Was ook mijn eerste gedachte, maar volgens mij is die niet verder gegaan dan Australië/Tasmanië of daar ergens... verder ken ik weinig ontdekkingsreizigersquote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:41 schreef ChrisJX het volgende:
Abel Tasman?
nee het was iets eerder. de reis duurde van 1598 tot 1601.quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:43 schreef qonmann het volgende:
de velde ook nog ..maar of dat de eerste is ?
Daar dacht ik nog aan, maar ik dacht dat hij op de terugreis van zijn Nova Zembla-avontuur was gestorven...quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:43 schreef Neleos het volgende:
Willem Barendtz?
da's geen ontdekkingsreiziger toch?quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:47 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Daar dacht ik nog aan, maar ik dacht dat hij op de terugreis van zijn Nova Zembla-avontuur was gestorven...
Coen?
Mapani +2quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:54 schreef Mapani het volgende:
Olivier van Noort
ik ken hem van de Olivier van Noortstraatquote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:55 schreef starla het volgende:
[..]
echt nog noooooooooooooooit van gehoord
ik geef de geschiedenislessen de schuldquote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:57 schreef ChrisJX het volgende:
Dan ga je je toch afvragen waar het misgaat. We kennen de meest vreemde personen, maar de eerste Nederlander die de wereld rondvoer is me volstrekt onbekend
ik wist dat zijn achternaam een windrichting was...daar is ook alles mee gezegd...quote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:57 schreef ChrisJX het volgende:
Dan ga je je toch afvragen waar het misgaat. We kennen de meest vreemde personen, maar de eerste Nederlander die de wereld rondvoer is me volstrekt onbekend
laamaaaquote:Op zaterdag 8 maart 2008 17:59 schreef rosaatje het volgende:
[..]
ik wist dat zijn achternaam een windrichting was...daar is ook alles mee gezegd...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |