Chips je hebt gelijkquote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:33 schreef Disana het volgende:
Even de taalpurist uithangen hoor:
Het is 'begeleid wonen'.
Want het is het wonen dat wordt begeleid. Het wonen zelf is niet begeleidend want het begeleidt niet
Het is toch duidelijk wat er gebeurt.... Brian die zich afzijdig houdt.... voor mij is het een teken dat Mike het vieze klusje moet opknappen om Huub over de schreef te laten gaan. Mikey zou er toch alles aan doen om Huub 2 ton boete te laten krijgen? Ik hoorde Huub ok uitspreken dat Mike een beschermde status heeft maar dat Huub daar schijt aan had. Het is Mike die de winst voor Brian belangrijker vind dan z'n eigen toekomst. Hoe dom kun je dan zijn? Denkt ie dat Brian er straks nog voor hem is als DGK is gestopt? De febo is de promotiemachine voor Brian. De rest moet zichzelf maar redden.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:37 schreef Leandra het volgende:
[..]
Juist daarom is vooral de Febo te verwijten dat er gebeurt wat er gebeurt, en is het enorm triest dat Huub zo mag gaan lopen treiteren tegen iemand die, eigen schuld of niet, niet (meer) de verstandelijke vermogens heeft die nodig zijn om zich zelfstandig te handhaven, ongeacht of dit in de villa of in de maatschappij betreft.
min end.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:38 schreef Prospera het volgende:
Modje aanwezig om TT te veranderen??
En wat fluisterde Charlotte nou in Amanda's oor voordat ze zei 'ik kan niet alles zeggen'?quote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:54 schreef beequeen het volgende:
Amanda is zo moe va de behandeling, ze gaat vragen of ze een uurtje mag slapen. Het moet toch niet gekker worden als dat idd mag. Zal wel weer off stream mogen.
Slijmlotte: Ga maar lekker slapen Aman.![]()
Ik verstond ook alleen dat laatste, sorry.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 14:59 schreef Marrije het volgende:
En wat fluisterde Charlotte nou in Amanda's oor voordat ze zei 'ik kan niet alles zeggen'?
Ik ben al lang blij dat ze off stream is!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:00 schreef beequeen het volgende:
Amanda haalt de kussens van het bed en zegt dat ze gaat plassen.....weg streams. Wat zei ik, die gaat gewoon slapen zelfs zonder het te vragen.
Wat maakt het uit ze maakt toch geen TV. Van TV maken zijn die twee allang ontslagen. Ze hoeven alleen maar aanwezig te zijn tot het einde van de show. Pas als de plasma zegt dat ze iets moeten doen dan komen ze in aktie.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:00 schreef beequeen het volgende:
Amanda haalt de kussens van het bed en zegt dat ze gaat plassen.....weg streams. Wat zei ik, die gaat gewoon slapen zelfs zonder het te vragen.
Heb je ook gelijk in maar het gaat mij om het principe. Ik kan me nog steeds druk maken over de ongelijke behandeling, maar ik alleen mezelf ermee. De FEBO heeft schijt aan Lookies.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:04 schreef marky het volgende:
Wat maakt het uit ze maakt toch geen TV. Van TV maken zijn die twee allang ontslagen. Ze hoeven alleen maar aanwezig te zijn tot het einde van de show. Pas als de plasma zegt dat ze iets moeten doen dan komen ze in aktie.
Dat zou Huub ook eens moeten doen, maar ja, dat is een strebertje, dus die kan niet zolang wachten.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:04 schreef marky het volgende:
[..]
Wat maakt het uit ze maakt toch geen TV. Van TV maken zijn die twee allang ontslagen. Ze hoeven alleen maar aanwezig te zijn tot het einde van de show. Pas als de plasma zegt dat ze iets moeten doen dan komen ze in aktie.
We voeden ze ook wel hoor, door het steeds over de paupers te hebben.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Heb je ook gelijk in maar het gaat mij om het principe. Ik kan me nog steeds druk maken over de ongelijke behandeling, maar ik alleen mezelf ermee. De FEBO heeft schijt aan Lookies.
Dank jequote:
Idd een afspiegeling vd maatschappij (ook een gesloten inrichting met een gevoel van vrijheidquote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:21 schreef Prospera het volgende:
[..]
Dank je![]()
Het is toch een privé kliniek met een hek erom heen, waar ik me bezorg om maak is dat ze op 22 mei die hekken openzetten.
Zal toch wel loslopen (letterlijk)? Ze worden ook vast niet gelijk in het diepe gegooid.....quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:21 schreef Prospera het volgende:
[..]
Dank je![]()
Het is toch een privé kliniek met een hek erom heen, waar ik me bezorg om maak is dat ze op 22 mei die hekken openzetten.
Dat is wel het laatste waar ik me zorgen om maak, zal allemaal wel loslopen denk ik zo. Wat het posten over die paupers aangaat, dat doe ik bijna niet meer. Ik kan nauwelijks nog naar die 2 luisteren, met name die rat met zijn glijstem.quote:Op vrijdag 7 maart 2008 15:21 schreef Prospera het volgende:
Dank je![]()
Het is toch een privé kliniek met een hek erom heen, waar ik me bezorg om maak is dat ze op 22 mei die hekken openzetten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |