreef Kinga het volgende:
[..]
Jaaa, ik zag de reclame daarvan. Ik geloof er geen hol van.
Prijs 140ml: 34,75 euro DAMN.
De pijn weegt vast niet op tegen een bikinlijn die met een grasmaaier bewerkt lijkt te zijn.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:08 schreef noekje het volgende:
[..]
Valt echt wel mee, hoor. Zij zijn toch ook geen referentiekader.
Niks vergeleken bij Amanda, gif van VOL.quote:
Ja en dat je moet blijjjjven smeren, pas da 8 maanden zie je resultaat ofzo?quote:Op zondag 16 maart 2008 16:15 schreef mazaru het volgende:
[..]
Moet je maar eens gaan zoeken met google.
Ik kan geen negatieve berichten er van vinden.
Behalve dat het schijnt te stinken.
Pure martelingquote:Op zondag 16 maart 2008 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Niks vergeleken bij Amanda, gif van VOL.
[ afbeelding ]
Jezus Mina!quote:Op zondag 16 maart 2008 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Niks vergeleken bij Amanda, gif van VOL.
[ afbeelding ]
Zo ligt Amamda ook onder de dekens als ze door Brian gemarteld wordtquote:Op zondag 16 maart 2008 16:19 schreef beequeen het volgende:
[..]
Niks vergeleken bij Amanda, gif van VOL.
[ afbeelding ]
Yep, Sebastiaan, een aardige knul. Onbegrijpelijk met zo'n moeder.quote:Op zondag 16 maart 2008 16:21 schreef Kinga het volgende:
Die jongen in dat groene shirtje, is dat een zoon van Charlotte?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |