Dat hij alle nieuwsberichten achter elkaar plakt, tussendoor steeds 10 sec hard lacht en dan aan het einde in de camera zegt "wie zaait hier nu eigenlijk angst?". Dat zou wel een ultieme klassieker zijn zegquote:Op woensdag 5 maart 2008 21:59 schreef Cothen het volgende:
het zou me inderdaad niks verbazen als de film of geen drol voorstelt of dat het idd een hele goede 1 april grap is.
Hahaha, nee, Amerika zet gelijk 25 miljoen dollar op z'n hoofd, dead or alive. En je hebt blijkbaar ook nog nooit gehoord hoe rednecks over Osama praten.quote:Op woensdag 5 maart 2008 21:53 schreef DuTank het volgende:
Ik heb dat nog nooit gezien, dat als die Osama weer eens Amerika gaat dissen, dat er dan allemaal Amerikanen op straat een foto ofzo van die kerel gaan verbranden..![]()
Als je het temperament van amerikanen met dat van osama aanhangers vergelijk neem ik je niet serieus sorry.quote:Op woensdag 5 maart 2008 22:45 schreef Northside het volgende:
[..]
Hahaha, nee, Amerika zet gelijk 25 miljoen dollar op z'n hoofd, dead or alive. En je hebt blijkbaar ook nog nooit gehoord hoe rednecks over Osama praten.
Ik zie er nog weinig topics over .. dus baklap niet zo bijdehand ja.quote:Op woensdag 5 maart 2008 22:48 schreef IHVK het volgende:
Wat een origineel onderwerp heb je daar uitgekozen.
quote:Op woensdag 5 maart 2008 22:48 schreef IHVK het volgende:
Wat een origineel onderwerp heb je daar uitgekozen.
Idd gvd! Ik heb bewust gekeken of er over gezeikt werd, maar nee.quote:Op woensdag 5 maart 2008 22:48 schreef Demon_Hunter het volgende:
[..]
Ik zie er nog weinig topics over .. dus baklap niet zo bijdehand ja.
Ik ben geen Marokkaan. En die hele film kan mij echt aan mijn reet roesten.quote:Op woensdag 5 maart 2008 23:26 schreef deepart het volgende:
[..]
Dus jij bent ook zo'n marroc? Dat verklaard wel waarom je je zo kansloos loopt te verdedigen. Ben je ook zo'n tjappie die helemaal over de rooie is over de film van wilders? Terwijl niemand weet waar die film over gaat? Ik ben blij dat we hier in brabant nog niet echt veel last hebben van jou volk, gelukkig worden ze hier bij elke tent geweigerd.
Hier stopte ik met lezen...quote:Op woensdag 5 maart 2008 21:53 schreef DuTank het volgende:
Deed ik vroeger ook altijd, als ik mijn speentje niet kreeg, pakte ik mijn teddybeer en beet zijn hoofd eraf. Dat werkt niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er zijn er die zich gewoon normaal gedragen en met hollanders samen uitgaan die gezellig binnenkomen..quote:Op woensdag 5 maart 2008 23:29 schreef IHVK het volgende:
[..]
Ik ben geen Marokkaan. En die hele film kan mij echt aan mijn reet roesten.
En hoe weet je hoe het is, terwijl jij in Brabant woont? En vindt je het normaal dat een Marokkaan die geen onruststoker is ook wordt geweigerd puur op zijn afkomst? Je zal wel ja zeggen.
Nou zie je, je kan wel nuanceren.quote:Op woensdag 5 maart 2008 23:34 schreef deepart het volgende:
[..]
Er zijn er die zich gewoon normaal gedragen en met hollanders samen uitgaan die gezellig binnenkomen..
Maar de meeste marrokanen lopen in hele groepen marrokanen rond te kloten en die komen inderdaad niet binnen. En dat is dus echt ruim 85% van de marrokaanse jeugd.
Tevens heb ik ook een keer een maat gehad die een marrokaanse afkomst had, maar naar de zoveelste ruzie na het uitgaan heb ik hem maar links laten liggen.
Het opvallende is dat 90% van de mensen een hekel heeft aan marrokanen, en het alleen durven te uiten als anderen erover beginnen.
Het zit in hun genen denk ik, als ze in groepen zijn voelen ze zich ineens meer als anderen.
Whahaha, ja ik ook, dingen van jezelf slopen als je kwaad was op je oudersquote:Op woensdag 5 maart 2008 21:53 schreef DuTank het volgende:
Die akbars moeten weer gelijk een Nederlandse vlag, meerdere zelfs, in de fik steken.. Ik heb dat nog nooit gezien, dat als die Osama weer eens Amerika gaat dissen, dat er dan allemaal Amerikanen op straat een foto ofzo van die kerel gaan verbranden..Zo kinderachtig zijn die moslims, ik ben het met Dhr. Wilders eens, die gasten zijn alleen maar bezig met onrust stoken en geweld gebruiken als ze hun zin niet krijgen. Deed ik vroeger ook altijd, als ik mijn speentje niet kreeg, pakte ik mijn teddybeer en beet zijn hoofd eraf. Dat werkt niet
.
Fijn dat je het op prijs steld dat ik nuanceer, ga er dan ook eens inhoudelijk op inquote:Op woensdag 5 maart 2008 23:36 schreef IHVK het volgende:
[..]
Nou zie je, je kan wel nuanceren.
Net moesten alle islamieten nog dood.![]()
Nu nog afstand doen van dat genen rassentheorie-verhaal en alles komt goed.
Maar ik heb jullie beloofd om te gaan! Dus ik ga.
Heel fijn dat je mijn posts ook lekker verwijderd, nu weet niemand waar de discussie tussen IHVK en mij over gaat.. tofquote:Op woensdag 5 maart 2008 23:44 schreef The_Terminator het volgende:
Bagger verwijderd. Hou het even een beetje normaal mensen, flamen schiet je niets mee op en verziek je het topic alleen maar mee.
Als een topic gaat over gehandicapten en iemand zegt "Als die kut gehandicapten, khoop dat ze uitsterven" Word het gezien als grappig, als er nog maar IETS negatiefs word gezegt over de islam word er gelijk alles verwijderd en word het gezien als flame... Ik denk dat ik maar eens ga emigreren naar canada ofzo... Nederlanders hebben geen ruggegraad en laten over zich heel lopen door moslimsquote:Op woensdag 5 maart 2008 23:44 schreef The_Terminator het volgende:
Bagger verwijderd. Hou het even een beetje normaal mensen, flamen schiet je niets mee op en verziek je het topic alleen maar mee.
Beetje kromme vergelijking.quote:Op woensdag 5 maart 2008 23:48 schreef deepart het volgende:
[..]
Als een topic gaat over gehandicapten en iemand zegt "Als die kut gehandicapten, khoop dat ze uitsterven" Word het gezien als grappig, als er nog maar IETS negatiefs word gezegt over de islam word er gelijk alles verwijderd en word het gezien als flame... Ik denk dat ik maar eens ga emigreren naar canada ofzo... Nederlanders hebben geen ruggegraad en laten over zich heel lopen door moslims
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |