Wiskunde in de brugklas, Frans voor het examen of een studie Personeel en Arbeid? Moeilijke formulieren van DUO? Iets weten over studiefinanciering of studentenverenigingen? Dit is het forum voor leerkrachten, scholieren en studenten, van brugklas tot uni
Ze komen voor de Amerikanistendag, Huys opent 's ochtends en Westerman doet mee aan de slotdiscussie eind van de middag. De boel is inmiddels al uitverkocht vrees ik echter..
Willen jullie ook zo graag dat een Nijmeegs studentenhuis studentenhuis van het jaar wordt? Stem dan op ons! Je hoeft niet te registreren of zo, en als je wilt kun je een keer langskomen voor een heerlijk gekoeld biertje!
Light thinks it travels faster than anything, but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first and is waiting for it.
Gekke vraag: maar is het ook mogelijk om als ouderejaars nog op Hoogeveld te komen? Ik weet iig wel dat je er op de site van SSHN nooit op kunt reageren. Maar ik meen verhalen gehoord te hebben van mensen die van Hoogeveldt ergens anders heengingen en later weer terug omdat het zo goed beviel.
voor hoogeveldt/vossenveld moet je op de wachtlijst van SSHN staan. Als je bovenaan staat, krijg je een kamer aangeboden. Meestal moet je (als je geen urgentie hebt) meerdere jaren op de wachtlijst staan.
volgens mij kan dat niet, dat zou het systeem van de wachtlijst wel erg tegenwerken. Je kan wel van kamer in Hoogeveldt/Vossenveld wisselen als er iemand die je kent weg gaat. Van de ene naar de andere gang bedoel ik dan.
Ik weet niet precies wat de regels zijn, de sshn even bellen lijkt me handig
Ik weet wel dat vorig jaar een aantal maanden een meisje bij ons heeft gewoond die 2e/3e jaars was of zo, en toen ook pas op hoogeveldt kwam wonen. Het kan dus wel, maar wat de regels precies zijn? Hoogeveldt en vosseveld zijn wel origineel bedoeld als doorstoomwoningen voor 1e jaars, dus dan zou het niet logisch zijn als het wel kan...