Maximaal haalbare met deze selectie, toch?quote:Op maandag 10 maart 2008 11:50 schreef Henkmanz het volgende:
MilanKom maar op met die 4e en 3e plaats
Het eeuwfeest van Inter was prachtig hoor!quote:Op maandag 10 maart 2008 12:11 schreef DIGGER het volgende:
Kut weekend
Kut scheidsrechters (in Napoli en Milaan)
Kut veiligheidssancties (Juve - Napoli zonder uit-fans)
Kut.
quote:Op maandag 10 maart 2008 12:34 schreef DIGGER het volgende:
Ja, met de 7e onterechte pingel cadeau van de competitie tot nu toe
quote:Op maandag 10 maart 2008 11:57 schreef elChinoRecoba het volgende:
[..]
Maximaal haalbare met deze selectie, toch?
Dat kan je wel zeggen, die penalty leek nergens op.quote:Op maandag 10 maart 2008 12:34 schreef DIGGER het volgende:
Ja, met de 7e onterechte pingel cadeau van de competitie tot nu toe
Jij vindt al die pingels die Inter om de haverklap krijgt terecht?quote:
Ehrm, een paar weken terug stond er een ranglijst in de Gazzetta met een alternatieve ranglijst, namelijk als al die onterechte pingels niet gegeven waren en buitenspelgoal nietgegeven of afgekeurde geldige goals juist wel gegeven waren,quote:Op maandag 10 maart 2008 17:08 schreef M0NTANA het volgende:
Heb er inderdaad een paar onterechte tussen gezien, maar je kan ook overdrijven in de kritiek. Internazionale is de terechte koploper, het is echt niet enkel aan de strafschoppen te danken.
quote:Coach Mancini in zomer weg bij Internazionale
Roberto Mancini (foto) verlaat Internazionale na dit seizoen. Dat zei de coach dinsdag nadat zijn ploeg in de achtste finales van de Champions League was uitgeschakeld door Liverpool. "Die beslissing heb ik een tijdje geleden al genomen en heeft niets te maken met de nederlaag", aldus Mancini, die bezig is aan zijn vierde seizoen bij Inter.
Mancini was als speler actief voor Sampdoria, Lazio Roma en Leicester City. Als trainer had hij Fiorentina en Lazio onder zijn hoede, voordat hij in 2004 naar Milaan kwam. Onder zijn leiding pakte Inter de eerste landstitel sinds 1989. Een groot feest leverde dat niet op. Inter eindigde in 2006 als derde, maar Juventus en AC Milan werden teruggezet omdat ze waren betrokken bij het fraudeschandaal. Een jaar later veroverde Inter wel op eigen kracht de Scudetto. Dit seizoen staan de nerazzurri wederom bovenaan in de Serie A.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |