En zo is hetquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:17 schreef Deisyy het volgende:
[..]
De aasgieren dus, die denken dat Amanda gaat winnen
Een ras-echte aandachts hoerrrrquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:18 schreef Ziet het volgende:
wat een lekker kletsmens is nienke zeg!
van de hak op de tak
Bedoel je het laatste of het eerste wat ik postte?quote:
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:11 schreef farscapevr6 het volgende:
[..]
wow 9x, tijd voor de pammetjes tegeg t hosvirus??
Net zo verrot als haar stembandenquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:20 schreef Donnie29 het volgende:
Hoe zal de lever van Mannie eruit zien?
Peliezzzzzz, laat dat eerste niet gebeuren,ik zou het niet kunnen verdragen als ik die op 22 mei met haar diadeempje op en een sjerpje om op het overwinningspodium zie staan....quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:20 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Bedoel je het laatste of het eerste wat ik postte?
Dus als je geen kinderen hebt of geen dochters in die leeftijd, mag je geen mening hebben over de ouder-kind relatie in huize Recourt?quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:18 schreef coldstar het volgende:
Het is natuurlijk heel makkelijk een oordeel te hebben, als jezelf of, geen kinderen hebt of, geen dochters van die leeftijd. Met een hond aan je keuken tafel kom je niet tot zo'n gesprek.
Tot en met vrijdag,morgen is Jaaop sidekick,donderdag amanda en vrijdag Huubquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:22 schreef neo567 het volgende:
Hoelang blijft die DJ Nienke daar ?
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:23 schreef Danchelle het volgende:
[..]
Peliezzzzzz, laat dat eerste niet gebeuren,ik zou het niet kunnen verdragen als ik die op 22 mei met haar diadeempje op en een sjerpje om op het overwinningspodium zie staan....
Standaard procedure... kan de inhoud niet tegen haar gebruikt worden door de andere bewoners...quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:15 schreef trettie het volgende:
[..]
Met zulk vreselijk nieuws dat ze de brief meteen verbrand heeft!!!!!
Nou, ik moet je zeggen dat ik laatst een leuk gesprek had met het hondje van de buurmanquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:18 schreef coldstar het volgende:
Het is natuurlijk heel makkelijk een oordeel te hebben, als jezelf of, geen kinderen hebt of, geen dochters van die leeftijd. Met een hond aan je keuken tafel kom je niet tot zo'n gesprek.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:23 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het wordt gewoon hoog tijd dat papa Ron het fietstoeltje van Claire van zijn bagagedrager haalt.
quote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik wilde het ff zeker weten, dat is dus echt een schrikbeeld.
Deisyy, aangenaamquote:Op dinsdag 11 maart 2008 20:26 schreef Danchelle het volgende:
[..]
![]()
Aangenaam, Danchelle,absoluut geen fan van Amanda
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |