Ja die werkt prima. Geheugenkaartjes zijn niet regiogebonden. De reden dat er (Japan) achter staat, is omdat de Kingstons uit Japan superkaartjes zijn, en die uit Taiwan een stuk slechter zijn. Met die Taiwanese kaartjes zijn er nog wel eens vastlopers.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 23:26 schreef emokid het volgende:
ccc
Zal deze trouwens werken met de SuperCard DS, staat JAPAN bij wil geen gedoe met pal/ntsc
Je zou in de winkel een Maglite kunnen kopen, dat zijn vrij felle en goede zaklampen met een knuppelfunctie in een. Eentje die politie en bewakers gebruiken zeg maar. Met het handvat sla je iemand knock out en met het lichtje kan je alles lekker zienquote:Op zaterdag 8 maart 2008 23:45 schreef Asgard het volgende:
Weet iemand trouwens of die zaklampjes daar goed zijn?
Ik zoek eentje die best fel is, dus voor buiten gebruik waar er geen straatverlichting is. Ik moet er toch eentje hebben voor in de zomervakantie. Kan ik daar eentje halen of ben ik een winkel beter uit?
In de jaren 90 jaquote:Op zondag 9 maart 2008 00:52 schreef Phaelanx_NL het volgende:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4769
Deze is wel leuk.
ze zijn prijzig ja, maar van onwijs goeie kwaliteitquote:Op zondag 9 maart 2008 00:22 schreef Asgard het volgende:
Ok thanks beide
Het probleem is juist bij Dealextreme dat ze er zat hebben.. Bos bomen enz.
Maari k ga wel ff langs de winkel denk ik.
Die Maglites zijn duur of niet? :p
Hongkong!quote:Op zondag 9 maart 2008 09:35 schreef SoupNazi het volgende:
Hoe kan het dat het daar zo goedkoop is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |