Ja dat heb ik nou ook. Het nummer slaat enorm aan, mensen die nog nooit van Editors gehoord hebben vinden ze ineens goed. Maar ik vind het nummer echt niks. En mis de gitaren enorm.quote:Op maandag 14 september 2009 23:50 schreef Spaulding het volgende:
Vind het nieuwe nummer echt helemaal niks. Ik ga de nieuwe cd zeker beluisteren maar ben al op het ergste voorbereid...
Ik mis de gitaren ook, maar elke keer als ik het nummer toevallig hoor op de radio vind ik het nummer steeds lekkerder worden!quote:Op woensdag 16 september 2009 09:26 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Ja dat heb ik nou ook. Het nummer slaat enorm aan, mensen die nog nooit van Editors gehoord hebben vinden ze ineens goed. Maar ik vind het nummer echt niks. En mis de gitaren enorm.
Ik word er ook blij vanquote:Op vrijdag 18 september 2009 11:35 schreef RemCOW het volgende:
[..]
Ik mis de gitaren ook, maar elke keer als ik het nummer toevallig hoor op de radio vind ik het nummer steeds lekkerder worden!
Zeg tegen die gast die je kent dat ie em dan snel effe upload!quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:38 schreef Stofje het volgende:
Gast die ik ken heeft Editors 2 weken geleden geïnterviewd en heeft het nieuwe album al in bezit. Vreemd eigenlijk dat ie dan nog niet gelekt is?
320 kbps gaat wel lukken toch?quote:Op vrijdag 18 september 2009 20:38 schreef Stofje het volgende:
Gast die ik ken heeft Editors 2 weken geleden geïnterviewd en heeft het nieuwe album al in bezit. Vreemd eigenlijk dat ie dan nog niet gelekt is?
Dat kan natuurlijk, maar de Editors' herkenbaarheid en stempel, nu ze hun muziek qua sound hebben veranderd, komt vooral door het stemgeluid van Tom Smith.quote:Op zondag 20 september 2009 14:31 schreef 20something het volgende:
Editors... Heb ze vorig jaar gezien op lowlands... Weet niet, maar ik irriteer me aan de stem van de zanger. Muziek is supergoed, maar daardoor kan ik het niet te lang hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |