FOK!forum / Lifestyle / qobella
AdrieKostermaandag 3 maart 2008 @ 14:08
Is er hier iemand die al een shirt heeft van qobella? Ik kwam via een vriend op de site terecht: www.qobella.com.
Het ziet er erg strak uit, een leuk concept en mooie shirts, ik denk erover om een shirt te bestellen. Maar ik wilde even peilen wat de ervaringen zijn van anderen, zien de shirts er in het echt ook zo mooi uit als op de site, hoe voelt het shirt aan, hoe valt het shirt etc.
Misanmaandag 3 maart 2008 @ 15:11
Zeer weinig variatie mogelijk en nogal aan de prijs
DroogDokmaandag 3 maart 2008 @ 15:14
Wie de fuck is die Nadine?
Dr_Flashmaandag 3 maart 2008 @ 16:43
Spam
AdrieKostermaandag 3 maart 2008 @ 17:11
Ik wil kijken of andere mensen al eens wat besteld hebben daar. Ik kijk vaak eerst even rond op google voordat ik iets bestel, maar omdat ik daar dus niks kan vinden heb ik dit topic geopend. Maar misschien past het beter in Lifestyle?
Dr_Flashmaandag 3 maart 2008 @ 18:14
Oh okee, je bedoelt het serieus. Dan denk ik idd beter in lifestyle Sorry
Klonkmaandag 3 maart 2008 @ 21:33
Schopje naar LIF
Pinballmaandag 3 maart 2008 @ 22:05
quote:
Op maandag 3 maart 2008 15:14 schreef DroogDok het volgende:
Wie de fuck is die Nadine?
Dat weet ik niet, maar aan een vorig topic van de TS te zien is ze iig dood: Vraag over portret/auteursrecht
quote:
Op maandag 3 maart 2008 16:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Spam
Daar lijkt het wel op ja.
AdrieKostermaandag 3 maart 2008 @ 22:32
Dat topic heb ik idd geopend een paar jaar terug, ik was toen bezig met een project voor de kunstacademie over Marilyn Monroe. Een vriend van de kunstacademie heeft me laatst gewezen op die site van qobella, en omdat ik als creatieveling het idee wel kan waarderen wil ik weten of er al mensen zijn die al wat meer weten over die shirts. Op de site staan namelijk ook geen locaties waar ik heen kan gaan.