Ja, jij moet toch weten wat voor hekel ik daar aan heb!quote:
Ben je ziek ofzo? Je bent nog niet in m'n fobo wezen neuzen (update, maar niks bijzonders, hoorquote:Op maandag 17 maart 2008 15:17 schreef ChipsZak. het volgende:
Hajhaj.
Ik heb chocolade paaseitjes en ik wil wel.quote:Op maandag 17 maart 2008 09:30 schreef Bob. het volgende:
Ik heb zo een engels presentatie en ik wil niet.
Ja, nou, ik ging gisteren met een oranje verzinsel eten. Gaat een andere huisgenoot met wie ik vanavond naar Hasret zou gaan gisteren naar Hasret. Dat verzin je toch niet!quote:
Dan gaat ie maar 2 keer achterelkaarquote:Op maandag 17 maart 2008 17:04 schreef JH87 het volgende:
[..]
Ja, nou, ik ging gisteren met een oranje verzinsel eten. Gaat een andere huisgenoot met wie ik vanavond naar Hasret zou gaan gisteren naar Hasret. Dat verzin je toch niet!
selnerd?quote:Op maandag 17 maart 2008 18:27 schreef JH87 het volgende:
Respect voor mijn persuasieve skills. Ik ga lekker naar Hasret. NU.![]()
Eigenwijze ganggenoot gaat gewoon naar de winkel. Paupers.![]()
die hagel had ik toen ik de bus inlaadde bij de gammaquote:Op maandag 17 maart 2008 18:34 schreef DevilsAndDust het volgende:
Argh kut. M'n dag begon al rot zonder Brinta en met een lekke band, vervolgens heb ik in de UB veel te weinig gedaan, en toen ik net wilde gaan hardlopen begon het te hagelen, dus nu heb ik een uur op de bank gelegen met de Cosmopolitan. Bah.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |