Waarschijnlijk wilde ze een punt maken slimpiequote:Op donderdag 20 maart 2008 16:05 schreef House-Musik het volgende:
Weet je, tally .. je hebt waarschijnlijk als mod ( of alleen FA's?) ook ergens een knop waarmee je die posts onzichtbaar mee kan maken, gebruik die eens
Soms is het ook best opwindend als je weet dat er iemand kijktquote:Op donderdag 20 maart 2008 16:08 schreef Bauglir het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wilde ze een punt maken slimpie.
OT: gluren kan best opwindend zijn... maar is natuurlijk zwaar not-done mits met medeweten van de begluurde
zat je toen naakt in de tuin ofzo?quote:Op donderdag 20 maart 2008 16:13 schreef Tally het volgende:
[..]
Soms is het ook best opwindend als je weet dat er iemand kijkt
Ik heb eens gehad dat ik niet in de gaten had dat de buurman achter ons aan het gluren was..
Daar kwam ik achter toen ik zijn vrouw hoorde schreeuwen naar haar man..
Die betrapte hem toen zij de slaapkamer op liep..
Nee ik had net de douche uitgezet en het was warm weer dus de ramen stonden open maar was vergeten dat ook alles open stond.. De deuren en rolgordijnen enzo..quote:Op donderdag 20 maart 2008 16:42 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
zat je toen naakt in de tuin ofzo?
Gelukkig voor mij heb je me nog niet gezien danquote:Op donderdag 20 maart 2008 04:01 schreef Queen_Bee het volgende:
Fucking hell. Als ik erachter kom dat iemand me begluurt hèSmerig uitschot
quote:Op dinsdag 18 maart 2008 14:54 schreef henkzijlstra het volgende:
[..]
Doe s ff neit zo zeikerig. Je snapt best wat ik bedoel. Iedereen is toch iets anders als hij alleen is dan dat hij in gezelschap is. Of we nu man of vrouw zijn.
En alleen al dat jij opwindenheid met je broer associeert zegt me dat jou beeld van familie ook niet helemaal van deze aarde is
Nee hoor. Ik heb het over gluren naar het ander geslacht. Niet over gluren naar familieleden, dat is namelijk geen gluren maar incest.quote:Op vrijdag 21 maart 2008 11:06 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Excuse me, ik beschrijf gewoon hoe iemand zich al dan niet anders gedraagt in gezelschap. Jij bent de enige die "opwindenheid" (?) in het verhaal betrekt.
Iets wat is dus niet snapte.
Maar laat maar, je wilt dit topic blijkbaar niet gebruiken om het fenomeen gluren te analyseren maar om een beetje geil gaan zitten ouwebeppen over hoe je het beste een minicameraatje in de douche van je buurvrouw op kan hangen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |