En even over die kindernamen:quote:Ratelband smeekt om hereniging met vrouw
De breuk met zijn vrouw is Emile Ratelband niet in de koude kleren gaan zitten. In het RTL Boulevard deed hij een oproep aan Monica, die hem onlangs verliet.
De recente breuk met zijn vrouw is Emile Ratelband niet in de koude kleren gaan zitten. In het tv-programma RTL Boulevard deed hij woensdag een emotionele oproep aan Monica, die hem onlangs verliet. "Als je niet kunt zeggen wat je wilt zeggen tegen mij, neem dan iemand mee, zodat we het kunnen uitpraten", zei een zwaar geëmotioneerde Ratelband.
Toen de 59-jarige positiviteitsgoeroe maandag van seminars in Engeland terugkeerde, bleek zijn huis leeg. Zijn vrouw was samen met hun kind met de noorderzon vertrokken. "Het bankstel en de tv stonden er nog wel, maar Moon was weg met de kleine." De twee trouwden in juni vorig jaar en kregen in september hun dochter Royce.
Naar de reden waarom de 37-jarige Monica hem heeft verlaten kan hij slechts gokken. "Ik heb nog een paar keer sms'jes van haar gekregen met alleen maar verwijten. Ik zou een klootzak zijn en geen tijd voor haar hebben. Ze kon denk ik de druk niet meer aan", legde hij uit. "Ik heb haar psycholoog, bij wie ze twintig jaar onder behandeling is, gebeld en die zei: 'kijk maar wat je kan doen.' Ze is ook heel erg jaloers van aard, maar heeft daar eigenlijk geen enkele reden toe."
De radeloze Ratelband heeft geen idee waar Monica zich op dit moment bevindt. "Haar ouders wisten nog niet eens dat ze me zou verlaten. Ik heb een paar van haar vriendinnen opgebeld, maar die wisten ook niets. Morgen kan ik haar traceren, want ze heeft een paar duizend euro opgenomen met een creditcard."
[Novum]
quote:Emile Ratelband heeft een zoon van rond de dertig met de roepnaam Rolls. Bij de burgerlijke stand staat hij echter ingeschreven als Frank, omdat Rolls toentertijd niet werd geaccepteerd door de ambtenaar van de burgerlijke stand.
Vorige week heeft de goeroe - enkele partners verder - een dochter gekregen met de (officiële) voornaam Royce Romée.
Zijn kleuterdochter probeerde hij in 2001 aan te geven als Tsjakkalotte, wat niet werd toegestaan. Het kind werd toen Ninette Corita Emily Chantal gedoopt, met als roepnaam Beau-Aimée. Als je het nog kunt volgen.
B.A. afgekort, hoe koel is datquote:Op donderdag 13 maart 2008 08:02 schreef Slarioux het volgende:
Beau-Aimée Ratelband, fucking hell. Als je dan niet doodgepest wordt pleeg je zelf wel zelfmoord op de middlbare school.
Schitterend.quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:57 schreef Adelante het volgende:
mooi huis,
Schitterend.quote:mooi uitzicht,
Ik heb 't effe niet liggen..quote:mooi prijsje
Het staat al meer dan een half jaar te koop, zou dat de reden zijn?quote:Op donderdag 13 maart 2008 12:59 schreef DarkElf het volgende:
alleen jammer dat de attention whore zelf ook weer even op de foto moest ...
wie weet, zou jij in een huis willen wonen wat helemaal doordrenkt is met Emilie-nergie en talloze echtelijke ruzies?quote:Op donderdag 13 maart 2008 13:02 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Het staat al meer dan een half jaar te koop, zou dat de reden zijn?
Nou, da's weer een psycholoog die Emile voor de rechter gaat dagen wegens smaadquote:"Ik heb haar psycholoog, bij wie ze twintig jaar onder behandeling is, gebeld en die zei: 'kijk maar wat je kan doen.' Ze is ook heel erg jaloers van aard, maar heeft daar eigenlijk geen enkele reden toe."
Kan me zó níet voorstellen dat er vrouwen zijn die zo denken. Ik zou er te trots voor zijn.quote:Op donderdag 13 maart 2008 13:30 schreef DarkElf het volgende:
of gewoon gold-diggers zijn...
je houdt het een paar jaar max met hem uit, werpt zijn kind en kassa
Toch heeft hij ook de lelijke genen van zijn moeder in z'n donder zitten.quote:Op woensdag 12 maart 2008 14:09 schreef Adelante het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
ik geloof dat z'n naam nog niet het ergste is
Dan heeft ie toch wat verkeerd gedaan, zie mijn post hierboven.quote:Op donderdag 13 maart 2008 13:38 schreef Xenomaniac het volgende:
Nou moet ik 'm wel nageven dat hij zijn wensen in een vrouw nooit onder stoelen of banken heeft gestoken. Hij wil een vrouwtjes-vrouw, eigen carrière nicht im frage, thuis blijven en op de kindjes passen, er leuk uitzien, lief voor hem zijn, klaarstaan met pantoffeltjes en fijne spijzen en verder bek houden. Vrouwen die daar willens en wetens in stappen en dan achteraf met krokodillentranen komen heb ik niet zoveel medelijden mee eik.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |