quote:Op maandag 17 maart 2008 00:52 schreef djnospinzone het volgende:
Kunnen die ajacieden niet eens een keer wat anders bedenken dan een Heitinga usericon?
Nee Jamie Lidell is lekker spannendquote:Op maandag 17 maart 2008 00:52 schreef djnospinzone het volgende:
Kunnen die ajacieden niet eens een keer wat anders bedenken dan een Heitinga usericon?
Ben bang dat je best wel eens gelijk kan krijgen. Als Ajax m wel wint, zie ik ze die andere uitwedstrijden ook nog wel winnen, om het vervolgens geheel in stijl thuis tegen De Graafschap te verkloten.quote:Op maandag 17 maart 2008 00:50 schreef venomsnake het volgende:
PSV gaan fijn lopen counteren.
Laat ze daar nu net goed in zijn.
Kortom: 2-0
1x Farfan
1x Bakkal
Perez is gewoon niet in vorm, hij heeft er 1,5 week uitgelegen met griep.quote:Op maandag 17 maart 2008 01:06 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Ben bang dat je best wel eens gelijk kan krijgen. Als Ajax m wel wint, zie ik ze die andere uitwedstrijden ook nog wel winnen, om het vervolgens geheel in stijl thuis tegen De Graafschap te verkloten.![]()
Hoop dat Gabri en De Jong niet allebei geblesseerd zijn voor woensdag anders krijg je zo'n gaar middenveld met![]()
Perez
![]()
quote:Op maandag 17 maart 2008 00:52 schreef djnospinzone het volgende:
Kunnen die ajacieden niet eens een keer wat anders bedenken dan een Heitinga usericon?
SJONNIE IS EEN HELD JAH!!!!quote:Op maandag 17 maart 2008 00:52 schreef djnospinzone het volgende:
Kunnen die ajacieden niet eens een keer wat anders bedenken dan een Heitinga usericon?
Lijkt me niet echt relevant of ie spannend is. Maar ik ben iig niet een van de 753 fokkers met een Lidell-icon, of wel?quote:
Wel een van de 10000 users die denken dan een Die-jee iets stoers is, de talentloze muziek van een ander draaiende rukkersquote:Op maandag 17 maart 2008 11:20 schreef djnospinzone het volgende:
[..]
Lijkt me niet echt relevant of ie spannend is. Maar ik ben iig niet een van de 753 fokkers met een Lidell-icon, of wel?
quote:Op maandag 17 maart 2008 11:22 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Wel een van de 10000 users die denken dan een Die-jee iets stoers is, de talentloze muziek van een ander draaiende rukkers.
Oj jee, we gaan weer lekker offtopic, kijk even naar de usernaam voor je blaat ok?quote:Op maandag 17 maart 2008 11:25 schreef Juweel het volgende:
[..]
![]()
Je weet niet eens waar je het over hebt, Jamie Lidell maakt zélf muziek
quote:Op maandag 17 maart 2008 11:25 schreef Juweel het volgende:
[..]
![]()
Je weet zelf niet eens waar je het over hebt, Jamie Lidell maakt zélf muziek
Die twee users in dit topic?quote:Op maandag 17 maart 2008 00:52 schreef djnospinzone het volgende:
Kunnen die ajacieden niet eens een keer wat anders bedenken dan een Heitinga usericon?
Perez/Davids/Lindgren/Urbyquote:Op maandag 17 maart 2008 11:37 schreef ruud.nl het volgende:
Heeft Ajax eigenlijk nog wel middenvelders die een beetje fit zijn?
quote:Op maandag 17 maart 2008 11:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oj jee, we gaan weer lekker offtopic, kijk even naar de usernaam voor je blaat ok?
quote:I'm the motherfucking Bill O'Reilly of this Hiphop shit... give it up for my DJ No Spin Zoooone
Terugvindpost!quote:Op maandag 17 maart 2008 00:00 schreef jorienvdherik het volgende:
Ik ga hem zeker kijken, hopelijk met een relaxt gevoel, dat wij dag er voor al beker finale gehaald hebben.
hoop op een mooie voorbeschouwing met wim kieft
En de stille kracht Heitingaquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |