ja dat idee had ik al wel, het helpt me ook trouwens vooral als zij weer probeert te lijmenquote:Op zaterdag 15 maart 2008 15:02 schreef Re het volgende:
het is een logische vervolg stap qua emoties hoor de kwaadheid
en anders lees je het topic evenquote:Op zondag 16 maart 2008 11:36 schreef damar82 het volgende:
Het lijkt me duidelijk. ten eerste vertrouw je haar niet helemaal (wat logisch is vanwege het verleden) wat me al geen goede basis lijkt.
ten tweede geeft zij ook nu veel aanleiding om haar niet te vertrouwen, hele grote kans dat ze met mannen zit te msnen of ze letterlijk vreemd is gegaan weet je natuurlijk niet, maar ze vind wel dat het nodig is het te verbergen door het venster weg te klikken.
Verder klink je niet overtuigd wanneer je zegt dat jullie het toen hebben uitgesproken...
Niet een fantastische basis om te gaan trouwen maar wie ben ik om dat te beoordelen. Liefde overwint toch alles?!
Blijkbaar niet kneus. Lees het topic volgende keer eerst maar even door vooral als het al op pagina 6 zit.quote:Op zondag 16 maart 2008 11:36 schreef damar82 het volgende:
Het lijkt me duidelijk. ten eerste vertrouw je haar niet helemaal (wat logisch is vanwege het verleden) wat me al geen goede basis lijkt.
ten tweede geeft zij ook nu veel aanleiding om haar niet te vertrouwen, hele grote kans dat ze met mannen zit te msnen of ze letterlijk vreemd is gegaan weet je natuurlijk niet, maar ze vind wel dat het nodig is het te verbergen door het venster weg te klikken.
Verder klink je niet overtuigd wanneer je zegt dat jullie het toen hebben uitgesproken...
Niet een fantastische basis om te gaan trouwen maar wie ben ik om dat te beoordelen. Liefde overwint toch alles?!
quote:Op zondag 16 maart 2008 12:51 schreef damar82 het volgende:
[quote]Op zondag 16 maart 2008 12:19 schreef LasTeR het volgende:
[..]
Blijkbaar niet kneus. Lees het topic volgende keer eerst maar even door vooral als het al op pagina 6 zit.
[/quote
Nee iemand die zo neerbuigend doet zoals jij moeten we serieus nemen. Dat vind ik nou sneu andere afzeiken op internet!
Kan je me het verschil uitleggen?quote:Op woensdag 5 maart 2008 02:48 schreef Seneca het volgende:
[..]
Simpleton
Het lijkt me wel waarschijnlijk dat ze gesprekken met iemand voert die ze liever niet aan jou laat zien. Dat kunnen intieme gesprekken zijn, gesprekken die je normaal gesproken alleen met je partner voert. Het is dus mogelijk dat ze emotioneel vreemdgaat. Maar dat wil nog niet, ik herhaal NIET zeggen dat ze ook fysiek is vreemdgegaan (hoewel dat natuurlijk ook tot de mogelijkheden behoort)
je hebt de log al gelezen, dat is al eigenlijk niet iets wat je imo kunt maken. Maar een keylogger installeren om je vermoedens te bevestigen?quote:Op woensdag 5 maart 2008 03:02 schreef e2mtr2 het volgende:
[..]
Instaleer een keylogger en verberg dat goed en verwijder het ook weer na een week ofzo. Weet je in ieder geval waar je aan toe bent.
Erm, één of twee pagina's terug schreef TS al dat het afgelopen is tussen henquote:
wederom een bevestiging dat je gevoel bijna altijd gelijk heeft... dat is wel wat ik geleerd heb: handelen naar je gevoel en laat je er niet vanaf praten door je vriendin (alhoewel die er wel ontzettend goed in zijn om de schijn hoog te houden dat t wel zo is).quote:Op vrijdag 7 maart 2008 07:54 schreef Mr.H het volgende:
Jullie zullen allemaal vast opgelucht zijn, ik helaas nog niet
Gister heb ik besloten om het huwelijk afte zeggen en bij haar weg te gaan.
Het gesprek verliep moeizaam, we wisten ons allebei geen houding te geven, ik had even het gevoel bij een jerry springer show te zitten, schat ik hou van je maar.....
Ik had de hele avond het idee er komt nog wat. En dat blijkt dus ook, het is niet alleen MSN gebleven. Nou ja met deze man wel, Ze had ergens anders een andere man opgeduikeld die het haar wel fysiek gaf!
Ik was inderdaad meer richting het vergeven gegaan, maar nu ze dit er ook bij geflikt heeft is het ook voor mij zo klaar als een klontje.
Nu maar eens kijken hoe we de rest moeten regelen, dingen afzeggen, huis verkopen ja of nee? etc.....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |