abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_57198524
Gast ik snpa wel dat ze niet praat, jij bent de hele tijd aan het praten. Ik was halverwege je post en toen had ik geen zin meer om het door te lezen, ik snap dus wel dat ze niet zoveel praat.
I killed. But I didn't just kill fifty, I didn't kill a hundred. I killed TEN thousand! And I was good at it. It wasn't for vengeance, it wasn't for greed. It was because...I liked it
Let us leave, no trace of tears upon our dead faces
pi_57198530
quote:
Op donderdag 6 maart 2008 15:19 schreef -moppie- het volgende:
Geen zin om te lezen
Doen, is een leuk verhaal
pi_57198531
Hou je bek eens
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:37:21 #29
90563 luciferist
proud owner of a penis
pi_57198533
je moet gewoon die stilte langer laten duren dan praten ze vanzelf.
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:37:49 #30
127956 Robbiej
Hit any user to continue.
pi_57198545
Maar goed ook.. wat een bitch zeg.. je hebt je best gedaan blijkt maar.
I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.
pi_57198547
Mooi verhaal man, geweldig beschreven
Jammer van de afloop
Other than that, it's just a piece of crap.
The only thing I shred is cheese when I'm eating taco's.
pi_57198563
Als je net zoveel schrijft als dat je lult snap ik wel dat ze geen kans kreeg
pi_57198593
Een beetje, het verslechtert snel, en domme grappen
† The 3 Kings †
pi_57198610
Het was een ronduit episch verhaal.
deal with it
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:40:09 #35
57340 dabadbass
@Whitehouse.gov
pi_57198616
Hahaha ik vond het een fantastisch verhaal, plant is een foto van haar hier?
ontopic: ik denk ook niet dat het wat zal worden, zou ze te nerveus geweest zijn? ze reist natuurlijk niet voor niets 1 uur met de trein...
"Niets smeedt twee mensen zo aaneen als kwaadspreken over een derde"
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:40:10 #36
127275 AMS_FUE_Reggaeton
!Nobody can play this¡
pi_57198617
quote:
Op donderdag 6 maart 2008 15:17 schreef Armoed het volgende:
Klacht: zie TT

Samenvatting: zie TT

Dus ik heb zo'n meisje al 6 jaar op mijn MSN (van toen ik nog rond de 12 jaar zat en n00b was en mijn enige manier van contact met meisjes uit school/MSN bestond ) en al heel lang niet meer met haar gepraat (4 jaar geleden heel veel) en ik kwam plotseling nog oude gesprekken van ons tegen toendat ik mijn computer aan het opruimen was. Ik dacht "Leuk!" en ging ze doorlezen en ze waren idd best grappig. Dus ik tegen het meisje in kwestie die toen toevallig online was (jaja, al heel lang niet meer gesproken en nog steeds op MSN ) "Hey ik heb nog oude gesprekken van ons gevonden blahblah" dus ik haar sturen, allemaal leuk enzo. Toen zijn we weer wat meer gaan praten en na een tijdje dacht ik "Hmm, ze lijkt me best interessant" dus ik stelde voor om af te spreken. En dat doen we dus ook.

Dus ik gisteren naar het station (ze moet 1 uur met de trein reizen om naar mij te komen en nog een stukje met de bus, dus dat vond ik sowieso al lief/leuk van haar dat ze dat deed), te laat overigens omdat mevrouw tegen mij zegt dat ze de trein van 14:10 pakt en vervolgens mij SMSt dat ze die van 13:45 heeft (waar ik pas om 14:10 achterkwam toen ik uit de douche kwam ). Dus loop ik naar het station na een bloedbad aangericht te hebben omdat ik me in een tijdspan van 3 minuten helemaal geschoren heb. Ik had dr al ge-SMSt dat ze mijn kant op moest lopen omdat we naar de stad gingen en dat een stukje terug was, dus zie ik ze bij het stoplicht staan. Ik had al wel foto's van haar maar alleen van het gezicht, dus ik vreesde het ergste maar dat was blijkbaar helemaal niet nodig omdat ze een leuk figuur had en een lekker kontje en met dr gezicht was ook niets mis.

Dus wij begroeten elkaar, ik met de grootste smile op mijn bek die ik anatomisch gezien kan creeëren en zij met een glimlach. Ik vroeg hoe dr reis was en begon gelijk tegen haar te praten (ze was immers 25 minuten te vroeg maar ik dacht dat ze het misschien zou zien als ik die 25 minuten te laat ben, dus ik dacht ik maak er geen probleem van) en vertel hoe mijn tante zich doodschrok toen ik met een bloederig gezicht de badkamer uitkwam (dat laat natuurlijk geen perfecte zachte huid achter dus ik dacht ik geef een reden mocht ze het zich afvragen) en ik me 'nog nooit zo snel geschoren had' en trok wat vergelijkingen met wat bekende horrorfilms. Maar goed, daar kan ze niet veel mee (ik zie ze niet beginnen 'o ik heb ook altijd van dat razorburn als ik mijn schaamlippen scheer etc.) dus ik ga over op 'ben je al eens in Breda geweest?' waarop ze 'nee' antwoordt en zegt dat ze naar de wc moet. Ik zeg haar waar de eerste wc is en we lopen daarnaartoe. Dan komen we bij het stoplicht en er stond al iemand te wachten, dus ik druk niet op het knopje. Komt er een (oude) man aan en die drukt op het knopje en zegt tegen mij: "Andes doe tie ut nie hoor ". De man was in een goed humeur en ik ook, dus ik zeg terug: "Ja ik dacht ik bespaar energie door te wachten totdat u erop drukt " en de man lacht terug en ik lach terug en mijn date lacht ook. Dat waren de eerste 5 minuten.

MAAR DAARNA. Blijkbaar weet mijn date niet goed hoe ze moet terugpraten. Ik bleef maar onderwerpen geven (nee niet politiek/studie/weer enzo ) maar je toch met het grootste gemak op door kan praten. Dat werkte niet, dus ging ik maar over op vragen stellen. Toendat een vreselijk beeld zich op mijn retina's brandde zag ik mijn kans schoon om hierover een vraag te stellen:

Ik: "Hier lopen trouwens wel veel wervers rond... Hebben jullie dat in Limburg ( ) ook?"
Zij: "Nee"

Cute.

Ik: "Normaal zie je hier trouwens op elke hoek een figuur met gouden tanden muziek maken met zijn koffer open voor kleingeld "
Zij: "Ja bij ons heb je een figuur in de stad lopen die denkt dat hij Jezus is"

Nadat ik mijn komende immense vreugdeuitbarsting al snel kon reduceren tot een innerlijke stem die "HET PRAAAT" riep en ik alle dopamine in mijn bloed onder controle had zodat ik bij bewustzijn kon blijven omdat ik dacht dat ik nu een verhaal kreeg werd ik met mijn neus (en tevens ook de rest van mijn gezicht) op de feiten geramd dat er geen verhaal kwam.

Ik: "Haha cool, hoezo?"
Zij: "Nou gewoon"



Ik: "Ik kom een keertje naar [haar woonplaats] dan "
Zij: Haha



Loopt er ook nog een typical breezerslet in de tegenovergestelde richting van ons op hakken en die misstapt en pleurt bijna op haar lipglossbek. Recht voor mijn neus. Waarop ik dus nog tegen mijn date zeg: "Ik wist niet dat meisjes zo letterlijk voor mij vielen" waarop ze reageert met glimlach: "Droom verder". Hoe is dat niet grappig? Dat is hetzelfde als wanneer je naar de bioscoop gaat en iemand een opmerking maakt over hoe dat de vloer zo plakt. Dan moet je ook gewoon zeggen "Ja het ging ernaast, sorry". Dat zijn van die epic momenten en zij is niet onder de indruk

Maar goed, wij dus naar McDonalds (die in de karnemelkstraat voor degenen die bekend zijn met Breda), zij naar de wc en wij naar de Australian (ijssalon) die daar vlak op de hoek zit. Mijn date steekt echter net op dat moment een sigaret op ( ) en kan dus niet mee naar binnen.

Ik: "Ik bestel wel voor je, wat wil je?"
Zij: "Wat hebben ze allemaal?"

die had ik kunnen zien aankomen. Maar zo goed als ik ben draai ik mezelf om naar het bord met de smaken (ik stond half binnen) en vertaal de smaken ter plekke (want jeugd en kennis van de Engelse taal tegenwoordig ).

Ik: "Aardbei, chocola, hazelnoot, [rest van de smaken]"
Zij: "Verzin maar wat"



Ik: "Haha ok, hoeveel bollen wil je?"
Zij: *kijkt bedenkelijk*
Ik: "Of mag ik dat ook verzinnen?"
Zij: "Ja is goed"



Dus ik bestel 2 bollen, chocolade (want dat is altijd raak) en aardbeien. Terwijl ik bestelde raceten er allerlei doemscenario's door mijn hoofd waar mijn date op de grond ligt te creperen omdat ze allergisch is voor aardbeien en dit vergat te vertellen ( ), ik betaal haar ijsje (kom op, eerst reist ze meer dan een uur met de trein naar mij na school en moet ze ook nog eens wachten (ookal was dat niet mijn schuld )) en we zouden naar de V&D gaan om thee te drinken. Probleem is dat we de verkeerde kant opliepen, dus:

Ik: "Wou je nog naar de V&D trouwens?"
Zij: "Ja"
Ik: "Dat is trouwens de andere kant op"
Zij: "Naja maakt niet uit"
Ik: "Haha ok dan lopen we een rondje, kan je gelijk de winkels hier zien"

Dus ik verder over allerlei onderwerpen waar zo makkelijk op door te praten is dat een doofstomme nog wel zou reageren, maar nee. Lichamelijk was het ook totaal dood, alhoewel ik haar genoeg aanraakte (niet op die manier, als in schouder, bovenarmen, onderrug (bv wanneer we door een deur gingen), bovenrug etc.) liet een antwoord op zich wachten zoals een antwoord dat doet wanneer je een kleuter vraagt wat de relativiteitstheorie inhoudt. Dan trek ik mijn handschoenen aan (want ijs is koud, ookal zat het weer mee) en toen gebeurde er een wonder:

Zij: "Ga je met handschoenen ijs eten?" (ik had het in een bekertje en zo'n houten 'lepel')

de endorphines schoten door mijn lijf zoals mijn sperma dat tegelijkertijd deed door mijn schacht op dit orgasmisch moment van communicatie.

Ik: "Haha ja ik ben echt een koulijer, maar ik heb dat van mijn vader die is dat ook... Doet ook alles met handschoenen"
Zij: "Is dat niet moeilijk eten?"
Ik: "Nee hoor ik heb veel oefening gehad met dingen met handschoenen aandoen rits van mijn jas, schoenveters strikken enzovoorts"
Zij: "Ok"

Toen wilde ik zeggen "Heb jij geen koude handen?" en een hand van haar ff vastpakken ( ), maar mevrouw had beide handen in haar zakken (en trouwens ook een das voor haar hele hals/kin en ze was toch al niet zo expressief en redelijk apatisch qua gezichtsuitdrukkingen) waarop ik heel geslepen antwoordde met "heb jij geen handschoenen aan?". Toendat ik dit zei was ik vrij zeker dat ze haar handen uit haar zakken zou halen, want dat is de normale reactie. En dat deed ze gelukkig ook (zou er ook nogeens bij moeten komen ) waarop ik antwoordde met "Heb jij geen koude handen dan?" en pakte ik haar hand vast. Nou

Zij: "Jawel maar ik vind het niet echt erg... Ik vind het altijd wel grappig hoe je handen dan helemaal rood en blauw verkleuren"

Ik kon hier natuurlijk ook normaal op reageren, met een "ooooooooooook...?" of een "tsja ieder zijn ding" maar de goedzak die ik ben hielp haar:

Ik: "Haha ja best raar hoe dat kan he (niet echt, maar goed), er is ook zo'n ziekte, de ziekte van Raynaud geloof ik dan worden je handen helemaal geel omdat je bloedvaten dan afgekneld raken, dan krijg je ipv smurfhanden chineeshanden !1!1!!!1!11eins!1!!!"
Zij: "Oooooooook...?"

Pwnt

Dus wij lopen een rondje en naar de V&D waar het standaardpatroon van ik-praat-jij-gaat-er-niet-op-in-dus-ik-praat-meer-in-de-hoop-dat-jij-iets-hoort-van-"Hey, daar kan ik op doorpraten"-maar-dat-gebeurt-nooit zich herhaalt. Dus we willen het andere gedeelte van de stad inlopen, staat daar een of andere vent in een auto dwars voor de 'ingang' van die straat en blokkeert hij de straat met een big smile op zijn gezicht. Terwijl ik richting die straat loop zie ik ook nog 2 oudere vrouwen tegen elkaar praten: "Moet je dat bakkes zien" die er blijkbaar niet langs durfden in de hoop dat hij gas bij zou zetten. Er liepen echter wel mensen achter en voor de auto langs dus ik ga demonstratief aan de kant van de auto lopen (de linkerkant, eerst liep ik rechts) en leid mijn date met mijn arm op haar onderrug erlangs. Dit beschermende alpha gedrag moet toch wel bonuspunten zijn maar nee, geen enkele reactie. Noppes. Dus ik grap erover: "Ik weet niet wat hij gebruikt heeft maar ik heb er daar 2 van nodig". Ze negeert dit letterlijk (of hoorde dit niet, ze weet dat ik niet drink/rook/gebruik ( ) dus ik denk niet dat ze dit serieus opvatte) en we lopen verder naar de V&D waar het patroon zich blijft herhalen. En ja, ik geef haar toch echt wel de kans om te praten. We lopen ook nog eens flink veel roltrappen op waar ik telkens demonstratief 1 trede hoger ga staan om haar te plagen, wat ze wel merkt maar verder niets mee doet. Ik nodigde haar echt non-verbaal uit om dan terug te plagen en weer een trede hoger te gaan staan. Sure, het hoeft niet iemand te zijn met hetzelfde niveau van speelsheid als dat van een kleuter tijdens speelkwartier, maar kom op. Bij de V&D, thee drinken (waar ze een sigaret opstak vlak onder een bord 'Verboden te roken', ik wachtte maar totdat een vrouw naast mij er iets van zei) en praten. Ik zette mijn geheime praatwapen in (huisdieren) en we hadden best een goed gesprek, waar we elkaar filmpjes lieten zien van onze huisdieren op onze telefoons (en die van mij was trouwens ongeveer 8x zo duur ). Dus wij naar huis, een film kijken, ik dacht 'tsjakka'

Komen we thuis, doet ze haar schoenen niet uit. "Doe je schoenen maar daar uit" "Nee". Wtf? Dus wij naar de zolder (die trouwens keurig opgeruimd is) en ik trek de slaapbank uit en hang tegen wat kussens aan. Mijn date gaat op de zijkant van de slaapbank zitten. Ik overwoog om haar uit te nodigen om bij mij te komen zitten/hangen/liggen/whatever maar die schoenen. Dus ik: "doe je je schoenen uit of niet? anders wordt de slaapbank vies" waarop zij: "ik blijf wel zitten".

Ik: "....heeft dat ook een reden waarom je je schoenen niet uitdoet?"
Zij: "Ik vind dat niet fijn ik weet niet"
Ik: (grappend) "Heb je daar professionele hulp voor gezocht? "
Zij: (bloedserieus) "Nee"
Ik: "Ok dan"

En we kijken de film en mevrouw blijft doodleuk op het bed zitten (met haar rug helemaal krom, nergens tegenaan leunend). Dat is natuurlijk niet goed voor haar rug, dus ik leg mijn hand op haar rug en wrijf erover en zeg: "krijg je zo geen last van je rug?" waarop zij: "Nee hoor". Toen gaf ik het op en heb de film afgekeken. Daarna haar met de auto naar het station gebracht en met haar meegelopen naar de trein, waar ze een sigaret opsteekt. Of dit nou een teken was van 'waag het niet me te zoenen' of 'ik wil gewoon roken zonder achterliggende betekenis' maakte me niet zoveel uit want ik wist al wat ik ging doen.

Ik: "Ey ik ben weg... Ik zie je ooit nog wel eens"
Zij: "Ok is goed, doei!"
Ik: "Later"


en toen thuis zat ik daar met mijn linkerhand
Samenvatting
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:41:26 #37
195039 Armoed
Cunning linguist
pi_57198648
Btw, ik heb haar 2 uur geleden nog ge-SMSt dat ik het gezellig vond gisteren omdat ze in het ergste geval ook gewoon heel verlegen kon zijn en bang was dat ze zweetvoeten had of whatever of er gewoon niet goed in was.

Krijg ik geen SMS terug
Well, I can take you far away, with my mind
pi_57198652
Echt prachtig dit
TS heeft nu eelt op zijn vingertjes
Al draagt een Rat een gouden ring, het is en blijft een lelijk ding, Daar komt de Rat uit de mouw, Dat is de Rat gevlooid, De Rat aanspreken De Rat beet hebben, De Rat binnen hebben, De Rat niet op je schouder laten
pi_57198655
Goed topic, terechte klacht.
All those moments will be lost, like tears in rain... Time to die.
pi_57198656
leuk verhaal
pi_57198664
ik heb het gelezen, al na dat ontmoeting kon je wel doorhebben dat ze geen interesse had hoor

of wat anderen zeggen, heeeeeel verlegen maja.. heb je ook niks an..
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:43:09 #42
195039 Armoed
Cunning linguist
pi_57198687
quote:
Op donderdag 6 maart 2008 15:40 schreef dabadbass het volgende:
Hahaha ik vond het een fantastisch verhaal, plant is een foto van haar hier?
ontopic: ik denk ook niet dat het wat zal worden, zou ze te nerveus geweest zijn? ze reist natuurlijk niet voor niets 1 uur met de trein...
Sorry geen foto ivm principes
Well, I can take you far away, with my mind
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:43:12 #43
44963 MadMarine
geregistreerde gek
pi_57198690
goed verhaal, lekker kort
OT: ze moet je niet, get over it.
ga maar even met die witte meneer mee...
[b]best bekeken topic, ooit[/b]
pi_57198696
quote:
Dus ik bestel 2 bollen, chocolade (want dat is altijd raak) en aardbeien.
Ja daar ga je dus al mis he.
Je moet nooit, ik herhaal, NOOIT aarbeien en chocola combineren man
Dat zijn verschillende prikkels en daar raken vrouwen helemaal van in de war!!!!!

Niks gek dat er verder niks uit kwam zeg. Wat zou jij denken als iemand je een ijs geeft met chocola EN aardbei! Het is of of, niet en en!!!

Dat je dat niet weet zeg
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:43:47 #45
13347 Nembrionic
AKQ Fundamentalist
pi_57198705
TS: ze vond je een eikel. Je viel tegen. Je lulde teveel en je grapjes waren lomp

"Ik wist niet dat meiden zo voor me vielen" is echt de grootste losergrap die denkbaar is
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
pi_57198721
Pracht verhaal
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:45:39 #47
8369 speknek
Another day another slay
pi_57198732
Mijn professionele profilersgeest heeft drie mogelijke profielen opgesteld aan de hand van dit verhaal.

1. Je bent een kansloze alto met een irritante stem (checkt fobo, lijkt mee te vallen)
2. Je date is eigenlijk heel intelligent en gesophisticeerd en ergerde zich dood aan je inhoudsloze geratel, de hele tijd zich afvragend wanneer je eens over politiek of wereldnieuws begon.
3. Je date is een vmbo breezah die de hele wereld stom vindt en dates zeker en toch zeker niet met jou gaat praten, alhoewel ze eigenlijk niet durft.
They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.
pi_57198742
Goed verzonnen.
pi_57198745
Misschien vondt ze haar ijsje niet lekker? .... "Ik wist niet dat meiden zo voor me vielen" .
“I'm in trouble because I'm normal and slightly arrogant. A lot of people don't like themselves and I happen to be totally in love with myself.”
  donderdag 6 maart 2008 @ 15:46:28 #50
160473 Rossoneri
Daar hoorden zij engelen zinge
pi_57198751
Damn wat een lang verhaal. Maar wel leuk om te lezen

Conclusie: Ze wil je niet (meer) Zoek het volgende msn sletje maar op
AJAX AJAX AJAX!!
PSN: Rossoneri15
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')