quote:Van Gaal blijft zoekende naar ommekeer
13 maart 2008
AZ-trainer Louis van Gaal toonde zich woensdagavond na de nederlaag tegen Feyenoord (0-1) een realist. "We sluiten onze ogen niet voor de werkelijkheid. We kijken op de ranglijst naar boven, maar ook naar beneden."
Volgens Van Gaal is het nog steeds mogelijk dat zijn sukkelende ploeg dit seizoen "de geest" krijgt. "Als we dan een serie neerzetten, kunnen we nog meedoen om de negende plaats. Maar we hebben een goed resultaat nodig. De club, de spelers, maar ikzelf ook. Gelukkig blijft het binnen AZ rustig. Maar het kost wel steeds meer energie."
Van Gaal: "We zitten met AZ momenteel in een vicieuze cirkel. Daar moeten we zo snel mogelijk zien uit te komen. Voorlopig is handhaven het doel. Het is een kwestie van overleven. Niet degraderen en komend seizoen terugkomen. Maar ik hoop in dit seizoen nog steeds op een ommekeer."
Collega Bert van Marwijk sprak in Alkmaar van een "belangrijke zege op een belangrijk moment" voor Feyenoord. "We hebben met veel inzet geknokt voor deze overwinning. Zeker in de eerste helft hebben we ook goed gevoetbald. Ik spreek niet graag van een verdiende of onverdiende overwinning. Maar in dit geval vind ik de zege voor Feyenoord terecht."
op zich is het ook niet heel erg, maar als er nog 30 man achter je zitten en er wordt toevallig meegekekenquote:Op donderdag 13 maart 2008 10:17 schreef ursel het volgende:
[..]
Als ze de filter aan zetten, dan kan die gelijk niet meer op fok komen..
Gewoon zeggen dat je de link had van een neger uit capetown..quote:Op donderdag 13 maart 2008 10:29 schreef staticdata het volgende:
[..]
op zich is het ook niet heel erg, maar als er nog 30 man achter je zitten en er wordt toevallig meegekeken
geloven ze nietquote:Op donderdag 13 maart 2008 10:35 schreef ursel het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat je de link had van een neger uit capetown..
Whehequote:Op donderdag 13 maart 2008 10:21 schreef ursel het volgende:
[..]Hij heeft de hoop op de titel nu dus al wel duidelijk opgegeven en concentreert zich dus eigenlijk al meer op de nacompetitie..
![]()
Per klik op 1 van die links komt er of een mensje/ huisje bij of een stukje industrie (onderste linkje) en zo evolueert het stadjequote:
Hoor het hem nog zeggen, er zijn nog zoveel wedstrijden te spelen, dus we kunnen theorethisch nog kampioen worden..quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:21 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
WheheZe staan ook nog maar 5 punten voor op een play-off plek voor behoud in de Eredivisie en 8 punten achter op play-offs UEFA Cup
![]()
quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:22 schreef Keltie het volgende:
[..]
Per klik op 1 van die links komt er of een mensje/ huisje bij of een stukje industrie (onderste linkje) en zo evolueert het stadje
Leuk hey? Toch? Toch?
quote:
quote:
quote:Op woensdag 12 maart 2008 12:45 schreef IJsmuts het volgende:
zo een briljant en BoF historisch verantwoorde TT en dan zo'n kut topique eronder
Gers man!quote:Op donderdag 13 maart 2008 11:22 schreef Keltie het volgende:
[..]
Per klik op 1 van die links komt er of een mensje/ huisje bij of een stukje industrie (onderste linkje) en zo evolueert het stadje
Leuk hey? Toch? Toch?
Probeer je nu IJs een minderwaardigheids complex aan te praten??quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:55 schreef Cardinal_NL het volgende:
[..]
![]()
Elk briljant topic en historisch verantwoorde TT van jou , wordt niet op prijs gesteld. Of een slotje of een verneukt topic. Jou genialiteit wordt hier niet onderkend of wel niet op waarde geschat
Tussen genialiteit en krankzinnigheid zit een hele dunne lijn.quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:55 schreef Cardinal_NL het volgende:
[..]
![]()
Elk briljant topic en historisch verantwoorde TT van jou , wordt niet op prijs gesteld. Of een slotje of een verneukt topic. Jou genialiteit wordt hier niet onderkend of wel niet op waarde geschat
Deadlinetje te gaan, morgen afhebben, maandag-ochtend presenteren..quote:Op donderdag 13 maart 2008 15:41 schreef staticdata het volgende:
[..]
hmmm volgens mij ben jij niet druk
Dus je hebt het hele weekend nogquote:Op donderdag 13 maart 2008 16:14 schreef ursel het volgende:
[..]
Deadlinetje te gaan, morgen afhebben, maandag-ochtend presenteren..![]()
Vrijdag feessie, dus ga er maar vanuit dat ik eigenlijk niet het gehele weekend heb..quote:Op donderdag 13 maart 2008 16:28 schreef Cardinal_NL het volgende:
[..]
Dus je hebt het hele weekend nog
Hier gaat net het eten op tafel dus strakke timing. Hebben we het precies op voor jij komt aasgierenquote:Op donderdag 13 maart 2008 18:30 schreef Viro het volgende:
fer ik ben nu onderweg. K ben net vrij van school, ben over 30 minuten bij jou.
geen geweldige afleveringquote:Op donderdag 13 maart 2008 18:28 schreef RudyCarell het volgende:
South Park Season 12! Eindelijk!
[ afbeelding ]
Behalve een crappie MP3 speler die niet werkt, een overvolle tram en zonder huissleutel vertrokken te zijn viel de reistijd me nog wel mee..quote:Op vrijdag 14 maart 2008 08:29 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Goeiemorgen
Vandaag huisje kijken
@Ursel: Good luck!
Er zijn nog meer woning te koop hoor..quote:Op vrijdag 14 maart 2008 10:56 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Zolang je maar geld hebt is er niks aan de hand
Gewoon rechtstreeks met het OV naar de kroeg
Net huisje gekeken. Op zich wel aardig, maar er moet wel veel aan afwerking gebeuren zeg
Plus er is ingerookt alsof hun leven er vanaf hing
Maar eens goed nadenken of ik de financien en wil heb om dat allemaal te gaan doen.
Ut katteluikie stond nog wel open....quote:Op vrijdag 14 maart 2008 13:22 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Gelukkig de deur is weer open. En maar aanbellen, maar niemand die open doet.
Klopt daar heb ik ook nog een half uur in vast gezetenquote:
Oohja.. da's waar ook, die moest ik nog aanpassen aan jou omvang.. Helemaal vergeten..quote:Op vrijdag 14 maart 2008 14:05 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Klopt daar heb ik ook nog een half uur in vast gezeten
quote:
Zet een krat bier aan de andere kant, dan is hij zo binnen.quote:Op vrijdag 14 maart 2008 14:07 schreef ursel het volgende:
[..]
Oohja.. da's waar ook, die moest ik nog aanpassen aan jou omvang.. Helemaal vergeten..
[..]Nog ff en ik moet in de tuin weer gaan uitbreiden om iedereen te kunnen herbergen..
Denk dat ik binnenkort maar een schutting ga verplaatsen ofzo..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |