3 uur hoef je er niet in te steken johquote:
quote:De regels zijn veranderd (en veranderen per toernooi)
OP !!!quote:Op zondag 16 maart 2008 15:29 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Het regent, het is zondag, je moet wat
Je overtreedt regel 3 welquote:Op zondag 16 maart 2008 20:01 schreef TheGeneral het volgende:
Bijna vergeten...
Dag 2: Verdasco.
Mooie OP trouwens![]()
quote:Op zondag 16 maart 2008 20:49 schreef Chriz2k het volgende:
Karlovic staat al eeuwen op 4 match points op de live score, maar ik neem aan dat hij door is.
Zou toch knap zijn, tegen de Reuzendoderquote:Op zondag 16 maart 2008 20:49 schreef Chriz2k het volgende:
Karlovic staat al eeuwen op 4 match points op de live score, maar ik neem aan dat hij door is.
Tuurlijkquote:Op zondag 16 maart 2008 20:53 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Ai, hopelijk wordt het door de vingers gezien...
Dat zou een matige regel zijn natuurlijk. Dan kun je bijvoorbeeld afwachten tot de laatste partij en dan de logische winnaar kiezen (ook al is het een grote naam), als de rest van de deelnemers grotendeels uitgeschakeld is.quote:Op zondag 16 maart 2008 21:52 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat kan, als hij nog niet begonnen is en dat is hij niet op dit moment.
maar je kunt nooit meer terug als je bij die laatste partij niet kan kiezen....quote:Op zondag 16 maart 2008 21:58 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat zou een matige regel zijn natuurlijk. Dan kun je bijvoorbeeld afwachten tot de laatste partij en dan de logische winnaar kiezen (ook al is het een grote naam), als de rest van de deelnemers grotendeels uitgeschakeld is.
Misschien geeft een limiet meer duidelijkheid. Als meer dan de helft van de partijen van die dag al gespeeld is, dat je dan niet meer mag meedoen.quote:Op zondag 16 maart 2008 21:59 schreef XL het volgende:
[..]
maar je kunt nooit meer terug als je bij die laatste partij niet kan kiezen....
De keuze wordt alleen maar kleiner, we hebben laatst besloten tolerant met laatkomers om te gaan.
Toen was er nog geen enkele partij begonnen.quote:Op zondag 16 maart 2008 22:01 schreef Miss_S het volgende:
5 min te laat en van te voren gewaarschuwd dus ik ga er vanuit dat ik gewoon nog mee mag doen
Dat is natuurlijk onzin, wachten - en dus je keuze beperken - is gewoon nimmer in je voordeel. Of er moet opeens last minute nieuws zijn over blessures, verder is het enkel beperkend.quote:Op zondag 16 maart 2008 21:58 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat zou een matige regel zijn natuurlijk. Dan kun je bijvoorbeeld afwachten tot de laatste partij en dan de logische winnaar kiezen (ook al is het een grote naam), als de rest van de deelnemers grotendeels uitgeschakeld is.
Het heeft gewoon geen zin om te wachten. Je keuze wordt alleen maar kleiner. Ik ben gewoon de meespelende inconsequente jury. Zoals in je OP mooi verwoord, ik pas de regels wel aan als ik het nodig acht. Dat ging vorig seizoen goed en dat gaat nu goed.quote:Op zondag 16 maart 2008 22:00 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Misschien geeft een limiet meer duidelijkheid. Als meer dan de helft van de partijen van die dag al gespeeld is, dat je dan niet meer mag meedoen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |