Over welke stranden heb je het? Californië is nogal grootquote:Op dinsdag 8 april 2008 15:13 schreef Lassekjus het volgende:
Je ziet nooit mensen op het strand in california liggen? Hoe komt dit?
Zijn er ook stranden waar leuke strandtentjes zijn waar je lekker kan eten enzo?
In SF zelf wil ze niet rijden denk ik. Maar ze gaat met dr broer een roadtrip houden naar Los Angelos en dan is het wel leuk om ook een stuk te rijden.quote:Op donderdag 10 april 2008 20:30 schreef Vitamine_C het volgende:
Ja dat mag.
Of je in San Francisco wilt rijden als je pas net je rijbewijs gehaald hebt is een andere vraag![]()
Hey heyquote:Op dinsdag 8 april 2008 21:38 schreef zjroentje het volgende:
Ga hoogstwaarschijnlijk deze zomer voor 2,5 week naar Califiornie (als het toch niet Hong Kong wordt). Vliegen dan naar LA en daar een auto huren. Is het gemakkelijk om daar ter plekke slaapplaatsen te regelen (bijvoorbeeld motels), of kan ik dat beter vanuit Nederland alvast regelen. En aan welke prijzen moet ik bij een motel denken. Alvast bedankt.
Je kan beter Yosemite doen, daar heb je namelijk ook de grote sequioa bomen, en zelfs degene waar je vroeger met de auto doorheen kon. Ben inmiddels in beide parken geweest en zou echt voor Yosemite gaan.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:11 schreef zjroentje het volgende:
Yosemite slaan wij helaas over, gaan wel naar Sequioa NP (Bassie en Adriaan bomen ftw!!1).
Vorige week tickets naar LA geboekt en alvast het eerste hostel in LA. Komende tijd accomodaties gaan boeken in San Fransisco, Las Vegas en San Diego.
Nog een vraagje. Na Las Vegas gaan we richting Bryce Canyon en Zion NP . Hoe kunnen we dit het beste met accomodatie doen? Ik dacht zelf aan het hotel/motel in Cedar City, of heeft iemand anders nog wat tips.
Of in Springdale vlak bij de westelijke ingang van Zion NP.quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:11 schreef zjroentje het volgende:
Nog een vraagje. Na Las Vegas gaan we richting Bryce Canyon en Zion NP . Hoe kunnen we dit het beste met accomodatie doen? Ik dacht zelf aan het hotel/motel in Cedar City, of heeft iemand anders nog wat tips.
We kunnen helaas niet echt lang in 1 van deze parken brengen. Vertrekken 's ochtends in San Fransisco en rijden dan naar het park, dus we hebben in feite maar een dikke halve dag ofzo. Is Yosemite dan goed te doen, of zonde van de moeite omdat het te kort is?quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:03 schreef Pat-man het volgende:
[..]
Je kan beter Yosemite doen, daar heb je namelijk ook de grote sequioa bomen, en zelfs degene waar je vroeger met de auto doorheen kon. Ben inmiddels in beide parken geweest en zou echt voor Yosemite gaan.
Hebben jullie vooraf daar iets geboekt, of ter plaatste iets gezocht?quote:Cedar City is inderdaad beste optie. Is een leuk klein plaatsje en ligt het dichste bij. Prijzen vielen daar in 2004 ook nog wel mee (eind juni).
Ziet er mooi uit, alleen ietwat boven ons budget.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:11 schreef fanneke het volgende:
[..]
Of in Springdale vlak bij de westelijke ingang van Zion NP.
Ik heb zelf een paar keer overnacht in de Pioneer Lodge. Zit ook nog een leuk restaurantje bij.
http://www.pioneerlodge.com/
Afstand (LV-Zion) is best te doen in 1 dag.
Dan zou ik het overslaan. Voor Yosemite moet je zeker 2 dagen uittrekken, het is daar schitterend.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:17 schreef zjroentje het volgende:
We kunnen helaas niet echt lang in 1 van deze parken brengen. Vertrekken 's ochtends in San Fransisco en rijden dan naar het park, dus we hebben in feite maar een dikke halve dag ofzo. Is Yosemite dan goed te doen, of zonde van de moeite omdat het te kort is?
Zoiets dachten wij ook al, dat het zonde was om een halve dag in Yosemite door te brengen.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:25 schreef fanneke het volgende:
[..]
Dan zou ik het overslaan. Voor Yosemite moet je zeker 2 dagen uittrekken, het is daar schitterend.
Doe dan Kings Canyon/Sequoia NP, alhoewel ik niet precies weet waar jullie vanuit San Francisco heen gaan.
Ah ok. Dat is opzich nog wel ruim dan. Met een hele dag kan je voldoende zien in Bryce Canyon.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:46 schreef zjroentje het volgende:
Helaas geen kamperen dit jaar, voor de allereerste keer.
Plan is om vanuit Vegas naar Cedar City te rijden en de dag erna naar Zion NP, weer terug naar Cedar City. En de volgende dag naar Bryce Canyon en weer terug. Dus beide parken een hele dag.
Lijkt me niet echt praktisch om ook nog tent + luchtbed + slaapzak en verdere toebehoren mee te gaan nemen in het vliegtuig.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:55 schreef MrX1982 het volgende:
Kamperen is wel het allergoedkoopste maar als je dat niet gaat doen heb je daar niet zoveel aan.
Ik heb het vorig jaar wel gedaan en ben het dit jaar weer van plan. Tent, luchtbed en slaapzak mee en de rest daar gekocht.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:57 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt praktisch om ook nog tent + luchtbed + slaapzak en verdere toebehoren mee te gaan nemen in het vliegtuig.
Ik heb zelf wel Yosemite in 1 dag gedaan. Natuurlijk is het leuker om in 2 dagen te doen, maar ook wij zaten (ondanks de reis van 3 maanden) aan een tijd gebonden.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:17 schreef zjroentje het volgende:
[..]
We kunnen helaas niet echt lang in 1 van deze parken brengen. Vertrekken 's ochtends in San Fransisco en rijden dan naar het park, dus we hebben in feite maar een dikke halve dag ofzo. Is Yosemite dan goed te doen, of zonde van de moeite omdat het te kort is?
[..]
Hebben jullie vooraf daar iets geboekt, of ter plaatste iets gezocht?
Hebben jullie dan ook in de zomer rondgetrokken, want de tips die ik kreeg was op gewoon vooraf toch maar te boeken, aangezien het voor de Amerikanen dan ook vakantie is.quote:Op woensdag 23 april 2008 09:31 schreef Pat-man het volgende:
Cedar City is inderdaad voor een lager budget een stuk beter dan aan het begin van een park te zitten. Scheelt soms wel meer dan de helft van de kosten. Hebben niets van tevoren geboekt, 3 maanden lang gewoon van motel naar motel gereden. Geeft je wat vrijheid m.b.t. je planning.
Absoluut niet mee eens. Je kunt beter Yosemite 1 dag doen dan Kings Canyon/ Sequioa 1 dag. Ik vond Kings Canyon/Sequioa niet echt bijzonder en Yosemite is gewoon mooi. Als je daar vroeg bent kun je zeker weten wel 2 kortere trails lopen met mooie uitzichten. OK, je hebt niet de ultieme Yosemite experience, maar iedere minuut die je daar kunt spenderen is beter dan die in Kings Canyon en Sequioa. Die bomen staan ook in Yosemite, maar dan iets kleiner.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:32 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Zoiets dachten wij ook al, dat het zonde was om een halve dag in Yosemite door te brengen.
Vanuit San Fransisco rijden we richting Las Vegas, dus dat ligt wel aardig op de route.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |