Is dat in de buurt van Nevada City? Dan kunnen we dat wellicht combineren..quote:Op woensdag 2 juli 2008 08:14 schreef Blik het volgende:
[..]
Klopt idd, je hebt in die buurt ook nog een plaatsje wat ze helemaal authentiek hebben gehouden, waar alle winkeltjes op ouderwetse wijze werken. Kun je idd ook goudzoeken. Heette volgens mij niet Nevada City, maar ik ben de naam kwijt (Dat krijg je als je het met je ouders doet ipv zelf)
quote:Op donderdag 3 juli 2008 20:58 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Oh ja, we kregen nog een tip over Shasta Mountains, ligt ten zuiden van SF en zou veell minder toeristisch dan Yosemite zijn, maar ik kan geen Shasta Mountains vinden? Misschien verkeerde spelling?
dat ligt eraan hoe dat je de kaart houdtquote:Op donderdag 3 juli 2008 21:39 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Ja, daar was ik ook al, maar dat ligt niet ten zuiden van SF
Beetje late reactie, maar toch nog maar ff doen...quote:Op donderdag 3 juli 2008 20:58 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Is dat in de buurt van Nevada City? Dan kunnen we dat wellicht combineren..
Heb Sacramento als overnachtingsplaats maar even laten varen, daar rijden we waarschijnlijk alsnog wel doorheen.
Geplande route ziet er nu zoiets uit als:
[ afbeelding ]
Bij de B ligt een plaatje Watsonville, geen idee wat het is maar wil vooral die kant op om toch nog een stukje Higway 1 mee te pakken. Suggesties voor een goede overnachtingsplaats daar in de buurt?
Dan dus naar Yosemite, Lake Tahoe en Nevada City.
Denk dat ik in mijn eentje alles zal moeten rijden, aangezien mijn vriendin nog geen 25 is en ik geen zin heb om veel bij te betalen. En ruim 4 uur is toch wel mijn tax per dag...
Oh ja, we kregen nog een tip over Shasta Mountains, ligt ten zuiden van SF en zou veell minder toeristisch dan Yosemite zijn, maar ik kan geen Shasta Mountains vinden? Misschien verkeerde spelling?
Ja iedereen maakt dezelfde reis... op zich wel zonde, er zijn nog veel meer mooie en leuke gebieden in de VS. Maar ja, dit zijn wel plekken waar je een keer geweest moet zijn, en het is erg mooi!quote:Op maandag 28 juli 2008 15:55 schreef Ericjuh het volgende:
ff tvptje,
Ga 19 aug. ook voor 17 dagen naar westkust. Zie dat de reizen zowat allemaal op elkaar lijken (met uitzondering van een paar kleine dingen)Dus ik heb er super veel zin in!
jup. gewoon ook 12 volt.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 22:58 schreef Ericjuh het volgende:
gewoon ff snel vraagje,
Hebben amerikaanse auto's dezelfde sigarettenaansterks als in nederland? Want ik wil mijn tomtom meenemen en wil hem natuurlijk in de auto opladen.
tnx,quote:
Gewoon op de website.. http://alcatrazcruises.com/quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 23:44 schreef Ericjuh het volgende:
[..]
tnx,
en nu ik toch bezig benIk ga dus dinsdag naar LA. Een week later zullen we in SA zijn en we willen toch naar alcatraz. Er werd aangeraden om ruim van te voren te reserveren. Hoe gaat dat te werk? Gewoon in amerika naar een nummer bellen?
Wij hebben de tickets gewoon thuis uitgeprint.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 06:09 schreef spooky1234 het volgende:
[..]
Gewoon op de website.. http://alcatrazcruises.com/
Met je creditcard boeken... tot een paar dagen ervoor kan je gewoon kaarten vinden alleen zijn earybird en nighttour vaak eerder volgeboekt. Vergeet het niet ongeveer een uur van tevoren op te halen bij de balie, anders kunnen ze het alsnog doorverkopen en je bent je geld kwijt.
Des te indrukwekkender dat het een natuurverschijnsel is ipv man-made, toch?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:28 schreef exode het volgende:
De nationale parken waren waanzinnig! Vooral de zwaardere hikes waren mooi. Bryce vond ik wat tegenvallen, daar kreeg ik echt een Efteling gevoel.
hehe, daarvan kun je bijna op en neerquote:Op donderdag 21 augustus 2008 04:32 schreef WooZ het volgende:
Ik ben net in Seattle aangekomen, na een 6.5u (!!!) durende busreis van Vancouver *grom*
En het regent
Maar ik zit wel lekke rin het centrum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |