Eibertquote:Op vrijdag 7 maart 2008 09:29 schreef Deansensitized het volgende:
Ook goed, als het maar een bakje is
Yenice
[gave naam trouwens!]
Heb precies hetzelfde. Maar gelukkig is het na vandaag weekend!quote:Op vrijdag 7 maart 2008 09:58 schreef Muncky het volgende:
Goedesmorgens!! Heb nu al geen zin meer haha..
Zelfde als vorige week jammer genoegquote:
En een uitgebreide review voor ons schrijvenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 09:44 schreef Goover het volgende:
Goedemorgen!
Gisteren was het droog, bedankt voor het duimen! Nu vanavond nog!
Hier eten we paaseieren om de dag door te komen, ik ben er nog steeds niet achter welke nou de lekkerste zijnMiss maar eens papiertjes op gaan plakken en er bij schrijven
![]()
Nah, ik moet ook nog werkenquote:Op vrijdag 7 maart 2008 10:40 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
En een uitgebreide review voor ons schrijven
Wij eten hier ook al wekenlang van die chocolade eitjes, van de C1000
Gewoon van die massiefe, geen fratsen met praliné vulling enzo.
Bij de overheid ga je ook eerst op een grote stapel : "Nog te doen" en die legen ze 1 keer per weekquote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:03 schreef Mike.Strutter het volgende:
Ik heb tot nu toe een heel lijst met bedrijven opgevraagdslome overheids instanties kunnen mij natuurlijk niet gelijk helpen.
Ik loop ook stage bij een overheidsinstellingquote:Op vrijdag 7 maart 2008 11:28 schreef Deansensitized het volgende:
Vraag Marloes eens hoe dat gaat, die werkt bij de gemeente
Succes Yenice!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |