mooi zo!quote:Op zaterdag 5 april 2008 11:46 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
Ook kaartjes kunnen krijgen![]()
![]()
Het was erg rustig bij mijn pk we waren met zijn 2en.
Die van 58 voor het middenveldquote:Op zaterdag 5 april 2008 11:34 schreef qu63 het volgende:
Hankster, welke categorie heb je gekozen? Goedkoopste of duurste staanplaatsen?
Mooiquote:Op zaterdag 5 april 2008 11:46 schreef Earl_J_Hickey het volgende:
Ook kaartjes kunnen krijgen![]()
![]()
Het was erg rustig bij mijn pk we waren met zijn 2en.
Jammer. Naja, ik dacht er eigenlijk net zo over. Maar het leek me eigenlijk wel zo leuk om ook een keer helemaal blanco naar het concert te gaan (dus niets over de setlist te weten), maar dat gaat me voor Ahoy echt niet lukkenquote:Op zaterdag 5 april 2008 11:31 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Neuj, alleen Ahoy vind ik wel genoeg eerlijk gezegd![]()
ik heb er 1 voor ahoy en 1 voor sportpalies, vind ik ook wel genoegquote:Op zaterdag 5 april 2008 12:07 schreef Hankster het volgende:
[..]
Mooi
Nee, het verbaasd me toch een beetje. Hoewel, ik had al wel eerder gezegd dat deze tour bij de fans misschien meer leeft dan de 2005 tour (althans, ik ben er iig nóg enthousiaster over dan toen), maar dat het grote publiek er nu toch minder warm voor loopt. Het nieuwe is er zogezegd toch vanaf. Ach, ik heb met 8 kaartjes voor Ahoy en 1 voor Sportpaleis toch wel genoeg m'n best gedaan vind ik
ik moet alleen nog 16 uur wachten voor ik mag beginnen met downloadenquote:Op zaterdag 5 april 2008 12:17 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik heb er 1 voor ahoy en 1 voor sportpalies, vind ik ook wel genoeg
Heb trouwens al wel de uitzending van Al Murray kunnen vinden
gefeliciteerd!quote:Op zaterdag 5 april 2008 14:13 schreef D-v-Z het volgende:
Woohoo, Kaartjes kunnen krijgen voor 7 oktober in Ahoy!
Ik heb ze bij het postkantoor gehaald.quote:Op zaterdag 5 april 2008 14:14 schreef qu63 het volgende:
[..]
gefeliciteerd!
Ik heb ze alleen nog niet in mn handen
Voor mij wordt het de 2e en 3e keer hoorquote:Op zaterdag 5 april 2008 14:18 schreef D-v-Z het volgende:
[..]
Ik heb ze bij het postkantoor gehaald.
Pas de eerste keer dat ik ze live ga zien.![]()
he fuck, deze is verwijderdquote:
ik zal ff kijken of ik alles van QPR ff op youtbue kan gooien, grote kans dat het verwijderd wordt, maar dan verzin ik wel watquote:
die intro stond er nog niet geloof ik..quote:Op zondag 6 april 2008 13:05 schreef Hankster het volgende:
Ach joh, het staat er toch allemaal al op. Waarom zou jij dan ook nog de moeite nemen?
nope, maar nu wel!quote:
Ik heb de hele show al via een andere site, maar bedankt!quote:Op zondag 6 april 2008 15:50 schreef D-v-Z het volgende:
http://www.queenzone.com/(...)_view.aspx?Q=1095241
Hier kan je het optreden in goede kwaliteit downloaden.
2 keer geweest, eerste keer geboekt via nederlands reisburo, die hadden een of andere organisatie (keith prowse zeg ik uit mn hoofd..) die tickets konden regelen, had toen super goede plaatsen, op rij 4 ofzo in t midden (betaalde je ook wel voor).quote:Op maandag 7 april 2008 16:39 schreef qu63 het volgende:
Wie is er bij WWRY Londen geweest? En hoe hebben jullie/je de kaartjes besteld enzo?
Ben van plan er binnenkort een keer heen te gaan, alleen moet ff wat voorbereidingen treffen enzo
thanks, ik ga wel ff kijken bij keith prowsequote:Op maandag 7 april 2008 19:47 schreef KELDER het volgende:
[..]
2 keer geweest, eerste keer geboekt via nederlands reisburo, die hadden een of andere organisatie (keith prowse zeg ik uit mn hoofd..) die tickets konden regelen, had toen super goede plaatsen, op rij 4 ofzo in t midden (betaalde je ook wel voor).
2e keer was ik al iets bekender met hoe t in london gaat, en zelf daar pas kaartjes gehaald bij zon ticketstall, veel minder voor kwijt, maar ook minder zekerheid (kans bestaat dat t uitverkocht is de dag dat je wil).
idd wel prijzig (3 nachten + ticket = 430 euro), maar ff goed zoeken (en mn ouders vragenquote:Op maandag 7 april 2008 19:48 schreef qu63 het volgende:
[..]
thanks, ik ga wel ff kijken bij keith prowse
En ik neem aan dat jij ook kldr bent op youtube?
Maar volgens Ticketmaster kun je niet meer met twee of meer personen naast elkaar zitten,quote:
Ja okay, maar dat is dus niet echt uitverkocht. En zowiezo waren er na 20 minuten echt nog wel aaneengesloten kaarten te krijgen voor de 4e rang en verder. Dus dat verhaal van "in 20 minuten uitverkocht" is gewoon onzin. Nee, dan tijdens de verkoop in 2005quote:Op dinsdag 8 april 2008 09:46 schreef Myrna1989 het volgende:
[..]
Maar volgens Ticketmaster kun je niet meer met twee of meer personen naast elkaar zitten,
en om nou in je eentje te gaan....
Ik ben trouwens ook aanwezig op 7 oktober!
damn, het is iig niet de juiste hoogte voor Paul, Brian én Roger, Ze zitten allemaal lager, en Roger kan er ook nog vrij ver boven, Brian iets minder.quote:Op dinsdag 8 april 2008 19:33 schreef Hankster het volgende:
O MIJN GOD
Dat "We got the cosmos rocking" is gewoon te lachwekkend voor woordenEn het maakt niet uit of dit maar een paar seconden zijn van een nummer en dat je dan dus eigenlijk nog geen oordeel kan vellen...maar, dat kán gewoon niet goed zijn
Het klinkt trouwens zowiezo qua stemmen erg on-Roger/Brian/Paul
http://www.sendspace.com/file/7ue490
er zijn van die bedrijfjes die veel kaarten kopen en ze dan weer verkopen, die zullen ze misschien nog hebben. let maar op de google ads in dit topic.quote:Op woensdag 9 april 2008 14:26 schreef Ingetje79 het volgende:
Ik zou eerst alleen naar QPR gaan, maar nu kan m'n zusje onverwachts toch mee op 7 oktober.
Weet iemand hier of er nog ergens een staanplaats over is?
Heb de FC ook al gemaild, maar ik gok op een negatief antwoord van hun.
het irritante is dat ik hier alleen Windows Movie Maker heb, en die veranderd iig de ratio van het beeld, en de kwaliteit blijft niet behouden. Dus als je een makkelijk programma weet doe ik het voor jequote:Op woensdag 9 april 2008 19:54 schreef Hankster het volgende:
Trouwens qu63, kan je die cap die jij hebt geplaatst van de Al Murray show in een wat betere resolutie aan mij geven? Ik vind het zelf namelijk onnodig om de DVD te downloaden enkel voor een cap
Alvast bedankt.
heb het nu al 5x geprobeerd, maar beeld en geluid willen maar niet synchroon lopenquote:Op donderdag 10 april 2008 08:44 schreef Hankster het volgende:
Ik hoef alleen je screenie van het intro
Antwerpen wel, Ahoy niet, zal morgen komen (hoop ik)quote:
Heb jij Sportpaleis met creditcard of met acceptgiro betaald? Ik heb, hoewel ik 10-4 m'n kaartje al had betaald, namelijk nog niets ontvangenquote:Op zondag 20 april 2008 21:11 schreef qu63 het volgende:
[..]
Antwerpen wel, Ahoy niet, zal morgen komen (hoop ik)
ik heb het via een acceptgiro betaald. duurde wel een opaar dagen voordat ik de acceptgiro in de bus had, maar meteen betaald en weer een paar dagen later was ie binnenquote:Op maandag 21 april 2008 10:04 schreef Hankster het volgende:
[..]
Heb jij Sportpaleis met creditcard of met acceptgiro betaald? Ik heb, hoewel ik 10-4 m'n kaartje al had betaald, namelijk nog niets ontvangen
Ja, ik had op 10-april de acceptgiro betaald maar nog steeds niets gehad of gehoord.quote:Op maandag 21 april 2008 10:35 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik heb het via een acceptgiro betaald. duurde wel een opaar dagen voordat ik de acceptgiro in de bus had, maar meteen betaald en weer een paar dagen later was ie binnen
afwachten dusquote:Op maandag 21 april 2008 12:15 schreef Hankster het volgende:
[..]
Ja, ik had op 10-april de acceptgiro betaald maar nog steeds niets gehad of gehoord.
Maargoed, ik kreeg net een mailtje dat het kaartje afgelopen vrijdag is verstuurd, dus ik denk dat ik hem morgen of woensdag dan eindelijk binnen zal hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |