quote:Op dinsdag 6 mei 2008 15:42 schreef jorienvdherik het volgende:
onzin, ik, jorienvdherik, lul altijd wat
zit geen bron bij niks
Gaat ook gebeuren. Zeker omdat het in rotterdam is waar ze constant met grote projecten bezig zijn. En deze ook bouwen het blijft niet alleen bij een visie.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:03 schreef DANILXL het volgende:
dat zou wrl een stunt van jewelste zijn en ik zie het nog gebeuren ook
Wat een redenatie, hulde.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:05 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Gaat ook gebeuren. Zeker omdat het in rotterdam is waar ze constant aan het bouwen zijn.
Mwa, je kunt toch niet ontkennen dat Rotterdam verreweg de meest vooruitstrevende stad in Nederland is op het gebied van bouwen en gebouwen.quote:
Dat bedoel ikquote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:19 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mwa, je kunt toch niet ontkennen dat Rotterdam verreweg de meest vooruitstrevende stad in Nederland is op het gebied van bouwen en gebouwen.
Zijn geen plaatjes hij vertelt gewoon wat de plannen zijn. http://spoton.webads.nl/player/pub_asx.php?id=21002 die ook niet?quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:20 schreef Red_85 het volgende:
Vraagje, kan iemand screenshots hier neerzetten? Want dat filmpje werkt niet hier....
Werkt ook niet idd..quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:22 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
Zijn geen plaatjes hij vertelt gewoon wat de plannen zijn. http://spoton.webads.nl/player/pub_asx.php?id=21002 die ook niet?
Waarom moet dat?quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:55 schreef hello_moto1992 het volgende:
Moeten ze eerst maar eens structureel top-3 worden.
En dat willen ze graag zo houden ook.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:19 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mwa, je kunt toch niet ontkennen dat Rotterdam verreweg de meest vooruitstrevende stad in Nederland is op het gebied van bouwen en gebouwen.
In Amsterdam gebeurt ook genoeg, maar in Rotterdam ondervinden bouwprojecten doorgaans minder tegenstand van de politiek dan in Utrecht, Den Haag of Amsterdam. Het feit dat het stadion een Rotterdams stadion wordt, vergroot de kansen dus wel degelijk.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:19 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Mwa, je kunt toch niet ontkennen dat Rotterdam verreweg de meest vooruitstrevende stad in Nederland is op het gebied van bouwen en gebouwen.
Dit stadion zou juist voor die stap moeten zorgen.quote:Op dinsdag 6 mei 2008 22:55 schreef hello_moto1992 het volgende:
Moeten ze eerst maar eens structureel top-3 worden.
Je hebt ambitie of je hebt het niet. Feyenoord is een machtige reus die na 10 jaar slapen, wakker is geworden. Gelet op de toekomstige verhoudingen in de eredivisie zal PSV straks spelen in het Woudenstein van Braband.quote:Op woensdag 7 mei 2008 01:05 schreef venomsnake het volgende:
Een stadion dat elke week stampvol zit is toch veel mooier dan een stadion van 100.000+ waar iedere week 60.000 mensen ofzo zitten? Bij Feyenoord - Willem2 komen echt geen 106.000 mensen kijken hoor, hooguit bij Feyenoord-Ajax![]()
Camp Nou zit niet eens iedere week vol (meestal zo'n 70.000 man). Alleen bij wedstrijden als Barcelona-Madrid, Barcelona-Sevilla, Barcelona-Valencia, de derby en bij interessante CL wedstrijden is het uitverkocht.. En dan is La Liga al een stuk sterker dan de eredivisie.
Ik vraag me echt af wat een nederlandse club in hemelsnaam moet met een stadion waar meer dan 100.000 mensen in gaan. 70 of 80.000 is ook wel genoeg toch..?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |