abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 14 maart 2008 @ 14:27:14 #151
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_57375064
Het is over:
quote:
Emile gebroken....
Moon eist echtscheiding

AMSTERDAM - Positiviteitsgoeroe Emile Ratelband vindt het moeilijk om positief te blijven nu echtgenote Moon officieel een echtscheiding heeft aangevraagd. Bovendien eist Moon alimentatie voor een geldigheid van 12 jaar. Emile is verbijsterd: "En dat na een huwelijk van zeven maanden!"

Emile kwam afgelopen dinsdag tot de ontdekking dat Moon en dochtertje Royce met de noorderzon waren vertrokken . Sindsdien zou Moon, naar verluidt, al duizenden euro's van zijn creditcard hebben gehaald.

Na de scheiding met zijn eerste echtgenote Jenny heeft Emile het moeilijk gehad met zij vrouwen. Escortkoningin Elène Vis probeerde het korte tijd met hem en daarna was er Sylvie Schmeitz, met wie hij ook een dochter van intussen zes jaar heeft. Ook zij nam de benen, naar het buitenland nog wel. Mr. Positivo vond dat verschrikkelijk omdat ook zijn kleine Beau naar Keulen was vertrokken. Emile en Sylvie waren vier jaar samen geweest. Ook societykoningin Christine Kroonenberg hield het na een korte tijd met Emile voor gezien. Tenslotte was er de kortstondige affaire met Dorien Hoes, de kleindochter van Johnny Hoes, maar ook die relatie had geen toekomst.
Bron.
Had hij nou maar niet die hond gekocht...

Het paar in gelukkiger tijden:
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  vrijdag 14 maart 2008 @ 14:45:28 #152
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_57375539
quote:
Emile uitgekleed door ex

AMSTERDAM - Emile Ratelband wordt hard aangepakt door zijn weggelopen vrouw. De 21 jaar jongere Moon is amper weg, maar heeft naar verluidt al voor duizenden euro’s van zijn creditcard gehaald. „Ik denk dat zij haar nieuwe huis heeft ingericht op mijn kosten”, zegt de 59-jarige positiviteitsgoeroe. „Ik doe nu nog even niks, ik wil graag dat het weer goed komt. Maar wat een ellende.” Moon heeft nog steeds geen contact opgenomen met Emile. „Ik hoop dat ze dat nog doet.”

Zijn kersverse ex heeft geen behoefte om de vuile was buiten te hangen, en is kort over de privékwestie: „Iedere moeder begrijpt dat een drukke echtgenoot niet de enige reden kan zijn om met kind en al weg te lopen. Ik heb veel van Emile gehouden, maar ons dochtertje heeft de hoogste prioriteit, en er zijn nou eenmaal dingen die je als moeder niet kunt tolereren.”
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  Trouwste user 2022 vrijdag 14 maart 2008 @ 15:42:42 #153
7889 tong80
Spleenheup
pi_57376712
Om de hond vertrokken

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_57377402
mogge Tong




"Society lady Christine Kroonenberg proeerde het een paar keer met mr. Positivo. "Soms is het net een groot kind, maar een seconde later is het een satan, die probeert je te kleineren. Hij heeft echt professionele hulp nodig. Ik denk dat hij een borderliner is."

Foto: Roy Beusker
Bron: http://krant.telegraaf.nl(...)ne.vrouwen.boek.html
Jusqu'ici tout va bien...
pi_57385242
misschien alweer een beetje gedateerd, maar toch.. uit de privé
quote:
Ook derde echtgenote gillend bij hem weg:
VROUW EN BABY OP DE VLUCHT VOOR EMILE!

Een nieuw drama heeft zich afgespeeld in huize Ratelband. Monica van Buuren, door Emile Ratelband liefdevol Moon genoemd, heeft vorige week samen met hun zes maanden oude dochtertje Royce Romée de echtelijke woning in Arnhem verlaten en is op de vlucht voor de 'positiviteitsgoeroe'. Wat ging er mis nadat zij slechts achtenhalve maand geleden in het huwelijk zijn getreden?


Door Monique Kalmann

Emole Ratelband vierde deze week (11 maart) zijn 59ste verjaardag. Maar die verliep anders dan hij zich had voorgesteld. Want de grote afwezigen waren zijn echtgenote sinds achtenhalve maand Monica van Buuren en hun zes maanden oude dochter Royce Romée. De positiviteitsgoeroe had dan ook weinig reden tot een feestje. En daar heeft hij het, zo weten intimi, zelf naar gemaakt. Want vijf dagen voor hij weer een jaar ouder werd, is Moon met baby Royce gevlucht en houdt zich sindsdien schuil voor haar echtgenoot die zij nu als haar belager beschouwt.
Huilend en totaal overstuur heeft zij in haar directe omgeving haar hart uitgestort:'Emile is compleet gestoord. Die man is levensgevaarlijk. Ik vrees voor mijn leven en dat van ons kind.'
In de zevende hemel was Moon, toen zij vorig jaar juni haar jawoord gaf aan de 23 jaar oudere Emile Ratelband, op wie zij tot over haar oren verliefd was geworden. Zij was toen al vijf maanden in verwachting van haar eerste en Emiles zesde kind. Hoewel genoeg mensen in haar omgeving haar uit en te na hebben gewaarschuwd voor de recalcitrante man die zichzelf 'bewustzijnverruimer' en 'entertainer' noemt, bezweek zij toch voor zijn charmes en overredingskracht. Maar inmiddels is de 37 jarige Monica niet van haar roze wolk afgedaald, maar naar beneden gestort...
Bij haar dierbaren klaagde Moon dat Emile thuis zijn emoties vaak niet onder controle kan houden en zijn handen gebruikt om haar een en ander duidelijk te maken. 'Ik ben zo bang voor hem. Ik durf niet langer te blijven'. Radeloos is zij nu op zoek naar woonruimte voor haar en voor haar kindje.

Erfenis
Voor Emile is dit een 'déjà vu'. Want ook zijn eerste huwelijk met Jenny, met wie hij dochters Minou en Georgine en zoons Rolls en Charles kreeg, liep op de klippen, evenals zijn tweede echtverbintenis met Sylvie, die hem dochter Beau-Aimée schonk. Toen hij verleden jaar bekendmaakte dat hij opnieuw vader zou worden, vertelde Emile: 'Moon wilde graag zwanger worden en daar hebben we veel over gepraat. Ik aarzelde eerst, omdat ik weet dat relaties stuk kunnen gaan. Dat risico wilde ik niet nog een keer nemen. Want geen enkel kind vraagt erom geboren te worden'.
Emiles oudere kinderen waren aanvankelijk niet blij met deze ontwikkeling. 'Zij reageerden met een mengeling van blijdschap, bezorgdheid en afkeer. Natuurlijk zijn er ook wel gevoelens van boosheid omdat er weer een mond bij komt om de erfenis mee te delen. Maar ik ben dolblij met deze zwangerschap en ook wel een beetje triomfantelijk. Voordat mijn kinderen erin geslaagd zijn om mij opa te maken, ben ik alweer bijna papa', vertelde Emile voor de geboorte van Royce.
Monica leek een goede invloed op haar geliefde te hebben. 'Een halfjaar geleden wist ik zeker dat Moon en ik complementair zijn. Zij is niet uit op mijn geld of staus. Ik leer veel van Moon. We praten thuis nu minder over mijn werk dan ik deed en we hebben ook meer tijd voor een privéleven. Dat is aan Moon te danken. Zij maakt mij langzaam minder dominant. Ze is een filosoof en ik geloof dat wij een echt goed team vormen. Door haar ben ik al een stuk rustiger geworden.'
De man die zich al jarenlang verdiept in de aansturing en achtergronden van het menselijk gedrag, en seminars geeft over hoe je echt kunt veranderen, lijkt nu zelf zijn rust en zelfbeheersing volkomen te hebben verloren. Ondanks al zijn goede voornemens van weleer is hij nu dus toch weer in zijn oude fouten vervallen, De vraag is dan ook: hoe positief is deze 'positiviteitsgoeroe' die poogt om fobische patiënten te genezen?
  vrijdag 14 maart 2008 @ 22:23:17 #156
521 ruby
Hell yeah!
pi_57385771
Gaymile is gewoon een heel eng narcistisch wezen. Ik heb 'm lang geleden van dichtbij gezien (ja, helaas heb ik ook zo'n seminar mogen meemaken dankzij m'n toenmalige werk...... boring, maar dat terzijde). Het is wel een charismatisch figuur maar niet op een positieve manier. Hij lang, fors en heeft een grote paardenbek. Daarbij spoort hij dus voor geen meter.

Mannen in witte pakken, verenig u!

Trouwens, hoe ie zat te janken tijdens dat gesprek met John Williams dat RTL Boulevard liet horen. Leek verdomme Bassie van Adriaan wel. Theater ten top.
Voetjes van de vloer en schud die heupen los!
pi_57389792
Verdomd, ik "ken" die Moon heel vaag van heel lang geleden. Dat zo'n (destijds) leuke meid met die Ratelband is gaan trouwen

[ Bericht 73% gewijzigd door tim2308 op 15-03-2008 02:03:51 ]
De wijze houdt zich op de achtergrond, in werkelijkheid staat hij vooraan
pi_57403705
Kom op zeg! Ze had moeten weten waar ze aan begon. Meteen maar een kind krijgen! Belachelijk! En nu wegrennen en geld eisen...en geld van z'n rekening trekken...misselijk mens die Moon!
  Moderator / Miss SHO zondag 16 maart 2008 @ 11:38:06 #159
22592 crew  Ole
pi_57410035
de helft van de helft van de helft van de helft..

Hij houdt niets meer over
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Redactie Sport zondag 16 maart 2008 @ 11:46:13 #160
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_57410173
Die Moon mag voor haar zelf geen cent krijgen.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_57412683
Emile Ratelband mag dochter niet zien
door onze redactie
AMSTERDAM - Emile Ratelband mag zijn dochtertje het komende jaar niet zien. Volgens hem is dat een van de eisen van Moon in hun, ongetwijfelde, vechtscheiding. Daarnaast wil ze 7000 euro alimentatie per maand ontvangen. Emile is woest: "En dat na acht maanden huwelijk.”

De normaalgesproken positiviteitsgoeroe spuit zijn gal: "Ik ga later tegen mijn dochter zeggen dat ze een man moet zoeken, trouwen en kindjes krijgen en daarna scheiden. Dan krijg je een alimentatie die je als salaris nooit zou verdienen en kun je altijd vrij zijn."

Volgens Emile mag hij het eerste jaar geen omgang met dochter Royce (zes maanden) omdat Moon vindt dat hij stoort in de borstvoedingperiode. De 7000 euro die Moon wil, zou voor de komende twaalf jaar zijn. Ratelband (59) trouwde in juni vorig jaar zijn 23 jaar jongere bruid.

bron
---------------------
van moon zelf horen we ondertussen nog steeds niets
volgens mij hangt emile elke dag aan de lijn met wilma
  † In Memoriam † zondag 16 maart 2008 @ 14:55:49 #162
43556 miss_dynastie
pi_57412834
quote:
Daarnaast wil ze 7000 euro alimentatie per maand ontvangen. Emile is woest: "En dat na acht maanden huwelijk.”
Tjeempie, je zou verwachten dat hij het systeem na een paar mislukte huwelijken wel zou kennen
  † In Memoriam † zondag 16 maart 2008 @ 15:20:19 #163
37843 lady-wrb
kortaf
pi_57413315
en nu even reëel: hoeveel kans heeft moon dat ze dat allemaal voor elkaar krijgt?
(ik bedoel die 7000 euro per maand en dat pa buiten beeld blijft)
ze heeft toch alleen recht op kinderalimentatie en volgens mij heeft het kind recht op omgang met beide ouders? wat een flauwekul-excuus wbt die borstvoedingstoestand.

wat mij betreft zijn ze wel aan elkaar gewaagd: ze zijn allebei even gek.

arme royce, wat heeft zij een vreselijk stel ouders
  † In Memoriam † zondag 16 maart 2008 @ 15:24:54 #164
43556 miss_dynastie
pi_57413415
quote:
Op zondag 16 maart 2008 15:20 schreef lady-wrb het volgende:
wat mij betreft zijn ze wel aan elkaar gewaagd: ze zijn allebei even gek.
Moon zelf is toch niet aan het woord geweest? Wie weet wat voor woorden hij haar in de mond legt om haar de zwarte piet toe te spelen.
pi_57416331
quote:
Op zondag 16 maart 2008 15:20 schreef lady-wrb het volgende:
en nu even reëel: hoeveel kans heeft moon dat ze dat allemaal voor elkaar krijgt?
(ik bedoel die 7000 euro per maand en dat pa buiten beeld blijft)
ze heeft toch alleen recht op kinderalimentatie en volgens mij heeft het kind recht op omgang met beide ouders? wat een flauwekul-excuus wbt die borstvoedingstoestand.

wat mij betreft zijn ze wel aan elkaar gewaagd: ze zijn allebei even gek.

arme royce, wat heeft zij een vreselijk stel ouders
wat jij zegt dus, maar toch, Ratelband is een dwaas, maar wat zij nu flikt is een vooropgezette naaistreek...en hoe raarrrrrrrrrrrr en irri die Ratelband ook moge zijn, zoiets flikken zie ik hem niet zo snel doen, hij heeft zijn geld iig zélf verdiend, door er gewoon voor te werken.

ergo, Moon is een hoerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 16 maart 2008 @ 17:59:04 #166
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_57416617
Een ex van mij had (misschien wel nog heeft) een relatie met Sylvie Schmeiz, toen ze net bij Ratelband weg was. Wat ik destijds begreep kon Emile nogal onverwacht omslaan in zijn gedrag. De eerste tijd lief en aardig en op een bepaald moment een ware dictator in huis, inclusief opsluiting als ze iets niet goed had gedaan in zijn ogen.

Maargoed, dat is ook maar weer een kant van het verhaal en je weet niet hoeveel oud zeer daar sprak natuurlijk.
Snobs have more fun!
KLIK!
  zondag 16 maart 2008 @ 19:20:24 #167
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_57418066
Milagro en Duderette, de icing op dit topique.

En het begint er inderdaad op te lijken dat Emile stevig genaaid wordt.
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
pi_57424264
waarom nemen jullie aan dat emile hier de waarheid spreekt wb 7000 euro alimentatie, voor t zelfde geld is dit weer een verzinsel van hem.. kan me namelijk niet voorstellen dat die moon zulke belachelijke eisen en voorwaarden stelt waarvan nu al bijna zeker is dat geen rechter die toekent, laat staan dat er een advocaat is die zich voor zo'n karretje laat spannen, die zou t haar wel afraden
pi_57433653
Ik vind dat Moon hier chiquer mee omgaat dan 'ratelbek' emiel. Zij houdt gewoon haar mond dicht, ik heb haar nog geen onvertogen woord over emiel horen zeggen.

Hij loopt maar te blèren en de media op te zoeken. Je kunt duidelijk merken dat hij op oorlogspad is en dat hij er niet voor terugdeinst om haar helemaal zwart te maken. 't is trouwens toch een vrouwonvriendelijke man, zoals hij over z'n exen tekeergaat ook, daar lusten de honden geen droog brood van. Ik snap ook niet dat vrouwen daar nog intrappen, maar ja, 't zal wel een gevalletje zijn van: "wedden dat ik het kan veranderen, want bij mij doet 'ie zoiets niet. Echte liefde enzo!"
Is it wrong to talk to myself even when there’s nobody else?
It's just a state of mind.
pi_57440441
Moon mag de rol van de underdog goed spelen, maar een ouder verbieden zijn kind te zien omdat hij niet is zoals Mama wil dat hij is, dat is niet chique als het waar is en het zou eigenlijk strafbaar moeten zijn.

Je weet dat iemand altijd de andere ouder van het kind zal zijn, wist je ook voordat je besloot de pil niet door te slikken. Ouders die hun kind inzetten om de andere ouder te manipuleren geven dat kindje een extra kans op een bezorgde jeugd. Waarom zou een kind moeten betalen voor jouw verkeerde keuzes, nadenken moet je doen voor je ouders wordt.
Jusqu'ici tout va bien...
  maandag 17 maart 2008 @ 22:10:05 #171
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_57441053
quote:
Op maandag 17 maart 2008 21:45 schreef Manono het volgende:
Moon mag de rol van de underdog goed spelen, maar een ouder verbieden zijn kind te zien omdat hij niet is zoals Mama wil dat hij is, dat is niet chique als het waar is en het zou eigenlijk strafbaar moeten zijn.

Je weet dat iemand altijd de andere ouder van het kind zal zijn, wist je ook voordat je besloot de pil niet door te slikken. Ouders die hun kind inzetten om de andere ouder te manipuleren geven dat kindje een extra kans op een bezorgde jeugd. Waarom zou een kind moeten betalen voor jouw verkeerde keuzes, nadenken moet je doen voor je ouders wordt.
Zeg Maan, misschien heeft El Tsjakka wel een dusdanig agressief/dominant probleem dat je je kind daar vooral even van weg wil houden.

Of te wel: we weten geen ruk van wat zich daar heeft afgespeeld en vooralsnog is de enige "informatie" die we wel hebben, afkomstig van Ratelband (What's in a name?). Die, als we de eerdere relatiebreuken/echtscheidingen even in ogenschouw nemen, nogal gretig en handig is in het beschimpen van zijn prille ex'en. In hoeverre zijn recentelijkste ex het kind structureel weg wil houden van de vader, is nog helemaal niet duidelijk.
Snobs have more fun!
KLIK!
  maandag 17 maart 2008 @ 22:23:16 #172
106819 Smirre
Geselli Gemelli
pi_57441407
Emile-ik-ben-geweldig-en-dat-ruik-je-van-kilometers-afstand-Ratelband is een narcist avant le lettre.

Dat vrouwen daar nog intrappen. Wat doen die hun kinderen aan? Zij kunnen tenminste nog van hem scheiden itt de kinders.
pi_57442395
quote:
Op maandag 17 maart 2008 22:10 schreef Duderinnetje het volgende:
Zeg Maan, misschien heeft El Tsjakka wel een dusdanig agressief/dominant probleem dat je je kind daar vooral even van weg wil houden.

Of te wel: we weten geen ruk van wat zich daar heeft afgespeeld en vooralsnog is de enige "informatie" die we wel hebben, afkomstig van Ratelband (What's in a name?). Die, als we de eerdere relatiebreuken/echtscheidingen even in ogenschouw nemen, nogal gretig en handig is in het beschimpen van zijn prille ex'en. In hoeverre zijn recentelijkste ex het kind structureel weg wil houden van de vader, is nog helemaal niet duidelijk.


Ja vrouwtje, er stond dan ook 'als het waar is' (dat hij zijn kind niet mag zien). Dat hij een tikkie hysterisch is weet heel Nederland volgens mij al zonder met hem getrouwd te zijn. Maar als hij geen aantoonbaar verleden heeft van geweldsmisdrijven hoeft zij haar belangen niet te verwarren met die van hun kindje. Anyway, we wachten af welke ex de beste PR adviseur heeft, de bal ligt bij Moon.
Jusqu'ici tout va bien...
  zaterdag 19 april 2008 @ 23:10:44 #174
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_58168921
Ik zag in de supermarkt, op de bladen-afdeling, dat ze weer bij elkaar zijn! Het stelde allemaal niets voor, die ruzie! Ze snappen niet waarom iedereen zich er mee bemoeide!

O ja, had dan zelf even niet naar Boulevard gebeld en zo
Snobs have more fun!
KLIK!
  zaterdag 19 april 2008 @ 23:12:48 #175
3185 Adelante
To let it go now
pi_58168981
ik hoop het toch niet, we gaan volgende week kijken voor z'n huis in arnhem
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  zaterdag 19 april 2008 @ 23:16:37 #176
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_58169051
quote:
Op zaterdag 19 april 2008 23:12 schreef Adelante het volgende:
ik hoop het toch niet, we gaan volgende week kijken voor z'n huis in arnhem


Volgens de Story/Privé/Weetikveel is het allemaal weer koeck ende eij!
Snobs have more fun!
KLIK!
  zaterdag 19 april 2008 @ 23:18:21 #177
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_58169084
quote:
Op maandag 17 maart 2008 22:58 schreef Manono het volgende:

[..]

Ja vrouwtje, er stond dan ook 'als het waar is' (dat hij zijn kind niet mag zien). Dat hij een tikkie hysterisch is weet heel Nederland volgens mij al zonder met hem getrouwd te zijn. Maar als hij geen aantoonbaar verleden heeft van geweldsmisdrijven hoeft zij haar belangen niet te verwarren met die van hun kindje. Anyway, we wachten af welke ex de beste PR adviseur heeft, de bal ligt bij Moon.


Ik zie nu pas deze reactie trouwens!
Snobs have more fun!
KLIK!
  Moderator / Miss SHO zondag 20 april 2008 @ 05:08:13 #178
22592 crew  Ole
pi_58172248
quote:
Op zaterdag 19 april 2008 23:16 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]



Volgens de Story/Privé/Weetikveel is het allemaal weer koeck ende eij!
Zoiets had ik ook al opgevangen..
We gaan even op nader onderzoek uit
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO zondag 20 april 2008 @ 13:20:03 #179
22592 crew  Ole
pi_58176297
quote:
Op zaterdag 19 april 2008 23:18 schreef Duderinnetje het volgende:

[..]



Ik zie nu pas deze reactie trouwens!
Kjoet!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO dinsdag 22 april 2008 @ 14:07:32 #180
22592 crew  Ole
pi_58226303
van de FP
quote:
Emile Ratelband gaat toch niet scheiden
Showbizz - door Redactie op 15-04-2008 @ 18:44
De vrouw van Emile Ratelband, Monica, wil toch niet van hem scheiden. "Alles wat er in de afgelopen weken is gebeurd, is compleet uit de hand gelopen", vertelt Moon, zoals ze door Emile wordt genoemd, in weekblad Story. "Dat heb ik nooit gewild. Er komt géén scheiding."

Vorige maand trof de positiviteitsgoeroe een leeg huis aan nadat hij enkele dagen in het buitenland was geweest. Moon liet weten te willen scheiden van Ratelband, met wie ze zeven maanden was getrouwd en dochter Royce kreeg. Ratelband smeekte zijn vrouw in RTL Boulevard huilend om bij hem terug te komen.

"Ik hield van Emile en ik houd nog steeds van hem", vertelt de blondine nu. Moon zegt dat ze, in tegenstelling tot eerdere berichten, nooit een scheidingsaanvraag heeft ingediend. "En nu wil ik zeker niet scheiden. Onze dochter heeft mij daar nog meer bewust van gemaakt."

"De dagen dat Emile zijn kleine meid weer gezien heeft, waren geweldige momenten", zegt ze. "Ze is pas zeven maanden, maar nu al merk je hoe groot de impact is als ze bij haar vader is. Toen ik haar 's avonds naar bed bracht, lag ze te kirren van vreugde."
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_58231792
Hier neem ik geen genoegen mee
pi_59682677
iemand rtl boulevard gezien?
wat een genante vertoning!
pi_59682809
emile, moon en royce aanwezig bij t huwelijk van rob de nijs
emile en moon werden afzonderlijk van elkaar geinterviewd
hij: aan t ratelen over de scheiding en advocaten
zij: speelt mooi weer en bagetaliseert zijn verhaal en wil er niet al te diep op in gaan

aan het einde poseren ze met zn drietjes voor de fotografen, als moon t wel welletjes vind
zij: "zo is t wel genoeg"
hij (die royce op zn arm heeft): " ze zit gewoon even bij mij"
zij: nee, ik wil dat je haar nu in de wagen zet!"

dit alles voor de draaiende camera en flitsende toestellen..
  Moderator / Miss SHO donderdag 26 juni 2008 @ 13:00:16 #184
22592 crew  Ole
pi_59702888
jammer, gemist

maar ik ga het vanavond even terugkijken
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 18:40:31 #185
3185 Adelante
To let it go now
pi_61227062
Mijn god, nieuwe cliffhanger

Moon wil scheiden (10.000 euro per maand voor haar, 795 voor royce), Moon is opnieuw zwanger, Emile wil een DNA test want ze hebben maar één keer sex gehad in mei en ze is uitgeteld op 11 maart, Emile's verjaardag.
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 18:41:38 #186
3185 Adelante
To let it go now
pi_61227086
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  Moderator / Miss SHO vrijdag 29 augustus 2008 @ 18:55:41 #187
22592 crew  Ole
pi_61227371
quote:
vr 29 aug 2008, 18:09 Zevende kind op komst, scheidingspapieren in de busEmile Ratelband wordt weer vader! door Mariët Oosterwijk
AMSTERDAM - Emile Ratelband wordt weer vader. Maar van een roze wolk is allerminst sprake, eerder van een gitzwarte... De positiviteitsgoeroe vond gisterochtend namelijk het scheidingsverzoek van zijn zwangere echtgenote in de bus. Het is de tweede keer dat de 21 jaar jongere Moon de scheiding heeft aangevraagd. De vorige keer was in de lente, maar die trok ze weer in. De zitting is over twee á drie weken.

Emile is witheet: „In plaats van zevenduizend euro per maand, vraagt ze nu tienduizend euro. Ik ben er tussen genomen. Ze wil me een poot uittrekken!” Hij moppert: „En ik heb onze dochter Royce, die op 9 september een jaar wordt, ook al zes weken niet gezien. Ik weet wel waar ze zitten, maar aankloppen heeft geen zin. Moon heeft namelijk ook aangifte gedaan voor emotioneel en fysiek geweld.”

In principe gelooft Emile wel dat het zijn kind is, al vindt hij het allemaal wel héél toevallig: „Ze is uitgerekend in maart, nota bene op mijn zestigste verjaardag. Het klopt inderdaad dat we het in mei hebben gedaan, ik weet nog precies hoe en wat. Maar dat was wel maar één keer.” Schampert: „Dus hoezo sloom zaad als je ouder bent? Maar van wie het ook is, het is automatisch mijn kind omdat het tijdens ons huwelijk is verwekt. Brr, het is echt een horrorverhaal.” Nog vol ongeloof: „Dat ik mij drie jaar lang voor de gek heb laten houden! Van mensen uit haar omgeving komen nu ook geluiden dat het opzet was. Maar dat ze planmatig te werk is gegaan, heb ik nooit willen geloven. Ik ben er gewoon ziek van. En ik kan je vertellen, het doet mijn ego ook geen goed.”

Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 18:57:54 #188
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_61227414
Christus!

Ik weet niet wie ik inmiddels debieler vind, Ratelband of die broedkip.
Snobs have more fun!
KLIK!
  Moderator / Miss SHO vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:20:42 #189
22592 crew  Ole
pi_61227945
Dat zei Winston net ook al bij Boulevard
Wel een gevalletje uitkleden van de ex. Ja Emile, ook van één keer kan een vrouw zwanger raken. Dat ie dat nou nog niet weet zeg
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:23:37 #190
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_61228019
Heb ik het gemist bij Boulevard?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Moderator / Miss SHO vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:26:35 #191
22592 crew  Ole
pi_61228089
Kijk je het toch straks even terug op de site
Hij was zelf nog aan de telefoon ook.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:28:09 #192
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_61228126
Oh ja, dat kan tegenwoordig allemaal natuurlijk.
Was ie weer geëmotioneerd?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  Moderator / Miss SHO vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:30:53 #193
22592 crew  Ole
pi_61228184
Ja vreselijk. Ook zei hij weer dat ze manisch was.
Dat hem dit ook allemaal moet gebeuren. Vol zelfmedelijden zit ie
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 19:36:25 #194
158978 Sk00p
Ayumi Hamasaki
pi_61228320
WTF..en nu hoor ik dan Moon weer een kind van hem verwacht...
Ayumi+Utada+DBSK+Epik High+M-Flo+Super Junior+2PM+2AM+F(X)+Teen Top+BlockB+
BiG Bang+Beast+MBLAQ+2NE1+KARA+BEG+SNSD+SHINee+Rain+U-KISS=my life!
  vrijdag 29 augustus 2008 @ 20:40:01 #195
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_61229973
quote:
Op vrijdag 29 augustus 2008 19:23 schreef Copycat het volgende:
Heb ik het gemist bij Boulevard?
Cc, vanavond een HH van RTL Boulevard.. maar je hebt over die Ratelband niks gemist Hij zette zijn ex voor schut dat wel
  zaterdag 30 augustus 2008 @ 09:40:39 #196
108357 Xenomaniac
Radical outlet
pi_61240266


Begin de dag met een lach.

(Goed gelukt vandaag )
"Socialism only works in two places: Heaven, where they don't need it and Hell, where they already have it." - Ronald Reagan
  † In Memoriam † zaterdag 30 augustus 2008 @ 12:53:47 #197
43556 miss_dynastie
pi_61242941
Hilarisch
  Moderator / Miss SHO zaterdag 30 augustus 2008 @ 14:35:26 #198
22592 crew  Ole
pi_61244657
En hij is er dus als de kippen bij om zelf contact op te nemen met de pers
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zaterdag 30 augustus 2008 @ 14:39:42 #199
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_61244750
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2008 14:35 schreef Ole het volgende:
En hij is er dus als de kippen bij om zelf contact op te nemen met de pers
inderdaad het is waar je van houdt hé. Hij zoekt graag de pers op
pi_61255666
Moon is gewoon een takkewijf.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')